Přejít na obsah


Fotka

Aniska-Dotazník..moc děkuji


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#1 Aniska

Aniska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:01

Dobrý den, jsem studentka MU v Brně a prosím Vás o vyplnění dotazníku. Našla jsem zde jakýsi pokus o dotazník, který tu byl minulý týden a rozhodla jsem se vycházet z jeho základů+ jsou zde otázky zaměřené na využití geocachingu v rámci CK děkuji mnohokrát za ochotu pomoct...Přeji hezký den a úspěšný lov :-)

https://docs.google....NtnfZ9Uk0daRoDU
  • 0

#2 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:11

Tak dotazník jsme tu už dlouho neměli :o. Ale tenhle nevyplním. Jednak to nejde, protože na mnoho otázek, kde je možná jen jedna odpověď bych odpověděl všemi možnostmi (např. 8,10,18,31-tady chybí opět Wherigo, zjevně opsáno z minulého dotazníku) a druhak jsou tam otázky komerčního průzkumu a ny ty zásadně neodpovídám.
  • 0

#3 Shashlick

Shashlick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:17

Také studuju na MU v Brně:) Co studuješ, třeba jsme kolegové z fakulty:)
  • 0
Jde se lovit!

#4 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:18

to je nejaky feasibility study na zalozeni geoCK???
  • 0

tarmara.png


#5 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:20

Vyplnil jsem, ale je to blbina; jednak dokola furt ty samé otázky, nabízené odpovědi nevystihují všechny možnosti a výsledek bude k prdu. Copak opravdu někdo potřebuje cestovní kancelář, aby se vydal pro kešku? Kolik utratíte v restauraci? Panebože…
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#6 Aniska

Aniska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:52

Nejde o žádnou komerci, ale existuje mnoho BP na geocaching a ja musela vymyslet neco v v čem bude mojé práce originalní...Proto odpovědi na otevřené otázky: blabla komerce to sem nepatří mi opravdu moc nepomohou....Dále jde o MK průzkum jestli by se CK vyplatilo udělat třeba zájezd v zahraničí, kde by se přejíždělo třeba co dva dny po dané destinaci a lidé by hledali večer dělali akce atd. něco jakoby týdenní event v zahraničí...:-) Může to znít jako blbina, ale ohledně geocachingu snad všechny témata jsou vyčerpané z dřívějších let...
  • 0

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:52

Jen jsem si přečetl otázky. Ty samé se objevily v desítce jiných dotazníků a desítce jiných diplomek. Stačí zajít do univerzitní knihovny a ty práce opsat. Nic nového stejně neobjeví.
  • 0

#8 Aniska

Aniska

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:56

Musím mít vlastní data, kdyby je nekdo chtel videt...nevim jak by vzali, že jsem je opsala z knihovny.. jinak souhlasím vím, že dotazníky se točí kolem podobných věcí, ale vaše odpovědi mi velmi pomohou
  • 0

#9 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 11:56

Snažil jsem se vyplnit, ale když začalo přibývat otázek, na které bych si z odpovědí buď nevybral, nebo vybral více možností, ale šla jen jedna, tak jsem to ukončil. Takže odpovím bez dotazníku: zájezd s CK na keše nepotřebuji a nechci. Buď jezdím na keše sám, nebo kdyý jedu na nějaký zájezd, tak odlovím keše tak v průběhu. A kolik jsem ochoten a schopen utratit za jídlo a ubytování záleží na zemi. Něco jiného bude třeba Skandinávie a něco jiného u nás.
  • 0

#10 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 12:00

Jeden z mnoha dotazníků. Bylo to tu tolikrát, že už to raděj počítat nebudu (a to ne z důvodu, že do tolika napočítat neumím, ale z důvodu časové náročnosti). Otázky vůbec nevystihují některé situace, neobsahují některé možnosti a vůbec možnost vyjádřit se sám (což nemyslím tím, že by tam měly být nějaké otevřené otázky). Vůbec mi nepříjde, že by si autor dal nějakou námahu vytvořit nějaký rozumný dotazník. Obsahuje dost chyb a co z něj vyleze - hm, raděj nechci vědět. Přitom už to tu bylo tolikrát, stačí vyhledat, otevřít diskuse a poučit se z chyb ostatních. Asi sis vybrala docela dost špatnej pokus o dotazník ke tvému pokusu. Téma, kterého se týká by to vyvolalo (ne)pěknou diskusi, takže k tomu se vyjadřovat nebudu. Zvláště tam je velmi málo prostoru pro vyjádření názoru. Opravdu hodně málo. Nevím, CK věnující se Geocachingu, hm, to už je teda fakt moc. Smutné.
  • 0

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 12:01

Aniska napsal/a:
Musím mít vlastní data, kdyby je nekdo chtel videt...nevim jak by vzali, že jsem je opsala z knihovny.. jinak souhlasím vím, že dotazníky se točí kolem podobných věcí, ale vaše odpovědi mi velmi pomohou


Chtěl jsem tím spíš říct, že nechápu, jak je možné psát diplomku na téma, které už někdo jiný popisoval. Když jsem psal svoji diplomku, tak jsem musel přednést téma a přesnou představu co a jak budu dělat. Katedra potom půl roku téma zkoumala, jestli to samé už někdo nedělal, protože každá diplomka musí přinést něco nového. A tato to dozajista splňovat nebude.
  • 0

#12 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 12:02

Aniska napsal/a:
Může to znít jako blbina, ale ohledně geocachingu snad všechny témata jsou vyčerpané z dřívějších let...

Tak proč vymýšlet téma další? Nebylo by jednodušší a asi i smysluplnější vymyslet téma jiné než pořád geocaching?
  • 0

#13 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 12:26

I když plně souhlasím s tím co přede mnou napsal Zagloba pokusil jsem se, z čisté zvědavosti, dotazník vyplnit, ale nejde to. Jestliže odpovím, že s CK bych kešovací dovolenou neabsolvoval a pak je tam hafo povinných otázek co tuto otázku dále rozšiřují, tak je to prostě ....... No však víte co ;) Tuším, že příště už asi žádný podobný pseudovýzkum ani neotevřu. Ale jinak je vidět, že jsme skutečně bohatým státem, když se na našich VŠ můžou stále dokola zkoumat a obhajovat tyto a podobné, pro život veledůležité, věci :D
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#14 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 12:32

Proč to má 37 otázek a tématu se začínají věnovat až za polovinou? Potřebuješ opravdu všechny otázky? Vždyť kdo to má vyplňovat... Je to dost nepřipravené, např. u 22. je přece nejdůležitější "možná" - a pak zjišťovat, za jakých podmínek, u č. 29 má člověk s 1 nebo 5 založenýma zaškrtnout co...? Atd. Pár geo-zájezdů už proběhlo (tuším, že něco spáchala YasminHayatt, ale nejsem si jistý), doporučuju se nejdřív zeptat jich - a až poté si např. 5 otázkami ověřit výsledek v praxi.
  • 0

#15 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 13:33

Člověk pak jen žasne, kolik studentů u nás studuje a jak potřebné obory. Zde ovšem vede studium komiksu s mladým Uhlem… :D Což takhle raději zajet na Kypr a poptat se místních, jak jsou spokojeni s členstvím svého půlostrova v EUnii?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#16 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 13:47

myslim že s tím vyplňováním děláte zbytečně kovbojku. Cvak cvak, je to tam. Žádná keš nepraskla a koťátko neumřelo.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#17 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 13:48

Citecka napsal/a:
myslim že s tím vyplňováním děláte zbytečně kovbojku. Cvak cvak, je to tam. Žádná keš nepraskla a koťátko neumřelo.


Tady jde o princip nesmyslnosti toho dotazníku, ne o koťátko.
  • 0

#18 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:06

Ale ten dotazník má smysl :) poskytne nějaká data, ze kterých bude možné do tý práce nadělat grafy. Přece si nikdo nemyslí, že na základě nějaké diplomky objevíme absolutní pravdu anebo že změní geokešing - nebo snad prosvatoukrabičku ano? :o Tak nebuďte na holku zlý, buďte kamarýdi a nacvakejte jí tam nějaký podklady. Mě se to povedlo, aniž bych musel vrtět psem anebo lhát.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#19 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:13

no tak pokud účelem je získat neadekvátní odpovědi od zcela nereprezentativního vzorku kačerů...no tak to potom jooo... B)
  • 0

#20 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:15

Citecka napsal/a:
Ale ten dotazník má smysl :) poskytne nějaká data, ze kterých bude možné do tý práce nadělat grafy. Přece si nikdo nemyslí, že na základě nějaké diplomky objevíme absolutní pravdu anebo že změní geokešing - nebo snad prosvatoukrabičku ano? :o

Tak nebuďte na holku zlý, buďte kamarýdi a nacvakejte jí tam nějaký podklady. Mě se to povedlo, aniž bych musel vrtět psem anebo lhát.


Jenže ta samá data a ty samé grafy už zpracovávali jiní, dělá se to pořád dokolečka. Navíc spousta těch otázek nemá jen jednu odpověď a pak je to stejně hodně zkreslené. Pak je to graf pro graf, hlavně aby byl.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama