Přejít na obsah


Fotka

Prodej CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2013 - 18:09

Prodám svou sbírku CWG.

Pro nedočkavce - ano, silnějším jsem je ukradnul a ze slabších jsem je vymlátil. Ani jedno jsem nezískal poctivě.

A teď už můžu pro normální zájemce:

Prodávám svou sbírku CWG. Mám se sebou problém v tom, že jsem schopen sbírat všechno možné, takže mám doma plno sbírek, a prostě tak "honím moc zajíců najednou". Po řadě měsíců váhání, protože CWG jsou prostě "pěkný" sběratelský předmět, padlo toto rozhodnutí, a když jsem teď sepisoval obsah sbírky, tak věřte, že je mi to líto. Ale je rozhodnuto. Nechávám si eventové CWG, některé ze sérií a několik od přátel. I nadále si nechám vyrobit svoje na rozdávání přátelům a do svých keší.

Takže předmětem prodeje je 317 různých "WG"
každé je jiné, u deseti (tzn celkem dvacet kusů) jde o dva různé CWG od stejného nicku.
Tedy 307 různých nicků.
Jsem z Bruntálu, takže převaha bude z Moravy a Slezska.

Ve sbírce je asi 9 SWG (mohl jsem teď nějaké přehlédnout, je možné, že slovenských bude o pár více)
a 1 maďarské.

Navíc přidávám 10 různých CWG z keší od všemi milovaného msgc a jedno nestandardní nickové české CWG a jedno "collection number". Všechny ve zcela dobrém stavu, v krabici.

Protože jsem sám nechal pro sebe od počátku vyrobit již 370 CWG, a zbylo mi jedno, chtěl bych, aby se mi alespoň částečně vrátily náklady, proto je počáteční cena 2000 korun. Prosím pište mi nabídky buď sem, nebo přes SZ. Nechám to otevřené dlouho, ať nabídka nemine nějakého vážného zájemce, jen pokud by přišla nějaká nabídka, která se neodmítá, tak to ukončím.

Na různé kritické připomínky jsem morálně připraven, takže klidně můžete řádit. Nečekejte nějaké zvláštní komentáře, kdo mne zná, tak mne zná, a těm, kteří mne neznají a budou nutně chtít kritizovat jen z principu, tak opravdu nemusím nic dokazovat. Taky jsem to mohl prodat anonymně jiným způsobem.
  • 0

#2 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2013 - 10:42

Nahoru, ještě zájemci?
  • 0

#3 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 23 květen 2013 - 15:03

A ještě jednou nahoruB)
  • 0

#4 Junior86

Junior86

    Junior86

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 11:30

Ještě se prodává?
  • 0
Geocaching je jen hra. Je to naše hra a země je naše hřiště. Užívejte si ji a nerozčilujte se kvůli ní!

#5 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 11:33

Ahoj všem, v tuto chvíli již zamluveno; již probíhá domluva o prodeji s jedním vážným zájemcem, pokud by z nějakého důvodu nedošlo k realizaci, znovu otevřu, nyní tedy prosím o strpení. David/gygant
  • 0

#6 gygant

gygant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 308 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2013 - 17:10

Ahoj všem, prodej byl realizován. Děkuji všem, kteří poslali seriozní nabídku. Omluvám se všem, které jsem případně včas nekontaktoval. Byl jsem překvapen, že přišly jen slušné nabídky a žádné výlevy :D Až si nechám udělat novou edici svých CWG (do svých keší, pro známé, na event), tak všem, kteří poslali seriozní nabídku, nabízím, pokud požádají, zaslání zdarma jednoho CWG jen tak.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama