Přejít na obsah


Fotka

Otvírání pokladů 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
226 odpovědí na toto téma

#141 fortule

fortule

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:32

@jaghut: spíš to bude zaneřáděný okolí.
  • 0

#142 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:33

jaghut napsal/a:
Asi ta přehradní keš nebude nic moc, když jí nikdo z dnešních úspěšných lovců nedal do favoritů...B)B)B) Možná špatná viditelnost, možná vlhký logbook, kdo ví...:o


jeden dal.. puvodne tam byly 3 FP pokud si dobre pamatuji.. ted uz 4
  • 0

#143 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:36

Varouch napsal/a:

shaman3 napsal/a:

Varouch napsal/a:

shaman3 napsal/a:
Zas až taková dehonestace kačerů, kteří jen nepochopili ironii ownera, je přehnaná. Přitom ani sám owner pravděpodobně nepochopil ironii zdejších diskutérů s jiným názorem. :(

Ironie-neironie, logují od PC 5/5...

... někteří ale možná jen z recese.

Kteří přesně?

No minimálně HANSMATT a myspulka.
  • 0

#144 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:36

Do-bby napsal/a:

jaghut napsal/a:
Asi ta přehradní keš nebude nic moc, když jí nikdo z dnešních úspěšných lovců nedal do favoritů...B)B)B) Možná špatná viditelnost, možná vlhký logbook, kdo ví...:o


jeden dal.. puvodne tam byly 3 FP pokud si dobre pamatuji.. ted uz 4

Ne, byly tam poctivé 4 FP. (100%)
  • 0

#145 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:37

Do-bby napsal/a:

jaghut napsal/a:
Asi ta přehradní keš nebude nic moc, když jí nikdo z dnešních úspěšných lovců nedal do favoritů...B)B)B) Možná špatná viditelnost, možná vlhký logbook, kdo ví...:o


jeden dal.. puvodne tam byly 3 FP pokud si dobre pamatuji.. ted uz 4


Kdepak, všechny 4FP jsou od skutečných lovců, ne od virtuálních :D.
  • 0

#146 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:42

Varouch napsal/a:
Otevírám svoji cache GC34DC4 pro logování bez nutnosti vstát od PC. Je to 5/5, určitě se bude někomu hodit do statistik.


ja nevim proc ty lidi co logovali, napadate??? zejmena, kdyz jim k tomu dal samotny owner souhlas??? anebo to bylo mysleno tak, aby pak tyto lidi mohl nazyvat debili??? ... myslim, ze by se mel owner sam tak trochu chytnou za nos ... anebo je ta jeho provokace mirena tak aby pak mohl pote nekoho snizovat a ponizovat takovymi vyrazy a mel z toho dobry pocit a vyrostlo tak trochu i jeho ego??? trochu slusnosti by se sluselo ... vitejte v cesku!!! nezastavam se nikoho ale nikoho bych pak kvuli tomu neponizoval vyrazy tohoto typu!!!!
  • 0

#147 fortule

fortule

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:48

silvermann: spíš mi přijde - vítejte v Česku, kde lidi když mají možnost něco získat bez zbytečnýho (!!!) dření, tak si to vezmou. asi jsem nějak málo zkušená abych chápala co z takovýho bodu můžou mít. a když to porovnáš s tím co museli udělat ti, co tu keš skutečně odlovili...
  • 0

#148 Cavalier Team

Cavalier Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 48 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:51

fortule: Naprosty souhlas !!!
  • 0

#149 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:52

silvermann napsal/a:
ja nevim proc ty lidi co logovali, napadate??? zejmena, kdyz jim k tomu dal samotny owner souhlas??? ...

A co takhle jenom důvod, že nikdo z nich v logbooku není, takže se ani zapsat nesmí? Owner může říkat co chce, ale pokud nejsou zapsaní, bod by si připsat neměli. Opravdu v tom nevidíš tu donebevolající ironii? Alespoň se ukázalo, kdo je na tom tak špatně a je tak naivně hloupý, když si keš opravdu zapsal.
  • 0

#150 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:54

fortule: Už tě vidím... Otvírají nový obchoďák, kde každý z prvních sta zakázníků dostane na ruku tisícikorunu. Vytáčíš telefon, a sháníš si brigádu na roznos letáků... Vždyť co bys z té tisícovky měla, když by sis ji nevydělala! ...a taková hezká akce byla to odemykání pokladů, než se našel někdo, kdo z toho nutně musel udělat frašku... :(
  • 0

#151 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:58

Já jsem teď zvědav, jestli bude archivace. :o
  • 0

#152 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2013 - 23:59

Ten příklad opravdu moc šťastný není. Porovnávat zalogování bodu na keši s penězi na ruku je jako srovnávat jabka s hruškama.
  • 0

#153 fortule

fortule

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:01

Novom: děkuju ti náčelníku, že ses mě zastal.
  • 0

#154 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:02

fortule napsal/a:
silvermann: spíš mi přijde - vítejte v Česku, kde lidi když mají možnost něco získat bez zbytečnýho (!!!) dření, tak si to vezmou. asi jsem nějak málo zkušená abych chápala co z takovýho bodu můžou mít. a když to porovnáš s tím co museli udělat ti, co tu keš skutečně odlovili...


neřeším to co bylo a kdo jak logoval, nikoho se nezastávám, jen se pozastavuji nad tím jak ty lidi nazval ... myslím, že nikdo nemá právo se vyvyšovat a řadit nad ostatní, i slovně, jen proto že udělali něco jinak co ostatní ... toť vše.
  • 0

#155 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:02

Blbci, jen tam naházejte dalších 150 NA logů, nejlépe z nově založených profilů. RW rozdá pár banů a bude zase klid. :@
  • 0

#156 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:07

Novom napsal/a:
Blbci, jen tam naházejte dalších 150 NA logů, nejlépe z nově založených profilů. RW rozdá pár banů a bude zase klid. :@


Tak jedinej kdo je zralý na ban je dle pravidel sám owner...

Novom napsal/a:
Ten příklad opravdu moc šťastný není. Porovnávat zalogování bodu na keši s penězi na ruku je jako srovnávat jabka s hruškama.


To ne, jablka s hruškama jsou obojí ovoce. Bod a tisícovka mají společného pouze to, že můžeš něco bez námahy získat.
  • 0

#157 Varouch

Varouch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 127 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:07

Odstraňuji z listingu slovo debil, protože to je proti pravidlům. (Nezaměňovat prosím za omluvu individuím uvedeným v galerii.)
  • 0

#158 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:08

Novom napsal/a:
Blbci, jen tam naházejte dalších 150 NA logů, nejlépe z nově založených profilů. RW rozdá pár banů a bude zase klid. :@

Myslíš, že i kačer se skoro 5000 nálezy má nově založený profil ???
  • 0

#159 stanleypaulGC

stanleypaulGC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 290 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:10

Přišel jsem k PC pozdě, takže otevřít svoje poklady jsem nestihl, ale kdo mi napíše během Velikonoc přes profil na GC s adresou email s heslem Velký pátek, tomu poradím finální souřadnice svých keší úplně stejně, jako pomáhám komukoliv jinému kdykoliv po celý rok. Přeji všem hezké Velikonoce. :)
  • 0

#160 Lanc

Lanc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 706 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2013 - 0:24

Děkuji ownerům kteří se rozhodli zveřejnit finální souřadnice svých mystery keší. Sám jsem 1 ze 4 využil. Chtěl jsem napsat že se těším na příští rok, ale když vidím co zde někteří jedinci předvádí, tak bych možná byl radši kdyby tato "tradice" zapadla.:( Ještě jednou díky.
  • 0
Xperia TIPO,oregon 450




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama