Přejít na obsah


Fotka

Prosba o vyplnění dotazníku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#21 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 7:38

Ty jo, to je stejně zajímavé, takové trapné vlákno a jsou tady tři nováčci, všichni maj potřebu psát první příspěvek zrovna tady a všichni se jmenují geo-lev, geo-lara, geo-bubu To je težká schíza :D Ale po ránu pobavilo, díky !
  • 0

*


#22 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 7:59

Jinak asi nejlepší průzkum tady dělali borci z GeoKladna

Najdeš ho ZDE

Nic lepšího tady zatím myslím nebylo
  • 0

#23 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 8:04

geolara napsal/a:

Smrk napsal/a:
Tyto otázky se tady omílají pořád dokolečka. Stačí zajít do univerzitní knihovny a použít některý z desítek jiných (těch samých) dotazníků.


:o a který university?


Už tady bylo mnoho dotazníků s naprosto stejnými otázkami z FTVS a pak nějaký cestovní ruch, to ani nevím, kde se dá studovat. Ale předpokládám, že když se v knihovně zadá do počítače mezi klíčová slova geocaching, vyplivne to spoustu odpovědí.
  • 0

#24 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 11:38

Smrk napsal/a: Už tady bylo mnoho dotazníků s naprosto stejnými otázkami z FTVS a pak nějaký cestovní ruch, to ani nevím, kde se dá studovat. Ale předpokládám, že když se v knihovně zadá do počítače mezi klíčová slova geocaching, vyplivne to spoustu odpovědí.

Přesně tak, pořád se omílá to samé pořád dokola a vysoké školy chrlí další a další budoucí nezaměstnané .... :(
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#25 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 11:43

Ještě by mě zajímalo, co dotyčný získá za zkoumání geocachingu? Magistr geocachingu? Nebo snad inženýr FTF? Jestli chce vyzkoumat, zda geocaching ovlivňuje turismus, tak ano, ovlivňuje. Na to nepotřebuju výzkum a titul, stačí se jen dívat. Například u Žďáru nad Sázavou je powertrail, u kterého si někdo rovnou otevřel hospodu a žije tam z cyklistů a kačerů.
  • 0

#26 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 13:45

Smrk napsal/a:
Ještě by mě zajímalo, ....... Na to nepotřebuju výzkum a titul, stačí se jen dívat. Například u Žďáru nad Sázavou je powertrail, u kterého si někdo rovnou otevřel hospodu a žije tam z cyklistů a kačerů.


Tak teda já nevím, ale co ty hospody na trase znám, tak ty tam byly ještě před MMPWT.
  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#27 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 18:00

kapsa napsal/a:
Přesně tak, pořád se omílá to samé pořád dokola a vysoké školy chrlí další a další budoucí nezaměstnané .... :(

Co je to za nesmysl? To mají jako školy přestat příjímat na X let studenty, nejlépe vyvraždit část populace, aby další studenti nepřibývali a počkat, až se zaplní všechna volná místa na trhu? :|
  • 0

#28 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 18:10

Novom napsal/a:

kapsa napsal/a:
Přesně tak, pořád se omílá to samé pořád dokola a vysoké školy chrlí další a další budoucí nezaměstnané .... :(

Co je to za nesmysl? To mají jako školy přestat příjímat na X let studenty, nejlépe vyvraždit část populace, aby další studenti nepřibývali a počkat, až se zaplní všechna volná místa na trhu? :|


Tak to Kapsa nemyslel. Chtěl tím říct, že studenti studují nesmysly. Někdo udělá diplom na geocachingu a co pak? Jaká bude jeho cena na trhu? Kde bude zaměstnatelný? V Groundspeaku? Když se potenciální zaměstnavatel zeptá, z čeho byla diplomka, tak si zaklepe na čelo a pošle ho na pracák.
  • 0

#29 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 18:10

PeSis napsal/a:

Smrk napsal/a:
Ještě by mě zajímalo, ....... Na to nepotřebuju výzkum a titul, stačí se jen dívat. Například u Žďáru nad Sázavou je powertrail, u kterého si někdo rovnou otevřel hospodu a žije tam z cyklistů a kačerů.


Tak teda já nevím, ale co ty hospody na trase znám, tak ty tam byly ještě před MMPWT.


To nevím, byl jsem tam poprvé, ale vypadalo to, že v té hospodě jsou jen kačeři.
  • 0

#30 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 18:12

Novom napsal/a:

kapsa napsal/a:
Přesně tak, pořád se omílá to samé pořád dokola a vysoké školy chrlí další a další budoucí nezaměstnané .... :(

Co je to za nesmysl? To mají jako školy přestat příjímat na X let studenty, nejlépe vyvraždit část populace, aby další studenti nepřibývali a počkat, až se zaplní všechna volná místa na trhu? :|


vyvrazdeni casti populace nepomuze, protoze skoly zaplni prazdna mista po vyvrazdenych temi nevyvrazdenymi :D.
  • 0

#31 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 18:13

A ještě k diplomkám, ještě před několika lety to fungovalo tak, že téma vypisovala katedra, kde chtěl člověk diplomku psát. Když si zvolil své vlastní téma, musel ho nahlásit půl roku předem a katedra pak zjišťovala, jestli už to téma někdo někde nezpracovával a zaobírala se potenciálním vědeckým přínosem. Tady už neplatí ani jedno. Geocaching je propíraný diplomkami sem a tam a vědecký přínos nula. Ale i na takové studenty pak jdou příspěvky z daní.
  • 0

#32 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 18:50

Je smutné, co všechno se dnes považuje za VŠ - nedávno jsme to rozebírali. Před čtvrt stoletím uměl víc slušný gymplák než řada dnešních absolventů VŠ. Ale to by bylo na dlouhou debatu, začínající degradací maturity tím, že se snížila jejich úroveň, aby ji zvládli učni.... Hlavně, že nám stoupla procenta a vykazujeme,kolik máme jako země jakých ablolventů, ale znalosti.....a všeobecné znalosti:@ Proto říkám dceři - nezajímá mě, jestli máš za 1 nebo za 2, ale co opravdu umíš a jak dovedeš znalosti použít a využít. POZOR, neplést se zneužít.
  • 0

#33 salava.martin

salava.martin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 21:34

Díky všem, co vyplnili můj dotazník, pokud bude ještě více respondentů, bylo by to perfektní. Zde ještě jednou odkaz

http://www.survio.co...C1A8T9F4F8Y2K2Y

Jinak pro ty, kteří se nepěkně vyjádřili o mé práci:

1) Nestuduji geocaching, ale cestovní ruch, kde je dobré uplatnění, takže to nedělám kvůli tomu, abych skončil na pracáku.

2) Tím je také dáno téma, které je o cestovním ruchu a případné možnosti vazeb na geocaching - právě až na základě vyhodnocení dotazníku

3) Vidím, že jsem píchl do vosího hnízda, že tady má kdekdo potřebu se vyjadřovat, aniž by věděl o co jde. Ještě, že je víc těch slušných kešerů, kteří mi pomohli, než těch, kteří rejpají a ještě neváhají ztrácet čas tvorbou rádoby vtipných dotazníků. Hahaha, to jsme se nasmáli, Smrk nám smrk prima frk. Hahaha.
  • 0

#34 malaveverka

malaveverka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 21:59

On je ten tvůj dotazník totiž úplně k ničemu, na řadu otázek se nedá pravdivě odpovědět.
  • 0

Oregon 450
Alligator S4700 Duo + c:geo

bílé geovozidlo Hyundai i20 s modrou ještěrkou


#35 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 22:04

salava.martin napsal/a:
1) Nestuduji geocaching, ale cestovní ruch, kde je dobré uplatnění, takže to nedělám kvůli tomu, abych skončil na pracáku.

http://www.vysokesko...eni-absolventu/

2) Tím je také dáno téma, které je o cestovním ruchu a případné možnosti vazeb na geocaching - právě až na základě vyhodnocení dotazníku

No jestli tam nedovedes dat ani spravne nazvy kraju, to bude obhajoba jedna basen


3) Vidím, že jsem píchl do vosího hnízda, že tady má kdekdo potřebu se vyjadřovat, aniž by věděl o co jde. Ještě, že je víc těch slušných kešerů, kteří mi pomohli, než těch, kteří rejpají a ještě neváhají ztrácet čas tvorbou rádoby vtipných dotazníků. Hahaha, to jsme se nasmáli, Smrk nám smrk prima frk. Hahaha.

Nasmáli. A rádi vyplnili. Na rozdíl od toho Tveho.....
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#36 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 22:28

salava.martin napsal/a:
...
2) Tím je také dáno téma, které je o cestovním ruchu a případné možnosti vazeb na geocaching - právě až na základě vyhodnocení dotazníku

...


Tady jde ale o to, že tohle už tady před tebou zkoumalo minimálně patnáct lidí, tudíž tvoje práce nepřinese vůbec nic nového.
  • 0

#37 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 22:48

Martine, musim uznat, ze jsi jeden z mala, kterej ma na zacatku dotazniku ten uvod, kde se aspon trochu snazi rict, k cemu ten dotaznik bude. ALE: nevim, kdo ti ten dotaznik schvaloval (jeslti vubec nekdo), ale otazky typu "kdo jste, co jste, proc jste" (vek, pohlavi atd.) maj bejt NA KONCI. A ne hned na zacatku ;) Ty kraje, to je kapitola sama pro sebe. Vzdyt nebylo tak tezky, si to nejdriv zjistit a pak az teprve to davat do dotazniku. Uvedom si, ze tim delas obrazek jen sam sobe. A timhle jsi ukazal jen to, ze nejsi schopnej si najit informaci ;) Krom toho vseho, na GC je tu kazdou chvili dotaznik, kterej je naprosto o nicem a nema VUBEC ZADNOU vypovidaci hodnotu. A ver nebo ne, po par pokusech to zacne stvat kazdyho, kdyz otevre dotaznik a zjisti, ze u poloviny otazek mi zadna odpoved nevyhovuje, jsou tam blaboly, nebo chyby typu neexistujicich kraju. Pak se nemuzes divit, kdyz to tady kazdej jenom kritizuje a nadava... Jakmile najdou chybu, tak to proste zavrou a nazdar...
  • 0

#38 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 23:17

petulinka1 napsal/a:
... Jakmile najdou chybu, tak to proste zavrou a nazdar...


Nemyslím si, že to je tím, že když člověk najde jednu chybu, tak s tím skončí. U ostatních dotazníků lidi taky remcali, ale ne tolik.

V tomto dotazníku jde spíš o to, že najít jednu otázku, kde není chyba je zázrak. Už jen z toho principu to prostě vyplňovat já nebudu. Jde vidět, že dotyčný nemá žádné znalosti o tvorbě sociologických šetření a ani skoro žádné tušení o geocachingu, což se váže k prvnímu bodu - a to - než něco vytvořím, důkladně si projdu to, o čem to bude.
  • 0

#39 PeSis

PeSis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 7:19

Smrk napsal/a:

PeSis napsal/a:

Smrk napsal/a:
Ještě by mě zajímalo, ....... Na to nepotřebuju výzkum a titul, stačí se jen dívat. Například u Žďáru nad Sázavou je powertrail, u kterého si někdo rovnou otevřel hospodu a žije tam z cyklistů a kačerů.


Tak teda já nevím, ale co ty hospody na trase znám, tak ty tam byly ještě před MMPWT.


To nevím, byl jsem tam poprvé, ale vypadalo to, že v té hospodě jsou jen kačeři.


Tím že se otevřel MMPWT tak je zde nadměrný výskyt kačerů a ti musejí taky jíst a pít, hm žee .:D:D:D:D:D
  • 0

HUAWEI G510, ZTE Blade ;  c:geo, Locus, Mapy.cz, GeoGet (+Stator)

http://www.panoramio.com/user/3711522
 

Profil na Poznej místo

 


#40 Petanee

Petanee

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 7:22

Vyplněno, odesláno a jako bonus "beze keců"....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama