Přejít na obsah


Fotka

GPS MAZE ve statistikách


Nejlepší odpověď MaFa , 19 září 2013 - 18:38

Tak změna ikonky není žádný vývoj, takže by se dalo uvažovat o GgStatu 1.1.36b. Nemá náhodou někdo odkaz na nějakou LAB cache, ať už tam přidám obě najednou? Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:10

Ahoj,
používám k zpracování statistik GgStat (verze 1.1.36a). Po konání GPS MAZE a jeho odlovu však tato ikonka dělá neplechu - prostě tam chybí její obrázek a vypíše se, tak celý dlouhý název "GPS Adventures Exhibit". Dělá to nejen ve statistice nálezů podle typů, ale taky v milnících, kam se mi tuto ikonku podařilo dostat (a tam mi to fakt vadí, u těch typů to není vidět na první pohled)
Bohužel MaFa v jiném tématu (zde) řekl, že už vývoj pokračovat nebude.
Otázkou je, jak to řešit? Dá se nějak ikonka doplnit nebo pokud nechci, aby se to tam vypisovalo, tak budu muset zrušit obrázek ikonky (nepovažuji za řešení, ale pouze přechodné odstranění problému) a hledat si nějaký jiný nástroj pro tvorbu statistik (bohužel jsem teda na Araratu nic nenašla, jedině, že by GgStat měl nahradit Stator od Gorda, ale na Araratu k němu moc není)
Předem díky za rady.
  • 0

#2 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:15

Bohužel i u mě je to tak a trošku mi to ty milníky rozhazuje.
  • 0

#3 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:24

Hele, nemuzes cekat, ze ani ne dva tydny pote, co byl ohlasen konec vyvoje Ggstatu, budes mit k dispozici nejaky jiny, zbrusu nove napsany a odladeny nastroj! Na Statoru se, pokud vim, pracuje. urcite neni v nicim zajmu, aby zustal Geoget bez statistik, to se neboj. Ale je potreba chvile trpelivosti. Ruku na srdce, ta statistika ve skutecnosti az tak moc dulezita zase neni, aby to clovek chvili nevydrzel.
  • 0

#4 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:25

Momentalne jsou v pocatku prace na novym pluginu pro tvorbu statistik. Takze se neni ceho bat, ze by nebyla nahrada za ggstat :) Kazdopadne je problem v otm, ze to proste nema tu ikonku no... Ono vubec ta ikonka je momentalne trosku zlo, nikdo necekal, ze bude kdy potreba :DCo se tyce reseni problemu, tak muzes bud zrusit ty ikonky nebo si upravit uz hotovy statistiky tim, ez tam prasknes odkaz na vytouzenou ikonku mazu. EDIT: ted koukam, ze me Haluma predbeh :D
  • 0

#5 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:28

Kurnik... a to jsem si GGSTAT vyladil k obrazu svému a ona se ukončí jeho podpora.
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#6 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:30

Neni treba paniky, delame (no, spis Gord), co muzem.
  • 0

#7 XaoS

XaoS

    XaoS.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:30

Nešlo by to vyřešit lokálně přes TRANSLATE?
  • 0

#8 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:31

Mozna jo, prave se to chystam zkusit. Ale moc nadeji tomu nedavam.
  • 0

#9 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:39

Mne napada jeste jedno reseni. GgStat umoznuje nahradu textu jinym textem. Takze bych zkusil nahradit typ HTML odkazem na ikonku. Nemma to vyzkousene, ale mohlo by to chodit.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:44

TRANSLATE text ->novy text

A melo by to prijit pred prikaz START.

S upravou stavajiciho GgStatu z moji strany pocitat nejde, je to ztrata casu. Radeji se venuju novemu pluginu na generovani statistiky.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:46

Ale ja debil to hledam v LANG a na zacatek se vubec nepodivam! :D
  • 0

#12 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:50

HaLuMa napsal/a:
Hele, nemuzes cekat, ze ani ne dva tydny pote, co byl ohlasen konec vyvoje Ggstatu, budes mit k dispozici nejaky jiny, zbrusu nove napsany a odladeny nastroj!

Na Statoru se, pokud vim, pracuje. urcite neni v nicim zajmu, aby zustal Geoget bez statistik, to se neboj. Ale je potreba chvile trpelivosti. Ruku na srdce, ta statistika ve skutecnosti az tak moc dulezita zase neni, aby to clovek chvili nevydrzel.

Hned se nečerti, mě bylo jasné, že Stator (podle toho mála, co na Araratu je) bude nástupce GgStatu. Nepadlo nikde o něm nic a určitě mi bylo jasné, že GeoGet bez statistik nebude.
A vůbec to nemělo znít, že Gord si má pohnout. Byla to otázka, co se s tím dá dělat a myslím, že vzhledem k tomu, kolik lidí bylo v MAZE nejsem jediná, kdo má takový "problém".
  • 0

#13 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:56

Přesně tak. Upravit lze snadno přes TRANSLATE. Už jsem ho párkrát na podobný věci použil. Takže ikonkolovci nezoufejte, žabáček bude...
  • 0

#14 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 17:57

Jakým způsobem do toho translate zakomponuju ten odkaz na ikonu? a hlavně kde ta ikona je? :)
  • 0

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 18:01

janca361 napsal/a:
Hned se nečerti, mě bylo jasné, že Stator (podle toho mála, co na Araratu je) bude nástupce GgStatu. Nepadlo nikde o něm nic a určitě mi bylo jasné, že GeoGet bez statistik nebude.
A vůbec to nemělo znít, že Gord si má pohnout. Byla to otázka, co se s tím dá dělat a myslím, že vzhledem k tomu, kolik lidí bylo v MAZE nejsem jediná, kdo má takový "problém".


Na Araratu je jen prazdna stranka (vlastne dve). Tam hned tak nic dalsiho nebude (navod se pise az kdyz neni co delat :)). I kdybyste me popohaneli vsichni dohromady, nijak se to neurychli. Neni to malo prace, odhaduji to minimalne na nekolik mesicu. ...a abychom nekrivdili tem, co v tom maji uz ted desitky hodin prace, nedelam na tom sam.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#16 janca361

janca361

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 18:07

gord napsal/a:

janca361 napsal/a:
Hned se nečerti, mě bylo jasné, že Stator (podle toho mála, co na Araratu je) bude nástupce GgStatu. Nepadlo nikde o něm nic a určitě mi bylo jasné, že GeoGet bez statistik nebude.
A vůbec to nemělo znít, že Gord si má pohnout. Byla to otázka, co se s tím dá dělat a myslím, že vzhledem k tomu, kolik lidí bylo v MAZE nejsem jediná, kdo má takový "problém".


Na Araratu je jen prazdna stranka (vlastne dve). Tam hned tak nic dalsiho nebude (navod se pise az kdyz neni co delat :)). I kdybyste me popohaneli vsichni dohromady, nijak se to neurychli. Neni to malo prace, odhaduji to minimalne na nekolik mesicu. ...a abychom nekrivdili tem, co v tom maji uz ted desitky hodin prace, nedelam na tom sam.

Jo a za autora seš tam ty, tak proto to "házím" na tebe :P
  • 0

#17 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 18:13

A prave proto jsem psal, abyste byli trpelivi. Protoze kdyz se to podari, bude to pecka! ;)
  • 0

#18 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 18:38   Nejlepší odpověď

Tak změna ikonky není žádný vývoj, takže by se dalo uvažovat o GgStatu 1.1.36b. Nemá náhodou někdo odkaz na nějakou LAB cache, ať už tam přidám obě najednou?
  • 0
MaFa

#19 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 18:47

Tohle by nepostacilo? ;)

Btw zrovna se morim s tim nahrazenim ikonky pres translate, ale nejde mi to pouzit na ikonky v milnikach, je to mozny?
  • 0

#20 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 19 září 2013 - 19:03

Protože jsem to už řešil v šabloně BestDays a protože zrovna GPS Maze má starou a novou verzi ikonky, vkládám označení obrázků ikonek na adrese 'http://www.geocachin...es/wpttypes/sm/' pro exotičtější typy keší: '10 Years of Geocaching Event' -> '3653.gif' 'GPS Adventures Exhibit' -> 'maze.gif' 'Project APE Cache' -> '9.gif' 'Groundspeak HQ' -> '3773.gif' 'Groundspeak Lost and Found Celebration' -> '3774.gif' 'Groundspeak Block Party' -> '4738.gif' 'NGS Benchmark' -> '27.gif' Ten TRANSLATE když tak vyzkouším a pro nedočkavce za chvíli hodím...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama