Přejít na obsah


Fotka

Lidlenka opět v prodeji


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
42 odpovědí na toto téma

#1 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2013 - 11:14

Od příštího týdne bude opět v prodeji Lidlenka, s kterou můžete vlakem za 199kč kamkoliv po republice (tedy vyjma příplatku na Pendolíno). Lídlenky budou platné prvního a osmého května, s tím že narozdíl od minula bude možné zakoupit lídlenku ještě i 7.května (zdroj), tudíž když vás prvního po návratu napadne že byste ještě někam jeli, tak klidně můžete :).
  • 0

#2 Arogant

Arogant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 632 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2013 - 20:06

Super!!! Zase bude výlet.
  • 0
Body, sláva, diplomy! používáno se souhlasem cbfousáče ;o)

Nositel Nobelovy ceny za mír.

#3 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2013 - 21:47

Tuhle akci jsem potřeboval. Jsem na vrcholu blaha ... :)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#4 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2013 - 15:37

Moldava s kolama :-) uz se taky tesim
  • 0

#5 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 13:07

Tak kdo už koupil a kam plánujete vyrazit? co udělat nějaký společný trip?:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#6 MiraH

MiraH

    MiraH

  • Members
  • PipPipPip
  • 144 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 15:02

prazskychytrak napsal/a:
Tak kdo už koupil a kam plánujete vyrazit? co udělat nějaký společný trip?:D

Já, 1.5. trasa Červená voda, Jeřáb, Králíky - jedeme z Prahy, proti ceně normální jízdenky pro 3 lidičky nějakých 500 úspora. Bude na něco dobrého v Králíkách nebo po návratu do Prahy :-)
  • 0

#7 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 15:58

Uvažuji o odlovu nejstarší české keše GCE50. Ještě nemám stanovený termín jestli toho 1.5. nebo 8.5. Jel bych z Prahy tímto vlakem https://dl.dropboxus...»_Stramberk.pdf .
Zatím moc velký zájem kačerů z Liberce není, tak kdyby se někdo přidal budu rád.
Jako alternativu uvažuji výlet do Lednice.
  • 0

#8 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 18:28

Já mám na 8. naplánovanou trasu Kolín->Šumperk->Jeseník->Bruntál->Kolín se zastávkami v České Třebové a Zábřehu na Moravě.
  • 0
Berda

#9 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 19:04

Tak my máme v plánu den předem posledním autobusem do Prahy, trochu pokešovat tam, následně v 0:01 do Břeclavi pro suvenýr Rakouska, pak do Hodonína pro suvenýr Slovenska a následně vlakem až do Rychnova (tedy toho u Jablonce).
  • 0

#10 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 20:55

Pokud někdo pojedete 8. na trase Jaroměř - Pardubice - Hranice na Moravě, tak se nejspíše potkáme :-) Plánujeme výlet Helfštýn - Hranice na Moravě...
  • 0

#11 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2013 - 21:21

Já mám zatím na plánu trasu Praha-Ostrava. Ta nejstarší keš se mi líbí, do toho bych nejspíš šel
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#12 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 29 duben 2013 - 19:51

Ahoj, nechcete nekdo lidlenku na 1.5. za 100? Koupil jsem si ji spolecne s kamaradem, ale mam anginu ci co :-( Takze jede akorat kamarad sam a jedna nam zbyla. Predaní by bylo zitra (v utery) v Praze v ulici Jana Masaryka (kousek od Nám. Míru) - bydli tam ten kamarad, tak se nemusite bat nakazy :-) Po 19 hodině. Kdyby jste tedy nekdo chtel, tak SZ Tak prodano.
  • 0

#13 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 10:18

Stejně jako minulý rok bude možné zakoupit za 199kč ČD Lidl Net (lidlenku), a to v době od 21.října do 8.listopadu. Lidlenky lze využít ve dnech 9.11., 16.11. a 23.11.


  • 3

#14 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 11:35

perfekt, diky za info ;-)!
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#15 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:31

Stejně jako minulý rok bude možné zakoupit za 199kč ČD Lidl Net (lidlenku), a to v době od 21.října do 8.listopadu. Lidlenky lze využít ve dnech 9.11., 16.11. a 23.11.

Dik za info, prave jsem si rikal, ze by se zas mohla lidlenka prodavat.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#16 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:42

Omlouvám se za svoji neznalost, dřívější akce jsem nevyužil, ale teď bych se možná nechal zviklat.

 

Mohl by mi někdo znalý vysvětlit, jaká jsou pravidla Lidlenky? Pro kolik je to osob (taky je to max. 5, z toho max. 2 dospělí)? Je potřeba provést v Lidlu nějaký nákup?

Vím jenom to, že by to měla být speciální obdoba SoNe+ jízdenky, která je personalizovaná (musí obsahovat jméno držitele) a která platí po celé ČR.

 

Stačil by mi nějaký link na podmínky. Na webu Lidlu jsem ale nic nenašel.

 

Předem děkuji za odpověď.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#17 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 20:19

Omlouvám se za svoji neznalost, dřívější akce jsem nevyužil, ale teď bych se možná nechal zviklat.

 

Mohl by mi někdo znalý vysvětlit, jaká jsou pravidla Lidlenky? Pro kolik je to osob (taky je to max. 5, z toho max. 2 dospělí)? Je potřeba provést v Lidlu nějaký nákup?

Vím jenom to, že by to měla být speciální obdoba SoNe+ jízdenky, která je personalizovaná (musí obsahovat jméno držitele) a která platí po celé ČR.

 

Stačil by mi nějaký link na podmínky. Na webu Lidlu jsem ale nic nenašel.

 

Předem děkuji za odpověď.

Lidlenka je voucher na jednu CD Net (po novu Celodenni jizdenka). V Lidlu neni treba nic kupovat, dokonce i kdyz neco kupujes, tak ti k lidlence vystavi samostany ucet. Dostanes ten voucher a k tomu ti prisponkuji tu uctenku. V pokladne CD pak vymenis tento voucher za pravoplatny listek CD Net na kterem je ale napsano "uver". Tim se lisi od normalnich CD net. Jen pozor, na odlehlych stanicich si s tim voucherem moc neporadi, ale maji tam napsany tahak, tak to vyrizeni trva trochu dyl.

CD Net plati od 00:00 do 24:00 pro jednu osobu v cele siti CD a to jak v rychliku tak i v couraku, jen na Pendolino si musis dokoupit mistenku. Pokud pretahnes do druheho dne, tak muzes na CD Net navazat normalnim listkem, z mista kam dojede vlak pred 24:00.

 

Odkaz na Lidl z jara: http://www.lidl.cz/c...s.xsl/32421.htm

Odkaz na celodenni jizdenku na CD: http://www.cd.cz/vni...-a-slevy/-3618/

 

Pozor neplati u jinych dopravcu! Ta plnocena ano.


  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#18 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 20:22

...

 

Děkuji za odpověď.


  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#19 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 20 říjen 2013 - 22:08

Někdo kdo by chtěl vyrazit v sobotu 16. na Sněžku?

Odjezd z Brna, Hl.n. v 6:39, příjezd do Trutnova v 10:21, odjezd v 10:40. V Peci bude bus v 11:28.

Zpět mám v plánu z Pece vyrazit v 17:10, v Trutnově 17:43 a odjezd v 18:40, v Brně ve 22:19.


  • 0
Cogito ergo sun ...

#20 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 21 říjen 2013 - 6:46

Někdo kdo by chtěl vyrazit v sobotu 16. na Sněžku?

Odjezd z Brna, Hl.n. v 6:39, příjezd do Trutnova v 10:21, odjezd v 10:40. V Peci bude bus v 11:28.

Zpět mám v plánu z Pece vyrazit v 17:10, v Trutnově 17:43 a odjezd v 18:40, v Brně ve 22:19.

Z Brna máš lepší vyjet dříve, vlakem do Dvora Králové nad Labem a odtud busem (stojí přímo před nádražím, čeká na lidi z vlaku). V Peci jsi o půl desáté, případně něco před desátou na Pomezních boudách. Já to takto absolvoval z Ostravska dva roky zpět, ani jednu cestu jsem nešel pod lanovkou - tam Obřím dolem, zpět přes Luční boudu, Výrovku a Modrý důl.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama