Přejít na obsah


Fotka

Ost Iru


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 STVANEC

STVANEC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 14:52

Zdravím, chystá se někdo na odlov této GC2GZPH Ost Iru pětkové keše u Tišnova? Rád bych se k někomu přidal. Z vlastní zkušeností vím, že na tuto perličku jeden člověk nestačí a navíc je potřeba hodně dlouhé pětkové vybavení a přesnou mušku. Dejte mi prosím vědět, pokuď máte zájem. Děkuji.
  • 0

#2 ReVIZ

ReVIZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 544 příspěvků(y)

Publikováno 25 srpen 2013 - 20:07

Určitě se tam někdo chystá. Dost ale pochybuju, že si rozumně uvažující běloch vezme do týmu na T5 keš někoho s tvojí pověstí - http://tisnovske.geo...m-lockedrw.html
  • 0

#3 STVANEC

STVANEC

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 6:56

Revizi, netahej prosím tě kostlivce ze skříně. To je minulost, za kterou jsem udělal tlustou čáru. Co všechno mě to dalo i vzalo, nebudu tu na fóru rozepisovat. Pokuď někdo chce o tom vědět víc, ať mi napíše na email, FB a nebo ještě lépe o tom můžeme osobně pokecat, pokuď se někde potkáme na keškách. "Chybovat je lidské, odpouštět je božské", jak praví známé pořekadlo a taky "Všechno zlé je k něčemu dobré", proto jsem rád, že kauza Locked Reviewer dopomohla odhalit skupinu podvodníků, kteří vynášeli ven finálky lenošným kačerům. Poznal jsem krásnou i odvrácenou stranu geocachingu a snad jenom můžu prozradit, že mě opět kešování začalo bavit. Tak jako na začátku, kdy jsem nevěděl o nikom, kdo by mě prozradil souřadnice finálky a celou kešku jsem si poctivě prošel a měl jsem z toho nezapomenutelný zážitek, než když jsem se zůčastnil velkolepých honibodských výprav. A tak to už po této kauze zůstane napořád. Už vím, jak si nenechat tuhle hru znechutit. Věřím, že se mezi vámi najde pár nezaujatých a pohodových kačerů, kteří mě budou brát mezi sebe a nebudou se bát jít semnou i na T5.
Co se týče společnosti na Ost Iru, hledáme další pomocnou ruku.
  • 0

#4 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 26 srpen 2013 - 10:10

Moc hezký příspěvek, úplně jsem se rozplakal. Hermann Göring by to nenapsal lépe. Persona non grata.
  • 0

*


#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 16:29

To je opravdu pekne, ze tys udelal caru. Jen se duvodne obavam, ze tu tlustou caru neudelaji i lide z tveho okoli. Ti by ti mozna udelali caru heverem pres sanici...
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:28

STVANEC: Já jsem v tomhle trochu idealista a věřím, že většina lidí je druhé šance schopna, bez ohledu na míru provinění, a že polepšená děvka umí být mravnější než její zcela zachovalé okolí. Uznání viny a slovně projevená lítost je správný krok, ale myslím, že k tomu, aby ses u místních kolegů spíš dočkal odpuštění a tlusté čáry, by jistě neškodilo projevit nápravu nějak skutkem. Jestližes X keším úmyslně ublížil, myslím, že teď bys mohl (a měl) tlustou čáru nejúčinněji narýsovat tím, že budeš jakýmkoli potřebným krabičkám aktivně pomáhat. Pak snad kolegové pustí z hlavy i ten hever.
  • 0

#7 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 10:29

ty zamknutý archiválie sis mohl odpustit
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#8 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 10:49

Ježiš marja, proč po měsíci a půl zase rozdmýcháváte tohle stupidní vlákno?  :huh:


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama