Přejít na obsah


Fotka

Prosba o vyplnění dotazníku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#41 salava.martin

salava.martin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 8:33

Smrk napsal/a:

salava.martin napsal/a:
...
2) Tím je také dáno téma, které je o cestovním ruchu a případné možnosti vazeb na geocaching - právě až na základě vyhodnocení dotazníku

...


Tady jde ale o to, že tohle už tady před tebou zkoumalo minimálně patnáct lidí, tudíž tvoje práce nepřinese vůbec nic nového.


Jenže najít to není úplně jednoduchý. Vlastně až díky tomu, že jsem nechal dát žádost o dotazník sem, jsem se dostal k hotovýmu dotazníku, který dělal někdo z Kladna. To kdybych věděl dřív, tak jsem si nic nevymýšlel. Tohle prostředí neznám a musel jsem se s ním seznámit úplně od začátku.
  • 0

#42 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 8:53

salava.martin napsal/a:

Smrk napsal/a:

salava.martin napsal/a:
...
2) Tím je také dáno téma, které je o cestovním ruchu a případné možnosti vazeb na geocaching - právě až na základě vyhodnocení dotazníku

...


Tady jde ale o to, že tohle už tady před tebou zkoumalo minimálně patnáct lidí, tudíž tvoje práce nepřinese vůbec nic nového.


Jenže najít to není úplně jednoduchý. Vlastně až díky tomu, že jsem nechal dát žádost o dotazník sem, jsem se dostal k hotovýmu dotazníku, který dělal někdo z Kladna. To kdybych věděl dřív, tak jsem si nic nevymýšlel. Tohle prostředí neznám a musel jsem se s ním seznámit úplně od začátku.

Jenže ty si ten dotazník nedal jen sem, ale mě si tím například přímo spamoval do pošty a nemluvím o dalších místech kam si to ještě spamoval.
  • 0

#43 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 10:42

salava.martin napsal/a:

Smrk napsal/a:

salava.martin napsal/a:
...
2) Tím je také dáno téma, které je o cestovním ruchu a případné možnosti vazeb na geocaching - právě až na základě vyhodnocení dotazníku

...


Tady jde ale o to, že tohle už tady před tebou zkoumalo minimálně patnáct lidí, tudíž tvoje práce nepřinese vůbec nic nového.


Jenže najít to není úplně jednoduchý. ...

Co je tak těžkého na tom, napsat vpravo do okénka Hledat slovo dotazník a zmáčknout Enter? :o

Když nedokážeš pochopit, že nejvíc ti pomůžou ti "rejpalové" a ne ti, co ti blbý dotazník vyplní, tak je to marný...a ještě arogantní kecy k tomu navrch :(

P.S. abys neřek... http://www.geocachin...Hledej &stype=f
  • 0

#44 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 10:50

salava.martin napsal/a:Hahaha, to jsme se nasmáli, Smrk nám smrk prima frk. Hahaha.

Ha ha.

A ted vazne - ten tvuj pokus o dotaznik nejsem schopny pravdive vyplnit. Zpusob ziskavani akademickych titulu necham jine debate, na to je tu malo alkoholu.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#45 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 11:55

honny napsal/a:

salava.martin napsal/a:Hahaha, to jsme se nasmáli, Smrk nám smrk prima frk. Hahaha.

Ha ha.

A ted vazne - ten tvuj pokus o dotaznik nejsem schopny pravdive vyplnit. Zpusob ziskavani akademickych titulu necham jine debate, na to je tu malo alkoholu.


Já myslím, že ten dotazník není tak tragický, ale nechápu, k čemu budou dobré výsledky takového průzkumu :-(

Navíc se tomu dá vytknout, že zkoumáš oblast, které moc nerozumíš a tedy nejsi schopen pokládat otázky, které opravdu něco zjišťují.

A další výtka je, že na toto fórum chodí jen určité omezené množství lidí, rozhodně ne reprezentativní vzorek.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#46 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 12:31

kolombo napsal/a:

honny napsal/a:

salava.martin napsal/a:Hahaha, to jsme se nasmáli, Smrk nám smrk prima frk. Hahaha.

Ha ha.

A ted vazne - ten tvuj pokus o dotaznik nejsem schopny pravdive vyplnit. Zpusob ziskavani akademickych titulu necham jine debate, na to je tu malo alkoholu.


Já myslím, že ten dotazník není tak tragický, ale nechápu, k čemu budou dobré výsledky takového průzkumu :-(

Navíc se tomu dá vytknout, že zkoumáš oblast, které moc nerozumíš a tedy nejsi schopen pokládat otázky, které opravdu něco zjišťují.

A další výtka je, že na toto fórum chodí jen určité omezené množství lidí, rozhodně ne reprezentativní vzorek.

...což by se dočetl u předchozích, kdyby hledal
http://www.geocachin...224#post_400224
  • 0

#47 salava.martin

salava.martin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 19:16

dr.vota napsal/a:

kolombo napsal/a:

honny napsal/a:

salava.martin napsal/a:Hahaha, to jsme se nasmáli, Smrk nám smrk prima frk. Hahaha.

Ha ha.

A ted vazne - ten tvuj pokus o dotaznik nejsem schopny pravdive vyplnit. Zpusob ziskavani akademickych titulu necham jine debate, na to je tu malo alkoholu.


Já myslím, že ten dotazník není tak tragický, ale nechápu, k čemu budou dobré výsledky takového průzkumu :-(

Navíc se tomu dá vytknout, že zkoumáš oblast, které moc nerozumíš a tedy nejsi schopen pokládat otázky, které opravdu něco zjišťují.

A další výtka je, že na toto fórum chodí jen určité omezené množství lidí, rozhodně ne reprezentativní vzorek.

...což by se dočetl u předchozích, kdyby hledal
http://www.geocachin...224#post_400224


Z těch cca 170 stran jsem poctivě prošel čtvrtinu a o dotaznících se tam člověk dočte, že sice byly, ale žádný výsledek člověk nikde bohužel nenajde.
  • 0

#48 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2013 - 19:18

Protoze si o ten vysledek musis napsat, ze. Malokdo ti da svoji praci jen tak, aby sis s tim moh delat, co te napadne :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama