Přejít na obsah


Fotka

PŘESUN EARTHCACHE AGT 37: Meteorit Muonionalusta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 13:42

Rád bych touto cestou chtěl poděkovat všem, kteří jste navštívili earth-cache AGT 37: Meteorit Muonionalusta v planetáriu. Dnes se v jiném vlákně rozhořela diskuze na téma, zda taková keš má být či nikoliv.

petegeo napsal/a:
A ted navic koukam, ze kvuli "kesi" musis platit vstupne Hlavnimu městu Praha, jit dovnitr, takze nestaci jit jen k pokladne, takze je to tim padem komercni kes odporujici pravidlum, a nemela byt schvalena a mela by byt zrusena.
Viz. pravidlo:
Povoluje se umisťování keší v pokladnách muzeí, hradů, zámků a jiných kulturních památek.

To je teprve deprese co... ;)


Přesto, že si stojím za to, že taková keš mohla a může vznikat (viz. vyjádření Groundspeaku), tak...

JSEM NECHAL DNESKA TEN TUNOVÝ METEORIT NALOŽIT A ODVÉZT HO NA ŠTEFÁNIKOVU HVĚZDÁRNU NA PETŘÍN. NAVÍC, ABYSTE SI NESTĚŽOVALI, TAK JSEM HO NECHAL UMÍSTIT ROVNOU U POKLADNY A KAŽDÝ SI HO TAM MŮŽE V NÁVŠTĚVNÍCH HODINÁCH PROHLÉDNOUT U POKLADNY BEZ MOŽNOSTI PLACENÍ.
  • 0

#2 Blexa

Blexa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 13:56

Ta pokladna je trvale zavřená nebo to je spíše bez nutnosti placení? :D
  • 0

#3 Jindris

Jindris

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 14:05

Alke04 napsal/a:
Rád bych touto cestou chtěl poděkovat všem, kteří jste navštívili earth-cache AGT 37: Meteorit Muonionalusta v planetáriu. Dnes se v jiném vlákně rozhořela diskuze na téma, zda taková keš má být či nikoliv.

petegeo napsal/a:
A ted navic koukam, ze kvuli "kesi" musis platit vstupne Hlavnimu městu Praha, jit dovnitr, takze nestaci jit jen k pokladne, takze je to tim padem komercni kes odporujici pravidlum, a nemela byt schvalena a mela by byt zrusena.
Viz. pravidlo:
Povoluje se umisťování keší v pokladnách muzeí, hradů, zámků a jiných kulturních památek.

To je teprve deprese co... ;)


Přesto, že si stojím za to, že taková keš mohla a může vznikat (viz. vyjádření Groundspeaku), tak...

JSEM NECHAL DNESKA TEN TUNOVÝ METEORIT NALOŽIT A ODVÉZT HO NA ŠTEFÁNIKOVU HVĚZDÁRNU NA PETŘÍN. NAVÍC, ABYSTE SI NESTĚŽOVALI, TAK JSEM HO NECHAL UMÍSTIT ROVNOU U POKLADNY A KAŽDÝ SI HO TAM MŮŽE V NÁVŠTĚVNÍCH HODINÁCH PROHLÉDNOUT U POKLADNY BEZ MOŽNOSTI PLACENÍ.


Né bez možnosti placení, ale bez nutnosti placení. Zaplatit můžete a pak si můžete prohlédnout celou hvězdárnu, podívat se dalekohledy a tak. Pokud si chcete jen prohlédnout meteorit, tak platit nemusíte.
  • 0

#4 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 27 září 2013 - 15:06

Omlouvám se - špatně jsem se vyjádřil. Bez nutnosti placení. V oficiálním listingu to psát nemohu, ale zde snad ano: Velmi doporučuji to spojit s návštěvou hvězdárny (tam už se platí). Stojí to za to.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama