Přejít na obsah


Fotka

Nový typ cache: Lab cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
171 odpovědí na toto téma

#141 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2014 - 13:55

Tiskař nezdrojuje, Tiskařovi se věří.


  • 0

#142 Paci

Paci

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2014 - 13:56

můžes zdrojovat (hlavne to tucne)?? Já stále totiž doufám, že Labkybudou brané jako normální keše...

 

  • Lab Caches are scheduled to be rolled into Geocaching find statistics and milestones beginning on June 3, 2014 (yes, it will also be retroactive). Lab cache statistics will now count towards the following Statistics categories:

    ...

    For cache owners who have created Lab Caches that were logged, stats will be included on "Geocaches Owned" page.

    Lab Cache stats will not appear in Container Types, Difficulty/Terrain, Home Location or Maps statistics due to the lack of related attributes. They will also not appear in My Finds PQ or other Pocket Queries.

    The addition of Lab Cache finds may alter currently displayed milestones for Lab Cache finders who have not already locked their milestones. Cachers can lock-in milestones on their Geocaching.com profile. After the update, it will also be possible to lock in a Lab Cache find as a milestone.
     
     
  •  Q: Will lab cache finds be available via the API? It would be nice if GSAK and Project-GC handled them after this change.

    A: No, nor will they appear in PQs. The API would need to be totally re-worked to pull from the separate database that includes Lab Caches, and that database has a completely different set of fields, etc.
     

 

Zdroj: Sopdet na FB Czech Geocaching

 

Taky jsem doufal... Možná tak za další rok, dva...   :D


Tento příspěvek byl upraven od Paci: 29 květen 2014 - 13:58

  • 2

#143 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 5:46

Aha, v tom případě, můžu poprosit někoho zručnějšího o radu (=návod) jak dostat LABky do statistik dělaných na základě MyFindsPQ z GeoGetu pomocí statoru? Vůbec nevím kudy na to, natož jak a kde začít. :-)


  • 0

#144 KapitanHook

KapitanHook

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 6:27

Pokud kliknu na tento odkaz: https://labbuilder.g...heartgeocaching

 

píše mi to: Your account does not have access to this portal

 

Přitom jsem PM.. 

 

poradíte mi někdo prosím?


  • 0

#145 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 7:38

Pokud kliknu na tento odkaz: https://labbuilder.g...heartgeocaching

 

píše mi to: Your account does not have access to this portal

 

Přitom jsem PM.. 

 

poradíte mi někdo prosím?

Jednalo se o únorovou akci, teď už labku nezaložíš.


  • 0

#146 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 7:56

Aha, v tom případě, můžu poprosit někoho zručnějšího o radu (=návod) jak dostat LABky do statistik dělaných na základě MyFindsPQ z GeoGetu pomocí statoru? Vůbec nevím kudy na to, natož jak a kde začít. :-)

Pokud chceš labky z Terezína, tak: si stáhni PQ s labkami odkaz -> otevři ho v GG a nastav u všech labek nálezy -> generuj statistiky ;)


  • 0

#147 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 7:58

A pokud bych chtel totez pro Labky ze skorapek, tak to nejdes v Geogetim Blogu.


  • 0

#148 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 30 květen 2014 - 20:41

Terezín GPX mam, jde mi o ty ze Skořápek. Zkusím. Myslel jsem, že to bude víc nastavování - a hlavně sem si nenastavil nález ručně. :-)


  • 0

#149 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 03 červen 2014 - 12:59

 

  • Lab Caches are scheduled to be rolled into Geocaching find statistics and milestones beginning on June 3, 2014 (yes, it will also be retroactive). Lab cache statistics will now count towards the following Statistics categories:
     

Zdroj: Sopdet na FB Czech Geocaching

 

 

Cekam jako na trni....asi v Seatlu deployuji nove buildy az po prvni ranni kave....


  • 0

tarmara.png


#150 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 8:39

"Kdo se moc těší, bude zklamán" - to v tomto případě určitě platí. Stačí si přečíst, které části statistik o labky opraví a které ne...


  • 0

#151 tarmara

tarmara

    Air-cooled

  • Members
  • PipPipPip
  • 506 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 8:52

aktualne nahore na GC.com sviti "Geocaching Statistics are currently unavailable. We are currently working to fix the issue." a je zam zabak s klicem....tak to uz asi opravuje...


  • 0

tarmara.png


#152 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 12:44

No nevim, je to tam od rana a mne od rana statistiky normalne funguji. Tak je otazka, jak a jestli vubec na tom makaji.


  • 0

#153 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 13:14

Víš, co to dalo práce, dát tam obrázek?


  • 3

#154 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 350 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 19:19

Tak už jsou v těch statistikách, no jsou je silné slovo, je to klasický GS kočkopes.

 

Jinak zde ( http://support.groun...=kb.page&id=558 ) podrobnější informace. To nejdůležitější níže. Čekal jsem trošku více, ale tak co no...

 

Statistics sections that include Lab Caches:

  • Caching Chronology
  • Cache Types
  • Caching Milestones
  • The Geocaches Owned table on your public profile

Statistics that do not include Lab Cache finds, because Lab Caches do not have the appropriate attributes to be integrated into these statistics:

  • Container Types
  • Difficulty and Terrain
  • Home Location Statistics
  • Statistics on the Maps tab

Additionally, Lab Caches are not included in the My Finds Pocket Query (or other Pocket Queries) and will not result in any Souvenirs being awarded.


  • 0
Užívej života...

#155 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 20:48

Jasně, takže teď vypadám jako někdo, kdo nalezené keše loguje 2x:

You've found 2153 caches (2137 distinct) since your first cache find on 04/13/2007.

Díky GS, jen tak dál...


  • 0

#156 Zoufalec

Zoufalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 04 červen 2014 - 20:55

To nemohli dát těm labkám jednotnou obtížnost/terén 2/2 a velikost regular? (alespoň soudím dle TH - jiné nemám) Navíc na TH se lovili v sobotu 24/5 ale ve statistikách je mám nalezené v neděli 25/6...opravdu kočkopes. Škoda, ale třeba zase vyleze další dotazník na labky, tak je  jim to třeba vysvětlit poněkud důrazněji...


  • 0

Zoufalec.png


#157 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 7:10

To nemohli dát těm labkám jednotnou obtížnost/terén 2/2 a velikost regular? (alespoň soudím dle TH - jiné nemám) Navíc na TH se lovili v sobotu 24/5 ale ve statistikách je mám nalezené v neděli 25/6...opravdu kočkopes. Škoda, ale třeba zase vyleze další dotazník na labky, tak je  jim to třeba vysvětlit poněkud důrazněji...

 

nezáleží kdy jsi je nalezl, ale kdy jsi je zalogoval... Labky za švýcarska jsme sice našli v sobotu 10.5. ale logovali jsme je až v pondělí 12.5. a tímp=ádem je nález až 12.5.... jediné co nechápu proč mám nalezených 1534 ale dle statistiky 1524.. ale když ručně spočtu nalezené keše vychází 1534... to oni neví že normálně se počítá 1+1=2 a ne 1 :-)


  • 0

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#158 Zoufalec

Zoufalec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 7:57

To samozřejmě chápu - i si dávám pozor s jakým datumem loguju, ale u labek jsem měl za to, že když jsou k dispozici pouze na sobotu 8-18 budu mít nález s tímto datem. Navíc si neuvědomuju, že by při jejich logování šel datum změnit, jako u normálních logů. Ale víceméně je to jedno. 


  • 0

Zoufalec.png


#159 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 9:37

. Ale víceméně je to jedno. 

 

 

Hlavně s tím nic moc neuděláme :-) :-)  ale máš pravdu, tadum nálezu se tam měnit nedá, nebo jsem si toho nevšiml :-)


  • 0

logo_spojenci.png

Počet keší, kvalitu vašeho života nezlepší....


#160 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2014 - 9:40

Prostě stále zbývá jediná možnost, kterou je generování statistik pomocí GeoGetu něbo něčeho takového...


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama