Přejít na obsah


Fotka

WhereYouGo?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 cwghunter

cwghunter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 21:36

Ahoj,jak do této aplikace dostanu keškuli? O.o?
  • 0

#2 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 22 září 2013 - 21:39

První téma :|
  • 0

#3 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 6:05

A pokud chces cartiridge stahovat rovnou pres telefon tak musis stahovat pres OPERA CLASIC
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#4 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 6:58

Ja bez problemu stahuju pres Chrome pro Android.
  • 0

#5 Stepanci

Stepanci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 6:59

Nebo Chrome
  • 0
S4 active / Locus pro / WhereYouGo

#6 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 7:52

Hlavně je důležité to stahovat rovnou do správné složky. Většinou je to na SD kartě adresář WhereYouGo ;) mne se titož při překopírovávání v mobilu ze stažených do složky vždy nějak poškodila cartridge a nezahrál jsem si.
  • 0

#7 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 9:31

Marek-26 napsal/a:
Hlavně je důležité to stahovat rovnou do správné složky. Většinou je to na SD kartě adresář WhereYouGo ;) mne se titož při překopírovávání v mobilu ze stažených do složky vždy nějak poškodila cartridge a nezahrál jsem si.

Jj, cartridge rovnou do složky WhereYouGo, jinak nejde spustit. ;)
  • 0

#8 marram

marram

    marram.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 645 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 10:38

Tak takovou zkusenost osobne nemam, ted v sobotu jsem v pohode stahnul do Downloads (pres Chrome) a pak Total Commanderem prekopiroval do WhereYouGo. Hra slapala bez chyby.
  • 0

#9 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 11:10

KulisekW napsal/a:

Marek-26 napsal/a:
Hlavně je důležité to stahovat rovnou do správné složky. Většinou je to na SD kartě adresář WhereYouGo ;) mne se titož při překopírovávání v mobilu ze stažených do složky vždy nějak poškodila cartridge a nezahrál jsem si.

Jj, cartridge rovnou do složky WhereYouGo, jinak nejde spustit. ;)

marram napsal/a:
Tak takovou zkusenost osobne nemam, ted v sobotu jsem v pohode stahnul do Downloads (pres Chrome) a pak Total Commanderem prekopiroval do WhereYouGo. Hra slapala bez chyby.

Ani já takovou zkušenost nemám. Stahuji běžně do adresáře Downloads (přes Operu Mobile) a pak kopíruji do WhereYouGo (přes Total Commander). A fungovalo to vždycky bez problémů.
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#10 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 11:38

Jestli to vám jde, tak mně prostě ne... (Android 2.3.4, SE Xperia Ray) Musím vždy přes počítač.
  • 0

#11 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 12:19

Mě to také nejde. Stáhnu a překopíruju pře TotalCommander nebo přes ten interní file manager a nic. A to jak u HTC Desire s LeeDroid rom (2.3.x), tak i s motorolou razr hd (original 4.1.2 rom) Asi nějaká disktiminace lidí z ústeckého kraje :)
  • 0

#12 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 12:39

KulisekW napsal/a:
Jestli to vám jde, tak mně prostě ne... (Android 2.3.4, SE Xperia Ray) Musím vždy přes počítač.

Marek-26 napsal/a:
Mě to také nejde. Stáhnu a překopíruju pře TotalCommander nebo přes ten interní file manager a nic. A to jak u HTC Desire s LeeDroid rom (2.3.x), tak i s motorolou razr hd (original 4.1.2 rom)

Asi nějaká disktiminace lidí z ústeckého kraje :)

Anebo pecka na svíčce.

A teď vážně - něco vám to pak zahlásí? Poškozený soubor?
  • 0

„Kdo podvádí, ochuzuje jenom sám sebe.“
http://gc.i-mh.net/ | gc@i-mh.net


#13 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 13:29

Hlásí to poté neplatná cartridge :) nebo tak nějak.
  • 0

#14 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 13:36

Přesnou hlášku si nepamatuji, ale ta přesunutá cartridge měla jen pár kb (když jsem se pak kouknul v počítači), takže nějaká chyba při přesunu či co. Radši to tam kopíruji od té doby přes počítač.:)
  • 0

#15 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 13:38

To je proto, ze nektere browsery stahuji obrazky v rezimu, kdy chteji setrit data, tak je maji komprimovane (tak rikajic na druhou). A pokud cartridge povazuji za obrazek (protoze neznaji tu priponu), dojde ke komprimaci, s cimz si aplikace neporadi. Komprimace obrazku normalne nevadi, protoze obrazek zustane i po nejake redukci bodu stale citalny. Kdyz se ale sahne do dat, fungovat to nemuze. Proto je dulezity ten vyber aplikace, kterou data stahujes.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#16 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 13:45

Stahoval sjem cartridge přes Operu Mobile, soubor se stáhnuů dobře (velikost seděla), ale po přesunutí cartridge do složky WhereYouGo měla jen těch pár kb.
  • 0

#17 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 15:23

BACHA pote co zprasili tu novou verzi OPERY MOBILE je opravdu lepsi pouzivat tu puvodni (ta nova uz se chova jako jakykoli jiny android Browser --napr. neumoznuje na net poslat jakykoli soubor, ale jen ty prednastavene) ---na Marketu je jako Opera Clasic. Jinak nechapu to vase stahovani presouvani - Opera Clasic (drive Mobile 12.0)mi umoznuje stahovat do libovolneho adresare - tedy i primo do WHEREYOUGO. A je klid. Testovano na HTC Desire a HTC DESIRE X (tady jak na 4.04 tak i na 4.1). Ono je dost mozne ze ten presun v telefonu si udela jen soubor s Odkazem (stejne jako ty Androidi prohlizece) a ten proste Whereyougo neumi spustit.
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#18 Marek-26

Marek-26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 15:25

OPeru nepoužívám, používám Dolphin Browser. A nechce se mi hledat složku, kam se to má uložit, pohodlnější je si to přesunout poté pomocí TC :)
  • 0

#19 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 15:26

Marek-26 napsal/a:
OPeru nepoužívám, používám Dolphin Browser. A nechce se mi hledat složku, kam se to má uložit, pohodlnější je si to přesunout poté pomocí TC :)


Pohodlnejsi mozna, jeste aby to bylo funkcni :P
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG

#20 Dobesch

Dobesch

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 865 příspěvků(y)

Publikováno 23 září 2013 - 15:27

Anebo pecka na svíčce.



A ted vazne --jak u Dieselu vznikne pecka na svicce ?????:o A jaky mam vliv na nefunkcnost zhavici svicky ???:D
  • 0
HTC Desire -- LocusPro + WhereYouGo + Geoquack Nokia 6230i + Evolve Itraxx -- Handy Geocaching a OpenWIG




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama