Přejít na obsah


Fotka

Náhradní díly - Dakota 10


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 13:30

Zdravim, potreboval bych pomoct. Zacal se mi trhat zadni kryt co zavira port pro pripojeni k PC. Pocitam, ze se za chvili uz utrhne a tak shanim novy jednou z moznosti je poslat to na servis, ale byt pak x tydnu bez gps se mi nechce, obzvlast, kdyz se jedne o vysroubovani dvou malych krizovych sroubku a prohozeni tech "vicek" nevite nekdo, kde toto vicko sehnat??? pripadne kdyby nekdo mel rozbitou dakotu a bylo mu to vicko uz k nicemu, nebyl by ochotny se s nim rozloucit? :-) predem diky
  • 0

#2 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 14:03

Kdybys potřeboval, mohu ti zapůjčit Béďu Trávníčka na překlenutí doby opravy.
  • 0

#3 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 14:06

Diky :-) ale nez se dostanu zas ndo Chomutova a pak nez bych se vratil... navic to neni zasadni porucha, pracovat se s tim da, jen me to stve no. navic s myma deravyma rukama a tou deravou zatkou se s velkym respektem pohybuji kolem vody :D kdybys nekde potkal nefunkcni dakotu, hned ber to vicko :-)
  • 0

#4 Mukina

Mukina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 14:10

Do-bby - a zkusil si napsat přímo na servis, jestli by ti ho poslali, popř. kolik by to stálo? To by mně samotnou zajímalo, slyšela jsem, že ty víčka často odcházej .... Já jednou přes servis něco řešila a byli ochotný, tak jim zkus napsat.
  • 0

Garmin Dakota 10
Samsung S7710 Galaxy Xcover 2


#5 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 15:21

Do-bby napsal/a:
Zdravim,

potreboval bych pomoct. Zacal se mi trhat zadni kryt co zavira port pro pripojeni k PC. Pocitam, ze se za chvili uz utrhne a tak shanim novy

jednou z moznosti je poslat to na servis, ale byt pak x tydnu bez gps se mi nechce, obzvlast, kdyz se jedne o vysroubovani dvou malych krizovych sroubku a prohozeni tech "vicek"

nevite nekdo, kde toto vicko sehnat??? pripadne kdyby nekdo mel rozbitou dakotu a bylo mu to vicko uz k nicemu, nebyl by ochotny se s nim rozloucit? :-)

predem diky

Napiš přímo do Garmina na servis. Mě poslali bez problémů na 60CSx ten horní díl co kryje antenu a je tam vypínač. Jen počítej, že ten díl bude asi dražší, než by jsi čekal. Ale jinde ho neseženeš.
  • 0

#6 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 18:00

Mne se neco podobneho delo na Oregonu. Tak kdyz jsem jednou jel okolo Garmina na Evropske v Praze, tak jsem se tam zastavil a zeptal, zda ho maji. No chlapec ten gumovy kryt hledal asi 15 minut na pocitaci, pak se na zidli otocil sahl mezi asi 15 pytliku a behem 5 sekun mi ho podal :o. Ja pak zacaloval asi 200,-Kc a spokojeny zas odesel. Tak tam zkus zavolat a zeptat se, cislo si musis najit na internetu, neb ja nevim, ktere to asi bude. Asi bych zkusil to cislo na prodejnu. adresa: Picodas Praha spol. s r.o. Evropská 176 (budova Olympus CZ) Praha 6 160 41
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#7 Do-bby

Do-bby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 18:12

Ok, diky vsem. Prave ze si myslim, ze je to casta vada, vzhledem k tomu jak jednoduchy je pristup k jeho vymene. Diky moc, presne toto jsem chtel vedet, az pojedu pres prahu zas do Chomutova, tak se tam stavim...
  • 0

#8 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 22:18

Solim napsal/a:
Mne se neco podobneho delo na Oregonu...


JJ, také už jsem byl nucen měnit krytku USB konektoru na O300. Už začínala tvrdnout a puchřet a přestal jsem jí věřit. No, a loni ji měli na Evropské za rovných 150,- Kč.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama