Přejít na obsah


Fotka

Prosba o vyplnění dotazníku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 geoelev

geoelev

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 14:02

Zdravím všechny, můj kamarád, který sám není aktivní kešer, potřebuje podklady pro svou školní práci. Prosím všechny ochotné lidi, zda by mu mohli vyplnit dotazník. Děkujeme za ochotu. http://www.survio.co...C1A8T9F4F8Y2K2Y
  • 0

#2 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 14:10

http://www.1000vecic...cz/?s=dotazníky
  • 0

*


#3 strycek skrblik

strycek skrblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 14:14

Jakože nestává se to často, ale otevřel jsem dotazník, že ho teda zodpovím. Po pár otázkách jsem toho nechal, nemá cenu odpovídat na něco, co nebude odpovídat realitě. Jinak řečeno - špatně specifikovány otázky, mnoho odpovědí chybí.
  • 0

#4 Dan Škareda

Dan Škareda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 15:16

Souhlasím se Skywalkerem. Vadí mi, že nás tady obtěžuješ svými dotazníky. Kdybys byl alespoň kačer, ale založil sis profil jen kvůli dotazu. Můžeš nám sdělit svůj pravý geonick?
  • 0

#5 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 15:25

Severomoravský kraj už neexistuje. Teď se to jmenuje Moravskoslezský kraj. Severomoravský kraj obsahoval kromě současného MSK i okresy Vsetín, Přerov, Olomouc, Jeseník a Šumperk.
  • 0

#6 Joe Tramp

Joe Tramp

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 178 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 15:27

No fuj, to je zase úroveň... K čemu je pro provázanost důležitá "segmentace" kačerů (a ponechávám stranou, že už potísící a prvé...). Jenže on internet snese všechno... Asi už nemá moc času, ale proč to konečně neuchopí z druhé strany: mám oblast, v ní je několik kešek, porovnám návštěvnost s průběhem množství kešek a tady se třeba zeptám, jestli jsem tam byl, a pokud ano, tak jakou roli v tom hráli kešky. Vyřadím z návštěvnosti kešek procenta těch, kdo sem by tam jeli stejně, udělám regresi, korelaci a voila, výsledkem je vliv kešek na cestovní ruch a navíc podložený skutečnými hodnotami, takže bezproblémová obhajoba ;) Aneb tohle je další dotazník typu "co udělat, aby přijelo víc kačerů". No prostě založit víc kešek :o
  • 0

#7 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 15:32

Praha taky neexistuje, kraj se jmenuje "Hlavní město Praha" . Pěkný blábol.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#8 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 16:05

Tak jsem vyplnil, ale kdoví, jestli by nestálo za to, udělat nějaký stálý dotazník. Ty otázky jsem už někde viděl. Mockrát.
  • 0

#9 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 19:34

Tak teď mi někdo dokonce spamoval poštu s tím abych mu vyplnil nějakej dotazník na téma Geocaching, to je fakt už neskutečný.
  • 0

#10 S.Hyena

S.Hyena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 20:50

Dan Skareda napsal/a:
Souhlasím se Skywalkerem. Vadí mi, že nás tady obtěžuješ svými dotazníky. Kdybys byl alespoň kačer, ale založil sis profil jen kvůli dotazu. Můžeš nám sdělit svůj pravý geonick?


Mohlo by se udelat povine byt provazany s Gc.com
  • 0

#11 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 21:03

To by mi ani nevadilo, účelově založený nick. Já jsem se taky na Geocaching.com registroval proto, že jsem potřeboval zjistit souřadnice jednoho pomníku, pro jiné účely, a hledat jsem začal až po půl roce. (a to vlastně nevím, jestli keš nebyla desítky metrů od pomníku, tehdy jsem netušil, že keše nejsou hned u daného místa). Ale vadí mi, že se tu pořád kolem dokola omílají stejné dotazníky, otázky téměř navlas stejné. Proto by možná bylo lepší mít tady nějaké "oficiálně" zveřejněné statistiky, aby se všichni neptali na totéž. Ale ono je to vlastně jedno, k vyplňování mě nikdo nenutí.
  • 0

#12 Musky

Musky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 21:15

Vyplneno. Nemel jsem zatim ale nocleh, vetsi vzdalenost vse krome vlaku, v zahranici budu mozna pristi tyden. Tu vzdalenost bych upresnil. Do prahy jezdim autobusem, do rakovnika autem jako spolujezdec. Obe mesta mam skoro stejne daleko.
  • 0

#13 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 25 květen 2013 - 23:11

Nevyplněno, si ty odpovědi posílejte mezi sebou ne každý týden podobné téma
  • 0

#14 geobubu

geobubu

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 9:10

Vyplněno, snad to bude k užitku :)
  • 0

#15 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 9:11

martinracek26 napsal/a:
Tak teď mi někdo dokonce spamoval poštu s tím abych mu vyplnil nějakej dotazník na téma Geocaching, to je fakt už neskutečný.


Jojo, mě už taky...
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#16 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 11:35

Zkusím to pro změnu ne s kritikou dotazníku, ale s (doufám) trochu konstruktivnějšími připomínkami: otázka č.: 5. není možnost zvolit více odpovědí, některé i chybí (možno řešit doplněním další vlastní odpovědi) 12. chybí další možnosti (tj. např. preferování obého) 20. chybí další možnosti platby (třeba převodem, Mobitem apod.), pak možnost zvolit více možností 23. chybí možnost zvolit víc odpovědí, fotím kompaktem i mobilem Když to shrnu, já osobně bych si netroufla vytvořit dotazník na tohle téma; možná tak až budu mít odloveno tak 500 kousků a získám nějaké zkušenosti, aby otázky byly domyšlené do detailu a výsledky tak měly opravdu vypovídající hodnotu :-) (ale možná jako školní práce tohle bude stačit...)
  • 0

#17 geolara

geolara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 17:37

Uf, zase nějaký dotazník :(
  • 0

#18 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 18:57

Tyto otázky se tady omílají pořád dokolečka. Stačí zajít do univerzitní knihovny a použít některý z desítek jiných (těch samých) dotazníků.
  • 0

#19 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 26 květen 2013 - 20:09

Máš to tam! ;) Ať se daří ...
  • 0
Cogito ergo sun ...

#20 geolara

geolara

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 27 květen 2013 - 7:13

Smrk napsal/a:
Tyto otázky se tady omílají pořád dokolečka. Stačí zajít do univerzitní knihovny a použít některý z desítek jiných (těch samých) dotazníků.


:o a který university?
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama