Přejít na obsah


Fotka

Koupím vystřihovánky minibox 1:100 z časopisu ABC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 13:11

Ahoj. Koupím vystřihovánky minibox 1:100 z časopisu ABC. Jeden kus do cca 20kč Případně vyměním za jiné vystřihovánky z ABC. Pokud by chtěl někdo darovat, budu velice rád. Děkuji. ;-)
  • 0
iPhone 4 + Geocaching App

#2 jakouback

jakouback

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 251 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 13:45

VojtaBeton napsal/a:
Ahoj.

Koupím vystřihovánky minibox 1:100 z časopisu ABC. Jeden kus do cca 20kč Případně vyměním za jiné vystřihovánky z ABC. Pokud by chtěl někdo darovat, budu velice rád.

Děkuji. ;-)


nevím zdali znáš tuto stránku, ale třeba ti to bude k něčemu :-)
http://www.minimodel.cz/ je tam i eshop, případnš se dá něco vytisknout..
(stejně strejda google na dotaz minibox hodí odkazy na několikero vystřihovánek)
  • 0

#3 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 13:56

Ahoj. O těchto stránkách vím. ;) Jde mi spíše o modely co vycházeli v ABC od M. Weinera. Momentálně na pár takových modelů přihazuji na aukru, ale je tam malý výběr. Děkuji za info. :)
  • 0
iPhone 4 + Geocaching App

#4 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 16:01

Tady by sis nevybral ? ;) Brácha tu koupil snad úplně všechno co kdy sháněl. Včetně těch hodně starých kultovních modelů.
  • 0

#5 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 17:09

Jarous1 napsal/a:
Tady by sis nevybral ? ;)


Mockrát děkuji za odkaz. :) Ze stránek si určitě vyberu a jsou tam hodně pěkné ceny :-)
  • 0
iPhone 4 + Geocaching App

#6 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 18:35

Tý jo, to je paráda! Sám jsem dlouhá léta v mládí papírničil, ale já byl spíše na baráky - hrad Litice, pražské Staré město, chalupy, apod. A po pár zkušenostech jsem odmítl v životě skládat už cokoliv jiného, než p. Vyškovského. Litice a jihočeskou chalupu mají dodnes jako inventář rodiče na své chalupě, mně leží v šuplíku celá kniha vystřihovánek od p. Vyškovského plus spousta sólo modelů od něj plus celé začaté Litice a jednou za rok o Vánocích si říkám, že se do toho pustím, ale ten čas, ten čas! Takže díky za otevření tohoto vlákna a trochu nostalgie - se slzou v oku opět zavírám ;)
  • 0
Don't panic!

#7 zdeziz

zdeziz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 514 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 21:31

Hickos napsal/a:
Tý jo, to je paráda! Sám jsem dlouhá léta v mládí papírničil, ale já byl spíše na baráky - hrad Litice, pražské Staré město, chalupy, apod. A po pár zkušenostech jsem odmítl v životě skládat už cokoliv jiného, než p. Vyškovského.

I já se z nostalgie připojím k fanklubu p. Vyškovského ;). Švihov se i přes letité protesty válí ve vitríně dodnes. VojtaBeton - Prohrábl jsem skříň, ale kromě pár kousků od p. V. už tam nic není. Tak smůla.
  • 0

#8 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2013 - 23:14

Pár jich je i na uložto. Kdybys sehnal papír podobné gramáže tak pár aut by se vytisknout dalo. Ale třeba takové podskalí ne. Bohužel jsem většinu slepil, aniž bych je naskenoval.
  • 0

#9 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 3:27

P€T@ napsal/a:
Pár jich je i na uložto. Kdybys sehnal papír podobné gramáže tak pár aut by se vytisknout dalo. Ale třeba takové podskalí ne. Bohužel jsem většinu slepil, aniž bych je naskenoval.


Podskalí jsem slepil i se skalkou :-) Pár fotek z mého modelu bych na internetu našel, bohužel dnes oba soubory nežijí a jsou ty tam :-( . Z internetu stahovat nebudu. chci ty modely poctivě koupit a vystřihovat je jedině z papíru co byl v ABC, sám nevím proč, ale jinak by mě to asi netěšilo. Jinak Podskalí a Skalku jsem koupil přímo ze stránek miniboxu. Z ABC jsem je nesestavoval. Nikdy jsem neměl kompletní ročník. :-)
  • 0
iPhone 4 + Geocaching App

#10 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 15:45

Asi dva jsem si koupil přes net (autoservis a ještě něco) v domnění, že je to 1:100 a budou se mi hodit k těm z abc, ale oni to byly 1:300 a chtěli za to celkem dost.
  • 0

#11 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 15:49

A máš Ještěd ? Ten je v měřítku 1:300, stojí asi 30 korun a prodává se v infocentru pod Ještědem a jsou k němu i nějaký auta. Loni jsem ho kupoval
  • 0

#12 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 18:21

Ještěd jsem jednou skládal, ale nedodělal. v té ceně 30kč je i terén pod něj? Co mě láká z 1:300 je letiště slatina. :-)
  • 0
iPhone 4 + Geocaching App

#13 P€T@

P€T@

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 20:16

Ještěd je bez terénu
  • 0

#14 Hyger

Hyger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 97 příspěvků(y)

Publikováno 31 srpen 2013 - 23:09

Zrovna dnes jsem si na miniboxy vzpomněl. Doma mám vyhotovenou realistickou Skalku a už méně realistické okolí B)

Jinak kdysi jsem tuším objednával přímo od pana Weinera (http://www.minibox.cz/index.html), leč dnes tam má zásilkový prodej "dočasně" pozastaven - což taky může znamenat navždy.
  • 0
Dub kulatý, Džordž tu pije,
to je tupec, ten to ryje.

#15 VojtaBeton

VojtaBeton

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 28 září 2013 - 15:13

UP :-)
  • 0
iPhone 4 + Geocaching App




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama