Přejít na obsah


Fotka

Prosba o pomoc


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
45 odpovědí na toto téma

#1 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:02

Ahoj,
vím, že to sem příliš nepatří, ale přesto bych vás ráda požádala o malou pomoc. Konkrétně o vyplnění krátkého dotazníku (max. 5 minut), který je anonymní.
Studuju léčbu závislostí na 1. LF UK a dělám internetový průzkum týkající se toho jak ovlivnila či neovlivnila metanolová aféra vaše pití alkoholu.
Vzplněním mi moc pomůžete a je to pro dobrou věc (minimálně proto, abych dostudovala.. :-) )

Odkaz na dotazník je zde: https://qtrial.qualt...23IMOvQyKyITAC9
Předem díky za váš čas i ochotu.

A pokud máte kamarády, známé, které tato problematika zajímá, klidně odkaz na dotazník dál šiřte, kopírujte, sdílejte na FB, zkrátka cokoli. :-)

Eva
  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:14

Konecne dotaznik, kterej se netyka GC! :) Btw. ten odkaz oznac a dole pod okynkem klikni na to "url", at je ten odkaz klikaci :)
  • 0

#3 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:18

Díky, snad to už funguje :-) A ještě malý dodatek, zatím to vyplnilo téměř o 200 víc holek, tak prosím převážně kluky o vyplnění, aby se skóre trochu dorovnalo :-)) Díky moc všem.
  • 0

#4 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:24

Crasssy napsal/a:

https://qtrial.qualt...23IMOvQyKyITAC9


Tak vyplněno. Zejména ty poslední otázky mě rozesmály, asi nejsem vhodná osoba, všude jsem odpovídala nikdy.:D

Ups, pozdě, máš tam další holku.:)
  • 0

#5 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:28

Jsou tam trošku nesmysly a chyby, ale budiž, pořád lepší než kolik kešek chcete odlovit během dovolené a co za to můžete zaplatit, spíte přitom v hotelu nebo motelu, sbíráte kešky sám nebo s předsedou vlády?
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#6 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:31

Trhac: jaké chyby? Vím, že tam jsou nějaké gramatické, ale už to nejde v systému kde je ten dotazník dělán opravit a 98% lidí si toho ani nevšimne.. :-) A díky za vyplnění :-)
  • 0

#7 mishakowo23

mishakowo23

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:31

Vyplneno za kluky....stastne dostudovani!
  • 0

#8 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:36

A ještě - pokud máte FB či něco podobného a ochotné kamarády, které alkohol zajímá - tak link klidně kopírujte, sdílejte, cokoli :-) A za tu chvíli co je zde odkaz to vyplnilo cca 20 lidí ( nebojte je to opravdu anonymní, jen vidím kolik lidí přibývá :-) ) Poradila mi kamarádka ať to sem zkusím dát, že jste úžasní a měla pravdu :-)
  • 0

#9 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:43

Tak mas to vypneny. Jen je to v urcitych odpovedich ovlivneno tim, ze jsem pred casem zapijel prvniho potomka :D
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#10 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:45

Díky moc. Pokud někoho z Vás budou zajímat výsledky. Mohu je poskytnout až to zpracuju :-)
  • 0

#11 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:48

Rád bych vyplnil, ale dotazník je diskriminační, viz 3. řádek "Dotazník je určený pro osoby ve věku 18-35 let.". Pak je tam skutečně chybka, protože je tam třeba možnost, jestli je člověk důchodce :-). Už jsem se párkrát setkal s anketami, kde člověk nad 35 let je považován za "geronta", ale v tomto případě to nechápu. PS: Ale duchem jsem stále mladík
  • 0

#12 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:50

Vyplněno, ale asi nejsme opravdu pro tebe ta správná skupina - tu bys spíš měla hledat někde ve 4.cenové, tam by ses dozvěděla věci. Jenže to by spíš chtělo si dotazník vytisknout a vyplňovat se štamgasty na místě, to by pak byly jiné údaje než od kačerů.:P My jsme totiž závislí jinak - třeba se k nám časem propracuješ a poznáš.....je to krásná hra.:) PS: věkového omezení jsem si nevšimla, také jsem kategorie mimo uvedené rozpětí - ale na rozdíl od kolegy bych definovala jako pokročilý střední věk:D
  • 0

#13 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:51

vyplněno, jen prá otázek mi nesedělo, třeba "Ve kterém kraji nejčastěji pobýváte?" .. pracuji v praze, bydlím ve středočeském kraji, ale za domov považuji kraj moravskoslezský (platím tam daně) :-D Jaký typ lihoviny s obsahem alkoholu 20 % a vyšším ...? .. proč tam není RUM?! nebo to patří do kategorie whisky, burbon, atd, a neříkejte mi že Tuzemák je rum, tuzemák není rum tuzemák je tuzemák :-) Co může způsobit vypití alkoholu s obsahem metanolu? a co smrt? to se nebere? ;)
  • 0

#14 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:55

lidé v tomto věku mohou být např. invalidní důchodce.. Není to určitě myšleno jako diskriminace, pouze je výzkum zaměřen na mladé dospělé v Čr. Na internetu bych nesehnala potřebný počet lidí např ve věku kolem 60 nebo 70 apod. Ve Vašem věku je má mamka a rozhodně není stará! :-) Aneb jak se říká je důležité jak se člověk cítí, ne kolik je mu let :-)
  • 0

#15 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 9:59

jakouback napsal/a:
vyplněno, jen prá otázek mi nesedělo, třeba "Ve kterém kraji nejčastěji pobýváte?" .. pracuji v praze, bydlím ve středočeském kraji, ale za domov považuji kraj moravskoslezský (platím tam daně) :-D
Jaký typ lihoviny s obsahem alkoholu 20 % a vyšším ...? .. proč tam není RUM?! nebo to patří do kategorie whisky, burbon, atd, a neříkejte mi že Tuzemák je rum, tuzemák není rum tuzemák je tuzemák :-)
Co může způsobit vypití alkoholu s obsahem metanolu? a co smrt? to se nebere? ;)


Díky za vyplnění. Smrt se zamozřejm bere, ale musíte vybrat z uvedených možností :-) Smrt naštěstí nenastala u všech, kteří se otrávili..
  • 0

#16 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 10:02

zvedavkanocni napsal/a:
Vyplněno, ale asi nejsme opravdu pro tebe ta správná skupina - tu bys spíš měla hledat někde ve 4.cenové, tam by ses dozvěděla věci.
Jenže to by spíš chtělo si dotazník vytisknout a vyplňovat se štamgasty na místě, to by pak byly jiné údaje než od kačerů.:P
My jsme totiž závislí jinak - třeba se k nám časem propracuješ a poznáš.....je to krásná hra.:)
PS: věkového omezení jsem si nevšimla, také jsem kategorie mimo uvedené rozpětí - ale na rozdíl od kolegy bych definovala jako pokročilý střední věk:D


Díky :-) Nejde o to kdo víc pije, ale o to, jak ovlivnila metanolová kauza pití v běžné populaci, pokud vůbec :-)
  • 0

#17 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 10:10

Tak další kluk do sbírky :)
  • 0

#18 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 11:16

Díky moc :-)
  • 0

#19 Crasssy

Crasssy

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 11:19

Už vás kluci chybí jen 150 a dožene holky :-)
  • 0

#20 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 25 červen 2013 - 11:22

Ahoj Crassy, vis, dotaznikem tu otravuje skoro kazdy druhy. Nemas vyplneny profil, komunite a foru nic neprinasis a jakmile ziskas to co chces, tak zmizis. Kdyby jsi na oplatku postla sve fotky v bikinach, tak by se to mozna dalo (podle velikosi), ale takto promin. Takovych bootu je sit plna.
  • 0

*





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama