Přejít na obsah


Fotka

Kam zmizel Geocheck?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 Myškin

Myškin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 19:58

Zdravim Tak si vám takhle na večer luštím zapeklité otazníky a potřebuji si ověřit souřadnice. Chci kliknout na ikonku Geochecku, jenomže ho nemůžu najít. Sakra, vždyť tam ještě dopoledne byl! Tak se kouknu na jiné listingy a tam také není. Hergot, kterej vůl?! Je chyba jen na mém přijímači? :o Myškin
  • 0

#2 schvab

schvab

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 20:08

Taky mi všechno zmizelo :o:o:o
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max

#3 DVZ8DVZ

DVZ8DVZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 20:11

Ahoj, mám úplně stejný problém. Konečně se mi podařilo pošoupnout se u jedné mysterky o krok dál (snad už ke správným výsledkům), ale ikona pro kontrolu nikde a nejen že ikonka zmizela, ale celý server odmítá odpovídat. Tak doufám, že jde jen o výpadek, nebo údržbu a je to jen dočasné. DVZ8DVZ
  • 0

#4 Kyong

Kyong

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 20:44

Zřejmě výpadek. Jednou taky, jak jsou potřeboval zrovna kontrolovat, tak ikona zmizela, což jsem nechápal proč, tak jsem šel na web geochecku rovnou a server nefungoval, takže se nenačítalo ani to.
  • 0

#5 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 21:09

Taky mi zmizel...:o Nemůže to být tou změnou? Ještě včera jsem měla starý vzhled webu geocaching.com a dnes mám nový...
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#6 DVZ8DVZ

DVZ8DVZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 21:27

Ne, novým vzhledem to není. Nefunkční je celý server, jak psal Kyong (když se člověk snaží dostat na http://geocheck.org/, tak prohlížeče hlásí, že stránka je nedostupná). Takže novým vzhleden to určitě způsobené není.
DVZ8DVZ
  • 0

#7 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 21:56

Výpadek serveru, nefungují žádné weby tam hostované. Každopádně uvidíme, zda nedopadne celý web jako doxina... doména je zaplacená jen do konce měsíce.
  • 0

#8 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 25 červenec 2013 - 22:51

To by byla škoda, Geocheck mi vyhovuje. Uvidíme, vyčkáme.;)
  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#9 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 10:40

Nejake zpravy o GCH? Zrovna dnes mi ma vyjit mysterku kde mam v GCH ulozene informace pro nalezeni finalky. Nebo je nejaka alternetiva kdyz ani Doxina jiz nezije?
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#10 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 10:40

Podle mého to nefunguje už delší dobru - tak 2-3 týdny. Měnila jsem si checker u své keše, kde jsem ho měla. Pak tedy zase naskočil, ale po nějaké době už zase nefungoval. Takže tam mám ověřovače dva:)
  • 0

#11 MAO

MAO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 10:48

kdepak, jeste vcera jsem delal upravu listingu a sel normalne, na web se dostanu v pohode, ale u kese se odkaz na overeni neobjevi :-/
  • 0
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

#12 DVZ8DVZ

DVZ8DVZ

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 10:59

Vypadá to, že už se pomalu rozbíhá. Ve Firefoxu se po několikeré aktualizaci zobrazila funkční stránka. Google Chrome a Internet Explorer zatím nic nezobrazují. DVZ8DVZ
  • 0

#13 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 11:10

MAO napsal/a:
Nebo je nejaka alternetiva kdyz ani Doxina jiz nezije?


A co klasika, Evince ??
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#14 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 11:26

MAO napsal/a:
Nebo je nejaka alternetiva kdyz ani Doxina jiz nezije?

Alternativ je spousta, ale s temi moznostmi tam uz to neni ono.
Ja vesmes doporucuju geo.hermansky.net - jednoduché, včetně ikonky do listingu a hlavně v češtině, výpadek jsem ještě nezaznamenal.

Pak existuje ještě třeba http://www.certitudes.org/, ale ten vzhled a písmo - fujky. Obvykle jsem na té stránce nvydržel déle jak půl minuty...

A z nezmíněných se na geowiki píše ještě o http://www.geochecker.com/, se kterým však žádné zkušenosti nemám.
  • 0

#15 taxoft

taxoft

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 12:31

kolombo napsal/a:

MAO napsal/a:
Nebo je nejaka alternetiva kdyz ani Doxina jiz nezije?


A co klasika, Evince ??


Evince má jeden zcela zásadní problém - hlídá počet přístupů pře IP, ale nekontroluje, jestli ověřuji jednu nebo x keší. Takže když luštím před výletem do nějaké oblasti třeba deset mysterek najednou a u prvních tří se ověření nepovede, do druhého dne mám smůlu s jakoukoli keší :-(
  • 0

#16 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 12:51

Tiskar94 napsal/a:
Alternativ je spousta...



Ehm, malá jazyková vsuvka, protože s tímhle slovíčkem mívá nemálo kolegů problém: Alternativ nemůže být spousta, protože alternativa znamená "jedna ze dvou možností". To slovo se odvozuje z latinského alter = jeden ze dvou, druhý z obou.

Dívám se teď na hlavní sktránku geocheck.org a ukazuje se mi, tak snad už bude všechno zase OK. Nenapadá mi z hlavy kód nějaké keše, takže požadavek na konkrétní ověření s přístupem z listingu jsem nezkoušel.
  • 0

#17 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 15:41

taxoft napsal/a:

kolombo napsal/a:

MAO napsal/a:
Nebo je nejaka alternetiva kdyz ani Doxina jiz nezije?


A co klasika, Evince ??


Evince má jeden zcela zásadní problém - hlídá počet přístupů pře IP, ale nekontroluje, jestli ověřuji jednu nebo x keší. Takže když luštím před výletem do nějaké oblasti třeba deset mysterek najednou a u prvních tří se ověření nepovede, do druhého dne mám smůlu s jakoukoli keší :-(


I to se da obejit :-)
  • 0

#18 Kas.

Kas.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 18:07

nebo druhá možnost, geocheck to zabalil a v nejbližší době vznikne nová stránka na finálky :D
  • 0

#19 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 19:31

Tak konstatuju, že mně geocheck (konkrétní položka z textového odkazu v listingu otevřená) běží (a dává červenou :D). Konec světa se tedy bude konat až kdovíkdy.
  • 0

#20 ladislavappl

ladislavappl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 483 příspěvků(y)

Publikováno 26 červenec 2013 - 20:53

Potvrzuji - už funguje. Už jsem se bál, že ty svoje mysterky budu zase předělávat (jako z Doxiny...)
  • 0
Quaerendo invenietis (Kdo hledá, najde).




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama