Přejít na obsah


Fotka

GC47T84 Bohemia Tour in 25 Hours (skoro celorepublikový event)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
110 odpovědí na toto téma

#101 DredPitt

DredPitt

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 17:12

Toto uz je panove nejak mimo vlakno, at se retrivri resi nekde jinde ;)
  • 0

#102 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 17:13

Nekra napsal/a:

Do dubu, do dubu - ja hlavou mlatit nebudu. Nebudu.
  • 0
Davejte si pozor na ty, kteri maji zde na foru vic prispevku nez nalezenych kesi - jsou to geocacheri teoretici! :D

Delal jsem to pro prachy a pro body - ted uz mam obojiho dost! ;)
(Ale toho mrtvyho kotatka za kazdych 1000 bodu mi je lito a ne ze ne!)

#103 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 17:18

Nekra napsal/a:
Myslíš to tak, že normální většinová populace kešerů slepě souhlasí se vším, co kdokoli z reviewerů udělá?

Ano, protože ovládají pravidla hry lépe než my, co se honíme za krabičkama.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#104 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 17:32

Já tyhle věčné nářky a´la Nekra atd nějak nepobírám... Vždyť tahle hra není nijak povinná, ne? Tak když mě to bude takhle štvát, tak se na to vys... a půjdu dělat něco jinýho, že? ;-)
  • 0

#105 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 18:10

Viď :) Tydle blbouni - takoví speciální druh kačera, povětšinou dost nejapný - furt hledají pravidla, furt by něco kontrolovali, omezovali, poměřovali, kontrolovali, prosazovali, poměřovali, kontrolovali a vůbec... Hele, vykašlete se na kešing a dejte se k Dopravním podnikům.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#106 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 19:24

Nekra napsal/a:
Myslíš to tak, že normální většinová populace kešerů slepě souhlasí se vším, co kdokoli z reviewerů udělá?

Normální většinová populace se o takovéhle věci příliš nestará a spíše loví kešky. Myslím.
  • 0
.

#107 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2013 - 21:56

Nezdá se vám, že už ty hádky přeháníte? Sice se mi podobné akce moc nelíbí, ale přece jen to beru jako recesi... Možná že právě kvůli těmto zuřivým komentářům tohle zorganizovali. Revieweřina je dost velká dřina už i tak, tak proč nenechat reviewerům trochu příležitosti pro zábavu a být u nějakých jejich aktivit jako jsou tyhle dva eventy trochu shovívaví... Kvůli bodům to určitě nedělají ;-)
  • 0

#108 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 23 duben 2013 - 7:06

2 Nekra: Ano, můžeš věřit že Štvanec je prostě jen... štvanec a oběť davu :) Odchytni si nějakýho reviewera a pokecej. Co já bych Ti tady vysvětloval... GC14QBD tady to dokázal jistojistě vybrutit B)B)B) ad mimo téma: Tady to od začátku bylo jen ubohé nadávání na reviewery, takže se domnívám být stále v intencích vlákna;)
  • 0

#109 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 7:48

Kniga napsal/a:

KAMPJ napsal/a:

prazskychytrak napsal/a:
Jej, já si říkal, co je to tu za event a on nakonec zeměmluv takhle:) Hoďte někdo už do kupy ten opencaching, zeměmluv potřebuje konkurenci, jak prase drbání.

Konkurence už je, třeba www.munzee.com


Munzee neni konkurence :) bez krabek to neni ono :) me nejake mikrovky a foceni kodu neberou :) opencaching je curbes jak svina....


Potkal jsem jeden kód ve stromovce v large keši.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#110 Nekra

Nekra

    Nekra

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 7:53

Ištván: Tak to jsi můj příspěvek asi dobře nečetl nebo kombinuješ více věcí dohromady. Zamykání listingů Štvancem a Chřástal byly dvě různé "akce", na které mám odlišné názory (z čeho jsi odvodil, že je vnímám stejně?). Ano, možná bylo chybou vyjádřit svoje rozhořčení a nesouhlas na plnou klávesnici bez špetky taktu a ne tak uhlazeně jako někteří jiní (ať již zde nebo v logu). To, že odmítám slepě věřit a považovat za správné, cokoliv udělá někdo z reviewerů však za chybu nepovažuji. Jak to někdo hezky napsal v nějakém (jiném?) tématu: "Reviewer nemá vždy pravdu. Reviewer má pravomoc.".
  • 0
NEPOSÍLEJTE MI BONUSOVÉ ČÍSLO, KTERÉ JSEM SI ZAPOMNĚL OPSAT Z KEŠE (PLATÍ PRO KTEROUKOLIV KEŠ!)
--------------------------------------------
Nehodlám ustupovat prudičům snažícím se mne donutit k prolinkování profilů. Teprve neprolinkovaný profil nevyskytující se na geocaching.com jsem ochoten považovat za anonymní.
--------------------------------------------
Neexistuje špatná keš. Existují jen chyby a/nebo špatná rozhodnutí, která dělám já jakožto lovec.
-----------------------------------------------------
Nejhorší chyba je ta, ze které se mohou poučit akorát ostatní.
-----------------------------------------------------
Jít Tě lovit, ale kdež,
nejsi Waymark ani Keš
a taky nemáš číslo Trackovací,
tak proč si dávat s Tvým odlovem práci.

#111 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 23 duben 2013 - 9:18

To máš jistě pravdu :pB) Akorát že tohle je blbej kolovrátek. Navíc v tomto případě dost přízemní - vsadim se klidně vo ruma, že právě proto to udělali takhle, a chyťte se za nos, starostové. Neb věřím, za á, že nejsou blbí, teda úplně, a za béé -- béé -- béé, ehm, za bé, že lautr stejné, podobné či dokonce vytřelejší výtvory od pánů kačerů (a dalších ptáků) musej řešit co chvíli. Jinými slovy, řek bych, že vzkazujou: "Když to uděláte vy, pak řvete - a když to uděláme my, budete řvát taky, co?"
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama