Přejít na obsah


Fotka

Nabízím 2 CWG z "GCF EU 2013 - 24 hodin GeoStromovka"


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
9 odpovědí na toto téma

#1 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 8:30

Zúčastnili jsme se běžeckého eventu ve Stromovce a máme tedy příslušná 2 CWGčka - jedno normální eventové a druhé běžecké s naším číslem 386. Protože CWG nesbíráme a Adélka je aktuálně posedlá šmoulama, tak nabízím CWG na výměnu za Albert body na šmouly (malé kulaté nálepky). CWG možno i jednotlivě. Vyhraje nejvyšší nabídka (nabídky) podané do 11.9. 24:00. Preferuji osobní výměnu v Praze, ale možno vyřešit i poštou.
  • 0

#2 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 8:33

Šmouly mám právě nalepené tři - o CWG bych stála, i bych třeba přidala něco, co do keší dávám pro děti - přívěsek na stužce nebo ketlované náušnice. Záleží, jak je Adélka stará a co by si vybrala.;) Určitě by se našla i nějaká drobnost pro rodiče, mám tu černou ještěrku- samolepku a pak originál korálkovodrátkovanou ještěrku a mloka:).
  • 0

#3 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 18:21

UP
  • 0

#4 blackwine

blackwine

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 19:06

no nevím, sám CWG taky nesbírám, ale koupit si to "běžecké" s unikátním číslem, to snad ani přeci nejde - to je specialita, kterou dostatečně neocení nikdo, kdo si tam nezaběhal :-) dřevíčka jsou sama o sobě sice ptákovina, ale některá jsou prostě unikátní... možná je škoda, že se i z tohohle se nakonec stane klasický předmět na výměnu - ale je to jen můj názor, nikoho nehodnotím a už vůbec nekritizuju :-)
  • 0

#5 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 10 září 2013 - 19:13

blackwine napsal/a:
no nevím, sám CWG taky nesbírám, ale koupit si to "běžecké" s unikátním číslem, to snad ani přeci nejde - to je specialita, kterou dostatečně neocení nikdo, kdo si tam nezaběhal :-) dřevíčka jsou sama o sobě sice ptákovina, ale některá jsou prostě unikátní...
možná je škoda, že se i z tohohle se nakonec stane klasický předmět na výměnu - ale je to jen můj názor, nikoho nehodnotím a už vůbec nekritizuju :-)


Ano, popravdě jsem o nabídce toho číselného k výměně hodně přemýšlel. Ale u nás by se válelo někde v šuplíku a totálně by se na něj zapomnělo (podobně jako pro někoho můžou být bezcenné ty šmoulí body). Z eventu máme parádní zážitek a krásné vzpomínky. Takže pokud CWG někomu udělá radost, tak ho rádi vyměníme ;) Nic víc v tom není.
  • 0

#6 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 9:44

UP Aktuální nabídka 3 šmoulí body
  • 0

#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 10:48

Pro blackwine: Mně šlo původně o CWG eventu jako takového - v číslované jsem ani nedoufala, protože jsem přijela dost pozdě a chtěla jít na CITO - čili jsem neběhala nebo nechodila, jen se přišla podívat a fandit. ALE když tak o tom uvažuješ, tak každé eventové CWG má za sebou něco víc než osobní - i proto si dávám zvlášť CWG z eventů, kterých jsem se zúčastnila a zvlášť vyměněná eventová CWG.
  • 0

#8 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 21:28

Poslední UP
  • 0

#9 miiike

miiike

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 11 září 2013 - 22:26

Dám klidně celou kartičku, takže celého Šmoulu. A výměna v Praze je možná.
  • 0

#10 Kubickovi

Kubickovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 12 září 2013 - 8:16

Takže vyšší nabídku dal miiike, zbytek domluvíme přes SZ. zvedavkanocni - díky za nabídku
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama