Přejít na obsah


Fotka

GeoZOO ŽEBRÁK - PŘESUN SÉRIE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 16:15

Ahoj kačeři,

dnes jsem byl pozván, tak říkajíc, na kobereček k majiteli lesů, ve kterém je GeoZOO Žebrák a dozvěděl jsem se následující:

Před několika týdny (těsně po publikaci ZOO) stihla les vychřice. Ta způsobila značné polomy. V těchto dnech probíhá odstraňování těchto polomů. Vozidla přijíždějících kačerů, kteří parkují mnohdy v hloubi lesa brání odvozům a nakládce klád.

Na základě těchto a dalších problémů jsem byl zástupcem majitele lesa požádán, abychom sérii odstranili.

Veškeré krabičky budou odneseny v pondělí 26. 8.

Dnes celý den intenzivně procházím katastrální i turistické mapy a hledám alternativní prostor pro sérii tohoto rozsahu, tak abychom mohli v řádu dnů sérii opět OBNOVIT JINDE.

Chtěl bych Vás, co se tam chystáte tento víkend, abyste se snažili parkovat mimo lesy a reviewery prosím o spolupráci s budoucím posouváním keší.

DĚKUJI ZA POCHOPENÍ.
  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 18:15

To je škoda, po tak krátké době plno práce s přesunem. My se tam chystáme v sobotu, budeme respektovat, díky za upozornění. Pokud by tam bylo moc plno, přesuneme se k Točníku. Držím palce, ať se přesun podaří.
  • 0

#3 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 18:25

serii jsme uz odlovili, zatim teda nezalogovali a FP nerozdelili....ale urcite prejeme a pro dalsi kacerstvo doufame ze se zoo podari zachranit...jelikoz musela dat hromadu prace a prece jen takhle kratky zivot si nezaslouzi
  • 0

#4 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 19:24

Byl sem dnes nedaleko a nasledky tech vichric jsou skutecne dost desive. Doufam, ze se presun podari, uz sem serii slibil dceri, ktera byla nadsena z Arabely
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#5 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 20:21

Odlovili jsme včera a souhlas, auta tam skutečně parkovala na dost nemožných místech - a to byl všední den a parkoviště u vchodu nebylo moc vytížené. Zástupce majitele jsme také potkali - proletěla okolo nás mohutným jeepem. Následky polomů jsou opravdu děsivé, ohromná škoda, ale zdravédřevo se na druhou stranu dá dobře zpeněžit. Série je úžasná, doufám, že se povede najít vhodné místo, aby ji mělo šanci odlovit ještě alespoň pár kačerů.
  • 0

#6 YanekR

YanekR

    YanekR

  • Members
  • PipPipPip
  • 276 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 21:00

Škoda, chtěl jsem 26.8. si zajet serii odlovit ai okolní keše... tak tedy jindy no...doufám že přesun bude bez problémů a najdeš vhodné jiné místo :-)
  • 0

Premium Member + Sony Ericsson ST17i Xperia Active + Garmin GLO + Locus Pro + addon geocaching

Škoda Felicia 1.3 MPi LPG / Jawa 50-23 Mustang / Simson SR 50 / Kostka HILL CROSS


#7 Sedmitecka

Sedmitecka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 917 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 21:24

Škoda, minulý víkend jsme jí nestihli a tak jsem se těšila, že někdy brzy se opět vydáme na Žebrák. Tak snad se zadaří. Ale pravda, že někteří jedinci se chovají opravdu hrozně! Držím pěsti a díky moc za Tvojí práci!
  • 0

#8 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 22:04

A nebylo by lepsi dat je disable nez to uklidej a pak je zase spustit? Prece jim to nemuze trvat vecne.
  • 0

#9 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 23:22

Před dovcou jsem se snažil najít cas na odlov série, protože jsem čekal životnost ala Arabela. Bohužel to nevyšlo :(. Snad se povede obnova, tvoje kesky Aleši opravdu můžu.
  • 0

http://www.munzee.com/m/Skleba/    Garmin Oregon 650 + iPhone 6



#10 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 22 srpen 2013 - 23:55

evidlo napsal/a:
A nebylo by lepsi dat je disable nez to uklidej a pak je zase spustit? Prece jim to nemuze trvat vecne.


SÉRIE BUDE JEŠTĚ TENTO VÍKEND FUNKČNÍ NA SOUČASNÝCH POZICÍCH.

Bylo by to nejlepší a nejjednodužší, ale... bohužel chování některých kačerů, kdy zablokují vjezd do lesa a když na ně volá hajnej, tak mu řeknou: My tu hrajeme hru, máte smůlu zapříčinilo to, že si majitel lesa nadále nepřeje mýt keše ve svých lesích.

V současné době hledám alternativní lokaci kdy:
- bude možné snadno zaparkovat několik aut
- bude se jednat alespoň částečně o okruh
- bude přístupná pěšky, s kočárkem i na kole
- bude možné schovat tak velké množství keší
- budou tam nějaké přírodní zajímavosti (skály, kopce, potůčky, rybníčky)

Zatím mám vyhlídnuté 2 lokality a oslovil jsem majitele pozemků. Jako krajní řešení připadá sérii umístit v katastru Žebráka (kde mám trvalé povolení), ale vzhledem k tomu, že v Žebráku a okolí jsou již 4 série bych se této možnosti rád vyhnul.
  • 0

#11 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 0:29

KDO SE TEĎ V PATEK CHYSTATE - STAHNĚTE SI AKTUÁLNÍ GPXKO či natáhněte si znova. Z důvodu současného stavu je na 05 změna.
  • 0

#12 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 5:57

V kolik hodin jsi ukládal - stahovala jsem soubor včera kolem 21.hodiny. Nestačí jen změnit nové souřadnice a hint?
  • 0

#13 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 6:32

Vzhledem k tomu, kolik Mansfeldum patri v okoli lesu je nutne s nimi vychazet dobre, jinak by take mohl byt na GC mape slusne velky prostor bez krabic.
  • 0

#14 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 23 srpen 2013 - 15:25

TAKŽE INFO: Dnes se na surikatě ztratila krabička a ztratil se celý bonus. Surikata funguje dále bez potíží, ale bonus jsem na rychlo musel dělat z gruntu znova. Je na jiném místě (mimo les), tak snad to trochu ztíží vymudlení.
  • 0

#15 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 12:59

Obdivuju neuvěřitelnou vytrvalost a houževnatost v boji s blbostí. Za bleskovou opravu a náhradu ztracených keší máš Aleši můj hluboký respekt, moc si toho vážím. Škoda, že do logů nejde popsat dětská radost a zářící oči u každé zastávky. Bylo to úchvatné. Držím palce, budeš to potřebovat...
  • 0

#16 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 17:30

Já byl dneska u surikaty asi ve dvě hodiny a ještě tam byla. U bonusovky nebylo razítko, ale to je asi způsobené ztrátou původní finálovky. U bonusovky jsem byl s kačerem, který tam měl malé dítě. To hned začalo vyhazovat do trávy cwgčka a plastová zvířátka a ječelo, že tohle všechno chce. Tatík jen tak nesměle řekl, že už to nemá za co vyměnit. A dítě hluché, že to prostě chce. Tak tam dal tři takové ty samolepky z obchodů a šli dál. Takhle nějak možná skončila i surikata. Lidi jsou prostě hovada a dětem neumí říct ne, vždyť by byli špatní rodiče.
  • 0

#17 Slashiik

Slashiik

    Slashiik

  • Members
  • PipPipPip
  • 141 příspěvků(y)

Publikováno 24 srpen 2013 - 21:12

Alke04 +12 Smrk +1
  • 0

#18 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 0:42

Smrk napsal/a:
Já byl dneska u surikaty asi ve dvě hodiny a ještě tam byla. U bonusovky nebylo razítko, ale to je asi způsobené ztrátou původní finálovky. U bonusovky jsem byl s kačerem, který tam měl malé dítě. To hned začalo vyhazovat do trávy cwgčka a plastová zvířátka a ječelo, že tohle všechno chce. Tatík jen tak nesměle řekl, že už to nemá za co vyměnit. A dítě hluché, že to prostě chce. Tak tam dal tři takové ty samolepky z obchodů a šli dál. Takhle nějak možná skončila i surikata. Lidi jsou prostě hovada a dětem neumí říct ne, vždyť by byli špatní rodiče.


Surikatu už si zastihl opravenou.
Začínám se ale setkávat z novým fenoménem - lidé mi začínají keše "vylepšovat"... přidávat tam vlastní zvířátka atd. Zajímavé, že si to dělají nejčastěji ti kačeři, kteří sami založenou keš nemají.

K výměně: Docela by mě zajímalo, který to nick tatínek je ten, co mění samolepku z obchodu za CWG. V tom, že NĚKTEŘÍ rodiče neumí říct NE s tebou musím souhlasit...
  • 0

#19 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 1:04

...sorry, počkat... teď to opravdu nějak nestíhám :( Bavíme se už zase o těch fuj tajbl BM "keších"nebo stále o neohrožených PMo (autoCENZURA)
  • 0

#20 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 1:17

Hojší napsal/a:
...sorry, počkat... teď to opravdu nějak nestíhám :(
Bavíme se už zase o těch fuj tajbl BM "keších"nebo stále o neohrožených PMo (autoCENZURA)


Uvítal bych, kdyby se toto vlákno nezvrhlo opět v debatu, zda prémium member či nikoliv.

DĚKUJI.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama