Přejít na obsah


Fotka

Špatná fce kompasu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 MA-FI-AN

MA-FI-AN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 534 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 12:04

Ahoj kolegové, potřeboval bych poradit jak na muj neposlusny kompas (android ICS) Vzdalenost ukazuje relativne spravne, s tim nebyla nikdy potiz, horsi je orientace. Je uhla o cca 45°. Deje se to az posledni dobou. Procital jsem ruzna fora, delal ruzne osmicky a premety ale vysledek je stale nulovy. Zkousel jsem vice romek v telefonu, vice aplikaci abych vyloucil ze je to problem pouze locusu,ale at sem zkousel gps Status, adrake, cgeo vsude je ten problem stejny.. zkousel jsem soft reset, hard reset, format karty, fortmat systemu, mazani caches, mam pocit ze asi vsechno.. nejaky rady prosim?
  • 0
Jsme Premium Memberi a jsme na to hrdi Nemame Radi Igelitky v Lese Nas GeoTým:MA touš , FI lip , AN etka + dobrovolnici : Natalka, Simon,GeoPes Eda,Geopas Brandy, Ještěrka hybatelka Punto. Zarizeni:Garmin Oregon550t,Geoget,SE Xperia Arc S+Locus

#2 ilex2

ilex2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 63 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2013 - 14:53

Stáhni si aplikaci pro Android GPS Status. V Nástrojích máš Kalibraci kompasu. Vazkoušej to.
  • 0

#3 Brabouk.2

Brabouk.2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2013 - 7:59

Ahoj, mam uplně stejnej problém. Nejsem si tím na 100 procent jisty, ale řekl bych, že mě to začalo dělat po odemčení bootleaderu. Zamču ho a zkusím, jestli to pomůže nebo ne.
  • 0

#4 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 15 květen 2013 - 8:10

Mě tohle dělalo na LG Optimus Black, pomohla až nová verze Androidu. Pokud si správně pamatuju, tak u custom ROMek to řešili úpravou souboru gps.conf (ale k tomu je samozřejmě potřeba root)..
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama