Přejít na obsah


Fotka

Nová reviewer wiki a regionální pravidla pro ČR


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
371 odpovědí na toto téma

#41 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 20:44

jezevcik napsal/a:
6. Zdi a zídky
Nepovoluje se umístění keše do jakýchkoliv zdí a zídek.
Výjimka může nastat, pokud má owner souhlas vlastníka, nebo je vlastník sám owner.

Naprosto v pořádku. Za kešku ve zdi bych nejradši skoro každého ownera uškrtil.
  • 0

#42 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:11

ono beztak řada těch zajímavých objektů (kanály, sloupy atd.) jsou už stejně zabraný škatulkama, takže se prostě akorát budou udržovat v chodu a je to. Každopádně ty čistý kanály ala voda teče do přírody jsou tedy ok?
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#43 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:16

Možná by se tam mohla doplnit kapitola o betatestování - odkaz na betatestery, jak vytvořit listing apod.
  • 0

#44 Carloschico

Carloschico

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:28

Stručné, jasné, srozumitelné. Plně podporuji, díky.
  • 0

#45 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 21:58

Taky mi to prijde v souladu se zdravym rozumem a to i presto ze jsem se s rw dohadoval dlouho o umisteni kesky pod mostek pod cyklostezkou. Kdyby dopredu jasne bylo psano jako ted, ze zadne mosty ne, tak bych to tam ani nedaval, takze tohle je vyrazny posun k lepsimu. Co mi ale vyrazne chybi, tak jasna pravidla pro eventy! Vim o spouste lidi, kde RW rozhoduji nekonzistentne a kolikrat ani nevedi co vlastne chteji dolozit a chteji to na etapy a podobne.
  • 0

#46 tulen

tulen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:02


  • 0

#47 Voyager Reviewer

Voyager Reviewer

    Advanced Member

  • Reviewer
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:17

Geo Gadget napsal/a:
Co mi ale vyrazne chybi, tak jasna pravidla pro eventy! Vim o spouste lidi, kde RW rozhoduji nekonzistentne a kolikrat ani nevedi co vlastne chteji dolozit a chteji to na etapy a podobne.


To mas preci v komentovanych pravidlech ne?
  • 0

Voyager Reviewer - reviewer pro ČR, (především kraje Jihomoravský, Zlínský)


#48 Geo Gadget

Geo Gadget

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:31

Kde? Mozna blbe koukam, ale nenasel jsem tam nic o tom, co je komercni event a co neni, nebo nic o tom, ze nekdo bude chtit rozpocet akce a treba priklady co je a co neni retezeni eventu nebo presnejsi pravidla pro mega. Ale treba fakt blbe koukam, tak to se pak omlouvam, sjizdim to na mobilu
  • 0

#49 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:34

17. Tradičky s klíčem: Keše, které obsahují fyzický zámek s klíčem (fyzickým nebo číselným) a které budou obsahovat informace o klíči přímo v těsné blízkosti uložení keše jsou schvalovány jako tradiční keše. - KONEČNĚ!!! Zdravý rozum zvítězil, ale že to dalo zabrat teda.
  • 0

#50 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:41

"Nepovoluje se umístění keší" se zde vztahuje k fyzické krabici nebo i k nefyzickým stage?
  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#51 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:43

Novom napsal/a:
17. Tradičky s klíčem: Keše, které obsahují fyzický zámek s klíčem (fyzickým nebo číselným) a které budou obsahovat informace o klíči přímo v těsné blízkosti uložení keše jsou schvalovány jako tradiční keše. - KONEČNĚ!!! Zdravý rozum zvítězil, ale že to dalo zabrat teda.


k tomu bych měl taky dotaz...když mám v hintu číselný kód k zámku a je na to upozorněno v listingu, je to mystery nebo tradička?
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#52 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:48

Já jsem kopíroval jen část o tom, co tradičky jsou, je tam ještě pokračování, tak pro jistotu celý tento bod:

17. Tradičky s klíčem
Keše, které obsahují fyzický zámek s klíčem (fyzickým nebo číselným) a které budou obsahovat informace o klíči přímo v těsné blízkosti uložení keše jsou schvalovány jako tradiční keše. Naopak jako mystery keše jsou nadále schvalovány takové keše, u kterých je pro získání klíče k otevření keše nutné získat informace z listingu keše nebo odjinud.

Hlavně doufám, že nebude problém, aby byly nesprávně uváděné mysterky opět převedeny na typ Traditional. Například GeowestPark u Karlových Varů se díky tomuto pravidlu opět snad zazelená. Doufám a věřím.
  • 0

#53 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 22:58

Takže zaokapovkám třikrát hurá. Jak jsem psal nedávno, raději už ani nic nezakládám, nemám na to žaludek. Zároveň mne děsí servilnost zdejší tleskající klaky. Nechcete to raději celé zabalit? Měli by jste konečně pokoj od toho obtížného hmyzu, který Vás nepochybně bude nadále zavalovat nepřijatelnými listingy. Nechápu, že Vás to ještě baví.
  • 0

#54 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 23:03

Pistafista napsal/a:
Takže zaokapovkám třikrát hurá...

A to jako proč? Naopak třeba právě to mnou zmiňované 17. pravidlo neuvěřitelně usnadňuje publikaci skvělých a propracovaných tradičních keší, které nejsou jen obyčejnými zaokapovkami... Pokud tě to nebaví, nezakládej, ale nekaž radost ostatním, že se aspoň něco povedlo.
  • 0

#55 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 23:10

Novom napsal/a:

Pistafista napsal/a:
Takže zaokapovkám třikrát hurá...

A to jako proč? Naopak třeba právě to mnou zmiňované 17. pravidlo neuvěřitelně usnadňuje publikaci skvělých a propracovaných tradičních keší, které nejsou jen obyčejnými zaokapovkami... Pokud tě to nebaví, nezakládej, ale nekaž radost ostatním, že se aspoň něco povedlo.


Chápu, některé jedince více baví vytvářet obecně závazná pravidla a ten pocit moci je velmi návykový. Již delší dobu mi to připomíná naši politickou scénu.
  • 0

#56 tulen

tulen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2013 - 23:22

Tak, ako sa legendy z mladosti nezačínajú slovami "... a ako sme tak sedeli a popíjali sódu", tak sa asi ani geocacherské pamäti netočia okolo slov "... a tak sme si vyrazili na ošťatú odkvapovú rúru".
  • 0

#57 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 01 červen 2013 - 23:31

Kdo chce, hledá cestu & publikuje - kdo nechce, remcá & prudí.
  • 0

#58 tulen

tulen

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 0:07

Tak ono publikovať plne legálnu a nadstavbovými obmedzeniami posvätenú OORku nie je žiadny problém. Ale nedotiahneš to ani na 2 GCVote prdy...
  • 0

#59 Zerthe

Zerthe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 295 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 2:47

Trochu odbočím, snad nevadí, že tady - jedna technická k těm obecným pravidlům: považuje se za speciální výbavu wifi modul v telefonu, aplikace, jako např. qr čtečka a jiné, dnes už běžně dostupné prostředky (mobilní telefony) potřebné k odlovení keše? Navíc - jsou tyhle aplikace považovány za program, který je nutno instalovat, díky čemuž nemusí být keš publikována?
  • 0

#60 ONCEM-CZ

ONCEM-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 02 červen 2013 - 3:02

(bez)precedentní výklad pravidel nebo jen náhoda co se stává 1x za 10 let ;)

http://www.geocachin...thread_id=26078
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama