Přejít na obsah


Fotka

Wherigo: Play anywhere


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2013 - 17:04

Když dohraju tohle wherigo, které lze hrát kdekoli, můžu si ho zalogovat na geocaching.com? Protože ono to tam má nějaké souřadnice, třeba finské nebo americké, a já to hraju tady v Krkonoších, takže pak to bude vypadat, že jsem objezdila celý svět a přitom se nehnu od baráku.
  • 0

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2013 - 17:58

Na geocaching.com si je můžeš zalogovat jenom v případě, že budeš fyzicky zapsaná v logbooku příslušné keše. I „play anywhere“ wherigo může mít konkrétní krabičku - odehrát můžeš kdekoliv, po odehrání se dozvíš souřadnice keše a tu už musíš zalogovat běžným způsobem. Jakékoliv odehrané wherigo můžeš ale zalogovat přímo na stránkách wherigo.com. Takže pokud neodlovíš tu finskou krabičku osobně, můžeš se zalogovat jenom na wherigo.com, nikoliv na geocaching.com.
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#3 carodejka_s.r.o.

carodejka_s.r.o.

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2013 - 18:07

Já nepodvádím a podvádět nechci! Bylo mi to nejasný, právě proto jsem se zeptala. To je přece lepší, než to dělat blbě. Za vysvětlení děkuju.
  • 0

#4 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 11 červenec 2013 - 18:23

Tak to je hezké. Ale to o tom podvádění neplatilo pro Tebe, to je mantra mh.maila :):)
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#5 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 6:59

Zdravim Zrovna se nachazim v Litomysli a rad bych odehral mistni wheriga.Mam sebou nokii 5800 na ktere jsem bez obtizi hral ta prazska. Ovsem zde jsem se setkal s tim, ze pokud dam navigovat, tak moje vzdalenost k cily je nejakych 5471 km. Udajne se daji tato wheriga odehrat kdekoliv. Jakym zpusem to funguje a jak tato wheriga hrat? Diky za radu. Myškin
  • 0

#6 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 7:07

Myškin napsal/a:
Zdravim
Zrovna se nachazim v Litomysli a rad bych odehral mistni wheriga.Mam sebou nokii 5800 na ktere jsem bez obtizi hral ta prazska. Ovsem zde jsem se setkal s tim, ze pokud dam navigovat, tak moje vzdalenost k cily je nejakych 5471 km. Udajne se daji tato wheriga odehrat kdekoliv. Jakym zpusem to funguje a jak tato wheriga hrat?
Diky za radu.
Myškin


Z té vzdálenosti si starosti nedělej, prostě ji ignoruj jako by jsi měl 0 km, spíše budeš mít problém s vlastní hrou. wheriga v litomyšli nejsou programována v urwigu takže spolehlivě fungují jen na garminech.
  • 0

#7 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 7:31

Tak to me tedy mrzi. Mam sebou jeste Samsung s aplikaci WhereYouGo, ale po startu se mi nezobrazi ani instrukce. S nokii jsem na tom o neco lepe, ale byl.jsem zvykly na kliknout na navigovat a dojit do zony. Ma tedy smysl se pokouset to vubec hrat kdyz je to tvoreno pro Garmin? Byla by to skoda, protoze je zde dost velka koncetrce techto kesi.
  • 0

#8 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 28 červenec 2013 - 16:09

No co se Litomysle tyce -- Nevim jak potapec pepa, ale Robin Hood se da zkusit hrat --me na HTC Desrie a WhereYouGo fungovalo prvni kolo. Bohuzel me to nechtelo pustit do dalsiho, i kdyz sem mel splneno. Jinak tyhle wiga delal autor v buh vi cem a apolehlive nefungujou ani na Garminech -- Oregon 550 a Robin Hood - odehrat se da, ale od cca 4 kola to po splneni spadne - nastesti se ulozi, takze nacist a hrat pate kolo a to samy. Kdyz nedej boze chcete vylepsit v nekterem kole skore tak se to zahryzne natolik, ze uz nejde nacist ani ulozena hra. Navic ani zaverecny zpusob navigovani na zony a kese nepovazuji za prilis stastny.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama