Přejít na obsah


Fotka

něco pro otužilce a vodomily .. Zlínsko (prosinec)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
18 odpovědí na toto téma

#1 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 18:35

predVanocni Relax n°2
http://coord.info/GC45F40

stavte se, loni byla voda skvělá B) viz obrázek
Vložený obrázek
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#2 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 19:11

Podíval jsem se na fotky a už mi je zima, se mnou nepočítej :D
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#3 Raraku

Raraku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 474 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 19:16

škoda že je to tak daleko, do toho bych šla:(
  • 0

#4 sovidoupe

sovidoupe

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 572 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 20:21

Vloni jsem byl pracovně jen asi 50km, ale bohužel jsem ten kousek dojet nemohl, třeba to vyjde letos :-)
  • 0
Zážitky nemusí být pozitivní, stačí když jsou extremní.

#5 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 01 říjen 2013 - 21:07

Já jsem pro "každou špatnost" a do tohohle bych šel, nebýt to z Prahy tak daleko. Chodívali jsme vždy první lednový víkend do Vltavy. ;)
  • 0

#6 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 02 říjen 2013 - 13:37

hustý ;) sem se chtěl zeptat, jestli všichni co tam minulej rok vlezli byli otužilci, nebo to zkusili jak to dopadne ?
  • 0

#7 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 14:20

mr3ska napsal/a:
Já jsem pro "každou špatnost" a do tohohle bych šel, nebýt to z Prahy tak daleko. Chodívali jsme vždy první lednový víkend do Vltavy. ;)

Tak uspořádej alternativní eventík v Praze! Navrhuji neděli 5. ledna v 15:00 někde tam u ledáren v Braníku. Teda ledárna tam bude všude, ale prostě jak je ten ostrůvek s keší :D.
  • 0

#8 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:06

Paprikasi napsal/a:
hustý ;)

sem se chtěl zeptat, jestli všichni co tam minulej rok vlezli byli otužilci, nebo to zkusili jak to dopadne ?

Minimalne jeden z nich (Ibis) je otuzilec. Ale ostatni byli lajci. Letos tam bude taky minimalne jeden (ja).
  • 0

#9 homole

homole

    Já jsem to říkal.

  • Members
  • PipPipPip
  • 400 příspěvků(y)
  • LocationLokomotion

Publikováno 02 říjen 2013 - 19:21

Ogaři, já bych si troufnul. Po absolvování Kandáta bych přizval i tu bandu, se kterou jsme to odlovili. A že na tuhle akci přišla také řeč! Co pánové!!!:P
  • 0

#10 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:27

láká mě to. Takovej pěknej extrémek... :-)
  • 0

#11 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 22:49

Jacka_dominikanka napsal/a:
Tak uspořádej alternativní eventík v Praze! Navrhuji neděli 5. ledna v 15:00 někde tam u ledáren v Braníku. Teda ledárna tam bude všude, ale prostě jak je ten ostrůvek s keší :D.


Problém je to na Vltavě s vyřizovánim povolení. Teda v Praze určitě. My jsme je vždycky řešili i čtvrt roku dopředu. Ouřední šiml. Chodilo se do vody ze Střeláku a ven se lezlo až za Karlovym mostem.

Ale špatný by to nebylo. :)
  • 0

#12 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 03 říjen 2013 - 5:55

mr3ska napsal/a:

Jacka_dominikanka napsal/a:
Tak uspořádej alternativní eventík v Praze! Navrhuji neděli 5. ledna v 15:00 někde tam u ledáren v Braníku. Teda ledárna tam bude všude, ale prostě jak je ten ostrůvek s keší :D.


Problém je to na Vltavě s vyřizovánim povolení. Teda v Praze určitě. My jsme je vždycky řešili i čtvrt roku dopředu. Ouřední šiml. Chodilo se do vody ze Střeláku a ven se lezlo až za Karlovym mostem.

Ale špatný by to nebylo. :)

Na co povolení? Copak když se v zimě koupe v řece 20 lidí na místě, kde se jich v létě běžně koupe 100, tak na to potřebujou povolení? Je snad nějakej předpis, že od tehdy do tehdy koupání v přírodě zakázáno? Podle mě pokud to není oficielní akce nějakýho otužileckýho klubu, ale recesistická záležitost bandy cvoků, tak ti nikdo nic říct nemůže. Samozřejmě bych s tím nelezla na nábřeží v centru Prahy, ale do míst, určenejch na rekreaci a koupání. Že je to náhodou taky publikovaný jako event nikoho z přihlížejících zajímat nebude, ba ani nenapadne, každej účastník si do tý vody leze přece na svý triko.
  • 0

#13 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 03 říjen 2013 - 8:40

viz GC34HQT
  • 0

#14 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2013 - 22:05

návod na otužování B)
http://zimni-plavani.../Otužování.aspx
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#15 MiTi1

MiTi1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 08 říjen 2013 - 22:55

Jacka_dominikanka napsal/a:
Na co povolení? Copak když se v zimě koupe v řece 20 lidí na místě, kde se jich v létě běžně koupe 100, tak na to potřebujou povolení? Je snad nějakej předpis, že od tehdy do tehdy koupání v přírodě zakázáno? Podle mě pokud to není oficielní akce nějakýho otužileckýho klubu, ale recesistická záležitost bandy cvoků, tak ti nikdo nic říct nemůže. Samozřejmě bych s tím nelezla na nábřeží v centru Prahy, ale do míst, určenejch na rekreaci a koupání. Že je to náhodou taky publikovaný jako event nikoho z přihlížejících zajímat nebude, ba ani nenapadne, každej účastník si do tý vody leze přece na svý triko.

My na GC43ADK posilame ohlaseni verejneho shromazdeni na UMC. To podle me staci. Ale mohou se radove sestry koupat? Nemyslim myt se, ale odhalovat se v plavkach na verejnosti ;-). Jestli ano, prijed se sestrama v breznu do Brna.
  • 0

#16 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 09 říjen 2013 - 12:32

MiTi1 napsal/a:
Ale mohou se radove sestry koupat? Nemyslim myt se, ale odhalovat se v plavkach na verejnosti ;-). Jestli ano, prijed se sestrama v breznu do Brna.

http://www.playfilm....ozemstane-1979/ - od 48. minuty :D
  • 0

#17 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 23:56

Jacka_dominikanka napsal/a:

MiTi1 napsal/a:
Ale mohou se radove sestry koupat? Nemyslim myt se, ale odhalovat se v plavkach na verejnosti ;-). Jestli ano, prijed se sestrama v breznu do Brna.

http://www.playfilm....ozemstane-1979/ - od 48. minuty :D

bacha na to, podle nového výnosu ústavního soudu není moc dobrý nápad dávád odkazy na filmy :D
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#18 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 6:50

Orxion napsal/a:
bacha na to, podle nového výnosu ústavního soudu není moc dobrý nápad dávád odkazy na filmy :D

Ehm, nojo, když na YT všechny řádový sestry porád jenom jezdí autem nebo na motorce, z tohodle filmu je tam ještě asi miliónkrát ta překrásná sc=na se zpěvem, ale tuhle klíčovou scénu o základech moderní pastorální teologie tam né a né najít :D Jedinej zdroj, na kterej jsem narazila, je právě toto. Tak povoluju pustit si nejvýše tři minuty, běda každýmu, kdo si pustí celej film :D!
  • 0

#19 jessie.r

jessie.r

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 331 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 8:17

Jo, tu scénu se zpěvem miluju :-D!
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama