Přejít na obsah


Fotka

Turist/Cyklo/SPD boty vel 43 koupím


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 RenierX

RenierX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 11:34

V SIDI tretrách jsem našlapal už sokoro 150 000 kilometrů a nedám na ně dopustit, noha je v nich jako v bavlnce a chodit po keškách se taky dá, i když k ideálu to má daleko. Před pár lety jsem si říkal, že si k ním koupím i turistické Shimana, kterým bych na nějakých větších kolo-keškových akcích dal přednost, ale byla to chyba. Oproti Sidám jsou o poznání těžší, na kole mám při šlapání pocit, jako bych měl na každé noze kilo bahna, po pár kilometrech cítím kufry otlačené v noze a na chození to taky není o moc lepší. Takže leží v botníku a na keše pořád jezdím s Sidách. Za mne tedy turistické tretry už nikdy více.
  • 0

#22 Stranger42

Stranger42

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 387 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 12:02

Bisaci napsal/a:
Zdarec, neleží někomu doma cyklotretry, ale ne silniční, spíše turistické se zámečkem SPD? Možná jste si je koupili a jízda s kuframa vám nevyhovovala a teď jen leží doma. Já bych to také rád zkusil, ale nechce se mi za velký peníz kupovat nové. Mám představu kolem 500 za málo použité, zcela v pořádku kousky.. :)


Klidně ti věnuju Spešly Taho. Nedávno jsem kupoval nové tretry a tyhle jsou na vyhození. Jsou samozřejmě "obnošené", ale jestli chceš jenom zkusit jízdu s SPD, tak ti poslouží. Jsou ale bez kufrů, ty bys měl dostat k pedálům. Kdybys měl cestu do CV, tak se ozvi.
Vložený obrázek
  • 0

#23 Bisaci

Bisaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 431 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2013 - 17:18

Týýý jo člověk tu chvilku není a už to žije svým životem :-) Botky sháním proto, že právě začínám jezdit už víc než těch 10km k nejbližší keši a chci zkusit jak to půjde. Již jsem si převzal botky od Strangera, kterému tímto děkuji a všem ostatním za cenné rady. Vyzkouším si to teď na vlastní kůži s pedálama z jedný strany kufr z druhý obyč..
  • 0
Cože? Někde je nějaká nová FTF? Hrrr, na ni!

#24 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 10:04

Od pondělí v Lidlu, za 599 Kč si myslím, že dobrá cena. Jen mě štve, že jsem od rána v zaměstnání a odpoledne už to bude vyprodané. :(

http://lidl.cz/cps/r...index_35548.htm


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama