Přejít na obsah


Fotka

TOPO CZECH pro 2013


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
423 odpovědí na toto téma

#421 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 11:33

Proste musis si tu mapu v pocitaci odemknout:

 

V Basecampu jdi do menu Mapy -> Spravovat mapove produkty. Tam se prepni na zalozku Odemknout regiony, a tam tukni na tlacitko Pridat. Budes tam mit jen dve policka.. do prvniho dej ten klic ziskany od Garminu, druhe policko je pro tvoji poznamku. To proto, ze kdyz mas vice GPSek, tak kazda ma svuj klic, takze si podle poznamky treba poznas, ktery klic je pro koho.

 

Po odemknuti musis mapy znovu nahrat do GPSky, aby se tam nahrala odemknuta.


  • 0

#422 Ondra_Martina

Ondra_Martina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 20:38

Proste musis si tu mapu v pocitaci odemknout:

 

V Basecampu jdi do menu Mapy -> Spravovat mapove produkty. Tam se prepni na zalozku Odemknout regiony, a tam tukni na tlacitko Pridat. Budes tam mit jen dve policka.. do prvniho dej ten klic ziskany od Garminu, druhe policko je pro tvoji poznamku. To proto, ze kdyz mas vice GPSek, tak kazda ma svuj klic, takze si podle poznamky treba poznas, ktery klic je pro koho.

 

Po odemknuti musis mapy znovu nahrat do GPSky, aby se tam nahrala odemknuta.

  

Zkusil jsem to a napíše - Mapový produkt není nainstalován. 

 

Když jsem šel na instalaci, tak to oznámí - Pro toto zařízení nebyly nalezeny žádné odemknuté mapy.

 

Problém může být v tom, že ty mapy nejsou v počítači, ale ten soubor z počítače mi za žádnou cenu nejde nahrát do Base campu. Asi jsem amatér :))


  • 0

#423 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 20:43

Tak si z te stranky, kde jsi ziskal odemykaci kod, stahni taky instalacku te mapy, a tu si do pocitace nainstaluj!


  • 0

#424 Ondra_Martina

Ondra_Martina

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2015 - 22:11

Díky, nainstalováno. Píše to, že jsou i v navigaci, akorát, když ji zapnu a dám mapové informace, tak jsou tam pořád na výběr tři, které tam byly od začátku. Zkusím ještě venku, jak se ty mapy budou zobrazovat, jestli nebudou jiné. 


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama