Přejít na obsah


Fotka

Den polévky gazpacho-multievent 25.11.2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
110 odpovědí na toto téma

#101 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 23:17

Tak a máme tu poslední letošní soutěž. Hlasujte a rozhodněte o nejlepším článku a fotce z letošního multieventu. Ceny jsou připraveny i pro hlasující.


  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#102 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 17 prosinec 2013 - 10:58

Za týden máme Vánoce a tak jsme včera dali dohromady výsledky soutěží k multieventu Den polévky gazpacho, abychom mohli rozdat celkem 12 cen. Výherci již byli kontaktováni a první ceny se předají dnes na eventu, další se pošlou zítra, aby stihly dorazit do Vánoc.
Podívejte se, jestli vyhrál váš favorit a kolik že se snědlo 25.listopadu porcí polévky gazpacho.
Více na webu denpolevkygazpacho.cz
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#103 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2014 - 21:26

Zdravím,
dávám dohromady fotogalerii k loňskému multieventu Den polévky gazpacho. Pokud by někdo z vás našel doma fotku z této akce, pošlete mi ji prosím na mail weri85@gmail.com. Fotka bude přidána do fotogalerie na webu www.DenPolevkyGazpacho.cz včetně uvedení autora.
Díky weri


  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#104 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 13:00

Dovoluji si ctěnému obecenstvu připomenout, že právě teď je ta vhodná doba na přípravu a konzumaci inkriminované polívky!

Ingredience jsou čerstvé, dobré, levné a snadno dostupné a počasí velmi příhodné. Neváhejte, ozkoušejte. Testováno s velkým úspěchem na spolusestrách z komunity dnes v poledne.


  • 1

#105 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 15:25

Jacka, o teto polevce jsem toho sice uz slysel hodne, zel mi nikdy nevysel event. Zkousel jsem ji doma uvarit, podle nejakeho receptu, ale priznam se, byl bych radeji za recept od duveryhodneho zdroje. Nechces se obetovat? A pokud popises i to, jak to ma chutnat, tim mam na mysli bohatost chuti, pouziti koreni a podobne, byl bych jen rad, protoze ty sve jsem musel dochucovat vcelku vyrazneji...
Tak snad budu mit stesti a nejaky event navstivim :-)
  • 0

#106 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 16:46

Ale já naprosto netušim, jak to MÁ chutnat :D :D :D!

Jediný, co vim, je, jak to chutná, když to dělam já: pokaždý jinak.

 

Při vaření- nejen týdle polívky - se řídím dvěma zásadami: 1) najdi si na netu pár receptů, případně se podívej na pár obrázků, a pak si vymysli vlastní. 2) Podívej se do lednice a do sklepa, projdi zahradu a narvi tam, co najdeš.

 

Při zkoumání netu jsem zjistila, že jsou v zásadě dvě varianty - s kouskama zeleniny nebo hladká. Já upřednostňuju hladkou variantu, která všechny chutě propojí, protože celkově zeleninu moc nemusim (není-li přefiltrovaná přes prase) a nechce se mi např. kousat do celejch kusů cibule :D. Ale klidně by se dalo některý přísady nemixovat, ale nakrájet do výsledku - to už podle volby každého soudruha.

 

Takže dneska jsem dala:

- 5 hodně velkejch zralejch masitejch rajčat - zalejt horkou vodou, po chvíli oloupat a dát na chvíli vychladit na mrazák, aby nebyly teplý

- 2 velký červený papriky (fungujou i zelený nebo jakýkoliv, s červenejma má výsledek hezčí barvu)

- 2 střední červený cibule

- asi 5 velkejch stroužků česneku

- slušná otýpka divokýho oregana (stačila by na přiozdobení menšího pugétu :D) - obrat lístky, vrcholový růžičky, případně kvítky, schovat na ozdobu výsledku, zbytek rozmixovat do polívky

- 5 nakládanejch kyselejch okurek (Originál předpokládá okurku syrovou, oloupanou, a následné dochucování červeným vinným octem, ale já nemam ráda ten čuch syrový okurky, tak to řeším takto.)

- přidala jsem asi 4 nakládaný feferonky, zbavený zrníček, aby to mělo říz (jmenuje se to "Křehké feferony"), ale to v žádným receptu nebylo, tak na vlastní nebezpečí :D.

 

Takže toto vše jsem rozmixovala dohladka (Vždycky se vyplatí rozmixovat rajče a ve vzniklé kapalině mixovat např. koření, okurky - prostě ty "pevnější" přísady. Vodu pokud možno nedolívám.), osolila, dochutila šťávou z 1 citronu a na zásobení těla tolik potřebným cholesterolem do toho přimíchala asi 2/3 velkýho kelímku kysaný smetany (originál předpokládá přimaštění olivovým olejem, ale není nad zdravé živočišné tuky :D). Ozdobila jsem kolečkama oloupanýho citronu a těma schovanejma lístkama a kvítkama oregana.

 

Má se podávat s na olivovým oleji osmaženýma plátkama neb kostičkama bílý veky. Já jsem zrovna z trouby vytáhla černej žitnej chleba, takže jsem upřednostnila tuto variantu :D. Jo, a tu zbejvající třetinu kelímku kysaný smetany k tomu, kdyby někdo cholesterolu neměl pořád ještě dost.

 

Co do koření, pro změnu bych použila třeba bazalku, tymián, mátu, saturejku, zelenou petrželku, klidně bych šla i do kopru, mateřídoušky nebo něčeho takovýho, prostě, co zelenýho voňavýho si rádi nasypete do rajčatovýho salátu, to klidně i sem. Jo, a pokud bych tam neměla ty feferonky, tak bych pepřila.

 

Výsledek je třeba pořádně vychladit, klidně i naházet před podáváním kostky ledu, ale podávat pak dřív, než se to rozpustí a polívku nekontrolovaně zředí. Jo, a bacha - je to nadměrně zdravý, ať z toho nedostanete vitaminózu :D!


  • 0

#107 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 17:34

Tak nevím, ale neříkali tomu v NDR Eintopf ? :D


  • 0

#108 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 17:36

Dovoluji si ctěnému obecenstvu připomenout, že právě teď je ta vhodná doba na přípravu a konzumaci inkriminované polívky!
Ingredience jsou čerstvé, dobré, levné a snadno dostupné a počasí velmi příhodné. Neváhejte, ozkoušejte. Testováno s velkým úspěchem na spolusestrách z komunity dnes v poledne.


A nechtěly to sestry zase přihřát? Nebo už jsou poučené ;-)?
  • 0

#109 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 17:39

A nechtěly to sestry zase přihřát? Nebo už jsou poučené ;-)?

Viz moje poznámka zde z loňského léta :D.


  • 0

#110 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 21 červenec 2014 - 21:25

Jacko diky. Dle tveho receptu a popisu jsem teda to sve gazpacho udelal zrejme dobre, protoze jestli dobre rozumim, improvizaci se meze nekladou. Kazdopadne, mne osobne chutnalo a dlouho se v lednici tenkrat nemelo cas zabydlet. Takze i ostatnim nezbyva nez doporucit a nebat se... :-)
  • 1

#111 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 29 červenec 2015 - 10:48

Vážení, jestlipak jste nezapomněli, že už přišel čas, vhodný na pořádné gazpacho hody? Rajčata stojí 12 Kč za kilo, po zahradách a loukách roste hromadu použitelnejch bylinek a horko je taky slušný!  Jen bacha na tu otravu vitamínama, ta může bejt dooooost nebezpečná!


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama