Přejít na obsah


Fotka

Aniska-Dotazník..moc děkuji


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
29 odpovědí na toto téma

#21 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:16

dr.vota napsal/a:
no tak pokud účelem je získat neadekvátní odpovědi od zcela nereprezentativního vzorku kačerů...no tak to potom jooo... B)


Přesně tak :-) Ale až pak na to přijde oponent a milou studentku s prací vyhodí, nesmí se divit.
  • 0

#22 Dan-Sam

Dan-Sam

    Cestovatel a turista

  • Members
  • PipPipPip
  • 712 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:20

Za sebe jsem s vyplněním dotazníku neměl nejmenší problém. Kdyby byl o cestování obecně, polovina lidí si bude stěžovat, proč to někdo postuje sem a ne na Hedvábnou stezku či někam jinam. Když je tématem geocaching, druhá polovina si stěžuje, že to sem nepatří. A teď babo raď. Ad potřebnost oboru - tu myslím dostatečně prověří praxe po ukončení studia, těžko soudit od stolu když ani neznáme osnovy.
  • 0

#23 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:20

Přesně B) No a? Odbakalářovat musí, a svět se nezmění. U tý zkoušky stejně nejde o to, že umí cojávim rozsvítit atom, ale že umí vytěžit nějaký data a sepsat 40 stran textu.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#24 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 28 březen 2013 - 14:22

jo. Když už nás skladbou toho dotazníku vlastně nutí tam cvak-cvakat blbosti, tak proč si je tam proboha nevykouzlí sama. Ty grafy by pak měli úplně stejnej výsledek jako když tam píšeme nepravdy. A to nemluvim vo tom, že už se ani nevobtěžujou to poskládat sami, ale prostě vobšlehnou ten předchozí dotazník. Asi se dám na študia...
  • 0

#25 Fukar

Fukar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:26

V klidu jsem vyplnil, nemám důvod šťourat se v tom, jaký ten dotazník je. Asi není úplně dokonalý, ale tady jde o pomoc studentovi, který o ni slušně požádal. To je pro mě to hlavní. Máte k němu nějaké výhrady? Místo obecných šprků, jak je to na nic, by bylo asi lepší hodit do placu pár konstruktivních otázek, které by se v takovém formuláři mohly použít.
  • 0

Člen týmu URNA - Útvar Rychlého NAlezení.
Lovem postižen na 100%.


#26 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:31

taky jsem studoval nevidím důvod proč bych neodpověděl pravdivě je to anonymní a trváto 3-4 minuty :) takže je to tam...
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#27 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:32

teď jsem se práskl :D
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#28 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 14:56

geoFukar napsal/a:


Vidíš, a já bych řekl, že jsem konstruktivní byl :) Ale podle úrovně tohodle dotazníku si ty odpovědi může vymyslet sama a nic se nezmění...

Pro příklad: 21. Ovlivnil, popřípadě ovlivnil by geocaching výběr Vaší destinace? "Moje destinace" znamená můj dům, zahradu a možná ještě chodník... Je zde myšlena destinace pro strávení mého výletu, dovolené či prodlouženého víkendu? Prostě otázky mi přijdou odfláklé (ne, že by to mezi zde pokládanými dotazníky byla výjimka).
  • 0

#29 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 15:20

Trhac napsal/a:
Člověk pak jen žasne, kolik studentů u nás studuje a jak potřebné obory. Zde ovšem vede studium komiksu s mladým Uhlem… :D Což takhle raději zajet na Kypr a poptat se místních, jak jsou spokojeni s členstvím svého půlostrova v EUnii?


no mozna spis naopak - ktery jouda vymyslel, ze ekonomika zalozena na danovem raji a tim padem prelevani baliku penez nasobne prevysujici kypersky hdp, se stane soucasti menove unie. v podstate kypr muze byt rad, ze ho nekdo zachranuje. v pruseru neni kvuli clenstvi v unii.

nicmene to je silne OT, ale kdyz uz to tu zaznelo :).

ten dotaznik jsem mel snahu vyplnit, ale pred pulkou mi dosly sily, zajem i chut. moc se nevyvedl.
  • 0

#30 montezuma2

montezuma2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 303 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2013 - 15:50

Možná by to tady chtělo založit novou sekci. Něco jako Podklady pro závěrečné práce:D. Za mě teda nevyplněno, chyběla mi tam u 13. otázky možnost ubytování pod širákem:). No a pak ty otázky typu "CK za pokladem" mě taky udělaly. Jinak o těchle pracích si myslím svoje. Možná by ale nebylo od věci udělat diplomku o psychice kačerů:D.
  • 0
Vybavení: otahaný Coleman Latitude x1150, celta, karimatka, ešus a vařič, kolo, Garmin Etrex Legend HCx + GeoGet + Geojarry

Nikdy nebudu balit lock´n´lock krabičky do smradlavých igeliťáků.

Pakliže chcete strávit jedno odpoledne v přírodě, doporučuji Divoké údolí ;)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama