Přejít na obsah


Fotka

P: Garmin eTrex Vista HCx


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
9 odpovědí na toto téma

#1 Luda_CZ

Luda_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2013 - 14:07

Prodam Garmin eTrex Vista HCx
http://www.softcom.c...sp?cd=GPSGA0013

Fotky:
Vložený obrázek Vložený obrázek Vložený obrázek

Lezel me asi rok v sufleti, ted jsem se ho rozhodl opet vyuzit, dal jsem updatovat firmware, Garmin se uprostred vypnul a ted nema signal.
Pak uz me nenabidl znovu update GPS softwaru.
Takze Garmin je normalne plne funkcni, ale ma zhrouceny SW pro GPS, takze nenajde satelity.
Ja na to uz nemam cas ani nervy.
Prodavam tak jak je, bez zaruky, pro nekoho sikovneho kdo si jej da znovu do poradku nebo vyuzije treba na dily.
Vzhledove je moc pekny.
Mapy jsou tam TOPO Czech PRO 2012 a CYKLO Czech 2012, s tema jsem ho uz minuly leto kupoval.
Cena vzhledem k uvedene vade je 2000,-
Predani bud v Brne nebo postou.
Kontakt prosim jen na [mail]Luda007@seznam.cz[/mail]
  • 0

#2 Luda_CZ

Luda_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 19:51

SLEVA NA 1500,-
  • 0

#3 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 21:44

Hard reset jsi zkousel??? http://www.aukadia.net/gps/lwg_00.htm http://www.ehow.com/...ex-legend_.html
  • 0

tarmara.png


#4 Luda_CZ

Luda_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 12 červen 2013 - 23:08

Jo, zkousel. Je tam potreba flashnout FW GPS, to se me nedari, updater me ho znovu nenabidl.
  • 0

#5 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 8:17

Mohu se zeptat, proč jsi tam prováděl nějaké updaty? Podle mě celkem zbytečné. Mám stejnou GPS, ale nic takového jsem nedělal a myslím si, že to ani není vůbec potřeba...
  • 0

#6 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 9:08

Že si to jen myslíš, ještě neznamená, že to je pravda ;) Tak např. verze 3.00 přidala podporu map větších než 2GB... Jestli se ale bavíme jen o FW GPS čipu, tak tam je to trochu jinak. Ale i tak by se update udělat spíše měl. Ona si ho některá verze samotného firmware stejně vyžádá sama...
  • 0

#7 DejfR

DejfR

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 123 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 9:26

Jarous1 napsal/a:
Že si to jen myslíš, ještě neznamená, že to je pravda ;)

Tak např. verze 3.00 přidala podporu map větších než 2GB...

Jestli se ale bavíme jen o FW GPS čipu, tak tam je to trochu jinak. Ale i tak by se update udělat spíše měl. Ona si ho některá verze samotného firmware stejně vyžádá sama...


Bavíme se tu o nějakém chytrém telefonu nebo o GPS výše? :D Zatím mi to přijde jako ta první možnost. :D Tenhle typ patří ke starším kouskům a pochybuju, že je tak moderní, že mi napíše "Potřebuju update!". :D
  • 0

#8 Luda_CZ

Luda_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 9:28

Presne tak, zrovna u Garmina jsou nove verze FW dost podstatnym vylepsenim. Mam jeste Oregona a tam jsou nove verze docela zasadni. Proste jsem to po delsi dobe pripojil a dal aktualizovat, stejne jak to delam u Oregona, akorat tady me to nejak nevyslo :D Jo, a pokud jste si nevsimli tak je to prodejni vlakno, ne diskuzni. Dekuji. :)
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2013 - 9:49

Luda_CZ napsal/a:
Presne tak, zrovna u Garmina jsou nove verze FW dost podstatnym vylepsenim.


V pripade nekterych modelu je to naopak, treba u Etrex20/30 jsou nejnovejsi verze doslova nestesti!

Nicmene zpet k tve GPSce, pokud ti to ukazuje verzi GPS FW jako 0.0, pak doslo na kurvitko. nejsi v tom sam, je to primo typicka zavada. Bud je v haji interni baterka, a nebo je v haji jeji dobijeni. Zrovna mam na stole jednu VistuHCx, kde az budu mit naladu, pokusim se ji opravit nakladem jedne diody a jednoho rezistoru. ;)
  • 0

#10 Luda_CZ

Luda_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 19 červen 2013 - 21:01

POSLEDNI SLEVA NA 1000,- pak to dam deckam na hrani
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama