Přejít na obsah


Fotka

c:geo v offline režimu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 koratym

koratym

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 19:03

Čauky zdravím všechny. Doposud jsem v androidu používala c:geo naprosto v pořádku. Chtěla jsem ale vyzkoušet offline užívání a aplikace odmítá spolupracovat. Keše tam mám stažené, ale pokud dám navigovat nebo zobrazit na mapě, tak je konec.Na mapě se nic nezobrazí a kompas se taky neroztočí. Možná to bude jenom nějaká drobnost v nastavení, neuměl by mi prosím někdo poradit? Díky :-)
  • 0

#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 20:30

c:geo je po poslední aktualizaci nějaký zase rozbitý. Mě to zlobí podobně.
  • 0

#3 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 21:35

No nevím, používám c:geo (verzi z konce července) asi 14 dní na LG L9, Android 4.1.2, doplněno Locusem, offline mapy od Speirse, kešky nahrávám většinou přes Wifi doma a chodí to celkem dobře, nic nepadá (musím to zaklepat). Mapy v c:geo to neumí moc podrobné, v Locusu ze stejného souboru je to OK včetně turistických tras a vrstevnic. V terénu povoluju data jenom v nezbytných případech, kompas a GPSka se bez toho obejdou. GPS tedy na některých místech občas zalže, ale to může být hardwarem.
  • 0

#4 koyamas family

koyamas family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 02 září 2013 - 22:24

Pravdou je, že po poslední aktualizaci, je to nějaký divný. Dokonce se mi ztratilo z plochy a hlásilo, že na kartě není. Musel jsem ho přetáhnout z karty (kde samozřejmě aplikace byla) do telefonu a zase zpět.
  • 0
Vložený obrázek

#5 koratym

koratym

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 10:22

Aha...No je fakt že po poslední aktualizaci se to hrozně seká a píše to že nejsem přihlášená apod.(to když povolim přístup k internetu). Každopádně to využívá asi google mapy?? Nebo netuším vůbec tomu totiž nerozumím. Jak eventuelně prosím docílím toho - doplněno Locusem, offline mapy od Speirse ??(příp,jiný tip map??) Jsem technickej antitalent :-) Je mi jasný, že musím mít zapnutou GPS,ale v tom zbytku se už asi ztrácím..Díky moc :-)
  • 0

#6 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 11:58

Locus je program (m.j.) k zobrazování map, dá se stáhnout z Android marketu. Kde stáhnout mapy a kam je nakopírovat se dočteš tady :

http://www.geocachin...thread_id=25018

Speirs je aktualizuje a postupně zdokonaluje (tímto mu děkuji), ale už teď je to víc než použitelné, funguje to offline a zadarmo.
  • 0

#7 koratym

koratym

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 03 září 2013 - 12:32

úžasný, děkuju moc. Myslím že to podle tohohle chápu.Uvidíme co praxe :-D díky
  • 0

#8 romant

romant

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 23:19

hele mě z LG telefonu zmizla aplikace navigace. Ta tam byla od začátku. Zůstaly jen mapy google, víte o tom někdo něco?
  • 0

#9 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 8:15

romant napsal/a:
hele mě z LG telefonu zmizla aplikace navigace. Ta tam byla od začátku. Zůstaly jen mapy google, víte o tom někdo něco?

Nezmizela, jen do ní musíš po aktualizaci androidu lézt přes mapy :)
  • 0

#10 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 8:41

Trochu ozivim toto vlakno.
Mam problem s waypointy u ulozenych kesi. U vsech ulozenych kesi mam 0 waypointu i kdyz v realu je u kese napr waypoint parkoviste. U kesi ktere nejsou ulozeny to funguje spravne.
Je chyba v programu, nebo delam neco spatne?,
  • 0

#11 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 8:50

Jen doplnim, ze se jedna o import z GPX souboru.
  • 0

#12 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 9:08

Importoval si celý .zip s PQ (GPX)? Popřípadě, byl import dokončen bez přerušení/chyby?


  • 0

#13 Fx-nuclear&myška

Fx-nuclear&myška

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 12:02

Problem se jmenuje c:geo... Nevidel jsem horsi aplikaci pro GC, nez je toto. Ale je zdarma, takze kvalita umerna cene, co se da delat. Rovnez bych doporucil Locus, je naprosto perfektni, zel bohu pro nepremiove cleny dost omezen v online rezimu. Osobne pouzivame ofiko aplikaci od GS, umi i offline seznamy a je spolehliva - neseka se, nepada, vzdy funguje jak ma.
  • 0

#14 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 12:06

Problem se jmenuje c:geo...

Ač není nejlepší, což nikdo netvrdí, nevidím důvod, proč ji nepoužívat. Znám Locus, znám ofiko app GS, znám a:Drake...ale jsem zvyklý na c:geo a proto jej používám (stejně jako mnoho lidí co znám). Každý ať používá co se mu líbí. :) Ale tohle není diskuze o kladech a záporech c:geo, na to tu máme jiná vláka.


  • 2

#15 Beetovy

Beetovy

    Beetovy

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 12:21

Importoval si celý .zip s PQ (GPX)? Popřípadě, byl import dokončen bez přerušení/chyby?

Před chvili mi to doslo.
Soubor s weypointy jsem samozrejme zapomnel naimportovat. Klasicky problem mezi klavesnici a zidli. :-)

Tento příspěvek byl upraven od Beetovy: 12 říjen 2014 - 12:21

  • 1

#16 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 13:02

Mívám občas stejné potíže (myslím ten článek mezi klávesnicí a židlí). Tak hlavně, že je záhada vyřešena. :)


  • 0

#17 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 19:27

Problem se jmenuje c:geo... Nevidel jsem horsi aplikaci pro GC, nez je toto. Ale je zdarma, takze kvalita umerna cene, co se da delat. Rovnez bych doporucil Locus, je naprosto perfektni, zel bohu pro nepremiove cleny dost omezen v online rezimu. Osobne pouzivame ofiko aplikaci od GS, umi i offline seznamy a je spolehliva - neseka se, nepada, vzdy funguje jak ma.


Kdyz si stahnes doplnek k Locusu G4L (nesmi byt starsi nez 1.5-google pomuze s hledanim apk), tak muzes stahovat vetsi mnozstvi kesek, podobne jako v c:geo. A porusovani pravidel gs je to oboji.… Ja na locus nedam, dopustit.
  • 0

#18 Provenator

Provenator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 161 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2014 - 19:29

Problem se jmenuje c:geo... Nevidel jsem horsi aplikaci pro GC, nez je toto. Ale je zdarma, takze kvalita umerna cene, co se da delat. Rovnez bych doporucil Locus, je naprosto perfektni, zel bohu pro nepremiove cleny dost omezen v online rezimu. Osobne pouzivame ofiko aplikaci od GS, umi i offline seznamy a je spolehliva - neseka se, nepada, vzdy funguje jak ma.

Ty si debil
  • -2

#19 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2014 - 9:05

Provenátore, koukám že dřívější varování nestačila. Takže, schvalování na 30 dní.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama