Přejít na obsah


Fotka

Karlův most nejnavštěvovanější keší planety


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
34 odpovědí na toto téma

#1 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 18:54

Dnes, v 19:33 se stala keš Prague bridges 1 - Karlův most GC189E5 s počtem 12,441 nálezů nejnavštěvovanější keší světa. Tuto štafetu přebírá od nedaleké keše Terezka GC14WV8, která tento post držela dva a tři čtvrtě roku a které tímto k její návštěvnosti gratuluji. Děkuji všem návštěvníkům, kteří keš navštívili i těm, kteří teprve přijdou. Je zcela magické, že nejnavštěvovanější keš není v Londýně nebo New Yorku, ale i nadále v Praze. B)
  • 0

#2 pinkturtle

pinkturtle

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 18:59

Moc blahopřeji, stejně i keši Terezka!!!
  • 0

#3 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:04

Abych řekl pravdu, dost se tomu divím. Obě náhodou mám, i když v Praze jsem moc nehledal a obě jsou dost na ráně, Terezka víc. Asi o nich už všichni místní mudlové ví. Ale místa jsou to pochopitelně hezká. Jen nás s tím trápili při diktátech, náměstí primátora doktora Václava Vacka. Dnes už se změnila pravidla češtiny i jméno náměstí.
  • 0

#4 M13JP

M13JP

    Pepa

  • Members
  • PipPipPip
  • 358 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:06

Gratuluji, obě kešky jsem našel a je dobře, že aspoň nějaké geocachingové prvenství je v ČR.:)
  • 0

#5 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:07

Gratulace! Každopádně nic pro mě, nechtěl bych v těch filmovkách měnit logbooky :DB)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#6 KAMPJ

KAMPJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 378 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:21

To mě těší, že 2 nejnavštěvovanější krabičky máme v Praze. A co další místa v pořadí? Krabička Original Stash Tribute Plaquemá jen 6,744 nálezů.
  • 0

#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:21

Taky gratulace!

prazskychytrak napsal/a:
Gratulace! Každopádně nic pro mě, nechtěl bych v těch filmovkách měnit logbooky :DB)

Jojo, keš je třeba umět udělat tak, aby ti na ni nechodili lidi :D :D :D
  • 0

#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:24

Gratulace i z jihu. Protože v Praze jsem ještě nic a nikdy nelovila, budu se příležitostně snažit pomoci pozice udržet.;)
  • 0

#9 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:25

Taky gratuluju, Terezku odlovenou mám, ale ke Karlovu mostu jsem se zatím nějak nedopracoval, tak to budu muset napravit :)
  • 0

#10 klukcz

klukcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 19:56

o důvod víc navštívit matičku měst a pomoct uržet tenhle status
  • 0

#11 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 20:24

Jacka_dominikanka napsal/a:
Taky gratulace!

prazskychytrak napsal/a:
Gratulace! Každopádně nic pro mě, nechtěl bych v těch filmovkách měnit logbooky :DB)

Jojo, keš je třeba umět udělat tak, aby ti na ni nechodili lidi :D :D :D


keš je třeba umět udělat tak, aby na ní owner chodil měnit logbook po tisíci nálezech:D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#12 Dpman

Dpman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 398 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 20:47

Výborně, dostaneš piškotek.
  • 1

#13 Vláček

Vláček

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 966 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 20:48

KAMPJ napsal/a:
To mě těší, že 2 nejnavštěvovanější krabičky máme v Praze. A co další místa v pořadí?

Krabička Original Stash Tribute Plaquemá jen 6,744 nálezů.


Evropa: http://goo.gl/OxkUF
USA: http://goo.gl/nlgwM
(Nepřišel jsem na to, jak zadat celý svět najednou.)

Na prvních pěti místech jsou pražské krabičky, celkem v první dvacítce 11 pražských (v první stovce 44). Nejlepší americká je až 20.
V první stovce jsou taky tři Brna, jedna Lednice a těsně za stovkou Sněžka.
  • 0

#14 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 20:51

Gratuluji. Obě keše mám odlovené a jsem moc rád že máme v ČR také nějaké prvenství :)
  • 1

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#15 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 20:54

Gratulujeme! Obě keše máme tu čest mít odloveny, takže nás to velice těší, jsou na krásných místech. :)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#16 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 21:11

... a už tam je zas Terezka.. :) 12.433 x 12.428 .. ... ale vzhledem k tomu, že ne všichni nálezci jsou elektronicky zalogovaní a k tomu, že zpoždění project-gc je až 24 hodin, tak kdoví, jak je to ve skutečnosti... :) každopádně obě krabičky jsou české, tak jim fandím oběma stejně.. :)
  • 0

#17 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 21:26

Velká gratulace pro obě kešky. Ať ta, nebo ona, obě se zapsaly do dějin Geocachingu.
  • 0

#18 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 22:23

Teda, prvních 5 nejvíce lovených keší je v čechách, tak to je super 8o))) Jinak, gratulace, také jsem obě odlovil a nezávidím to měnění logbooků a krabiček (maskování na Terezce) To máte cca 100 logů do jednoho logbooku a je to rázem už 120 logbooků.
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#19 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 13 květen 2013 - 22:36

Gratulace velká...jen prostě nechápu, proč, když jsem tam tehdy byl a všechny kešky kolem obchodil...na tuto zapomněl ? To sem blázen :)
  • 0

*


#20 termiter.cz

termiter.cz

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 14 květen 2013 - 8:07

Jako majitel Terezky gratuluji Karlovu mostu i majiteli jménem Benjo5. Četnost nálezů Karlova mostu byla zprvu mnohem větší než u Terezky a čekal jsem, že Terezku dohoní mnohem dříve. Poslední měsíce se náskok Terezky zkracoval a prodlužoval, takže to bylo hodně dramatické. Je docela možné, že se Terezka bude po nějakou dobu s Karlovým mostem o prvenství přetahovat a dělit, ale dlouhodobý trend je jasný. Sice teď už můžu říkat, že jsem majitelem "jen" druhé nejnavštěvovanější tradičky na světě, ale na té první mám FTF. ;) V okolí je několik dalších keší, které by mohly mít prvenství, případně se "alespoň" dostat do první desítky, ale jejich majitelé nevydrželi nápor návštěvníků a raději z nich udělali premium keše. To mi připomíná Hospodu Na mýtince. "Postavil si hospodu, ale chodili mu tam lidi." :) Škoda exponovaného místa. Co se týče údržby, tak v případě Terezky je to docela mazec. Logbook měním podle potřeby jednou za dva nebo tři týdny. V tuto chvíli má Terezka 116 logů údržba. Občas ji někdo ukradne, takže se snažím mít připravenou náhradní keš, abych ji mohl hned nahradit. Také díky tomu se udržela ve vedení tak dlouho. Měla minimální prostoje. Můžete prosím někdo udělat statistiku nejudržovanějších keší světa? Ta by mne teď docela zajímala. ;)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama