Přejít na obsah


Fotka

GEOCACHING - dotazník


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
44 odpovědí na toto téma

#1 pegyto

pegyto

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:18

Chtěla bych Vás poprosit o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci, kde se zaměřuji na Geocaching. Zde je odkaz na dotazník, předem moc děkuji. http://www.survio.co...M7X4T3K8B2O1N8G
  • -1

#2 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:20

Ahoj, díky za Tvůj první hodnotý příspěvek zde na foru. Jak jiste viš, pokud chceš odpovědi, musíš sem nahrát foto přítelkyně, manželky, sestry ( dle zachovalosti - to je na tobě) oblečené pouze v bikinách. Po jeho posouzení se mužeme bavit dal. Hezky den a štastnou ruku při výběru!
  • 0

*


#3 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:34

Skywalker napsal/a:
Ahoj,

díky za Tvůj první hodnotý příspěvek zde na foru.

Jak jiste viš, pokud chceš odpovědi, musíš sem nahrát foto přítelkyně, manželky, sestry ( dle zachovalosti - to je na tobě) oblečené pouze v bikinách.
Po jeho posouzení se mužeme bavit dal.
Hezky den a štastnou ruku při výběru!

Myslím, že v tomto případě by stačilo foto její, i když tu přítelkyni a sestru by mohla přidat jako bonus :)
  • 0

#4 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:36

mně se líbí termín "Většinou nikdy", to bude nejspíš opak k "obvykle vždycky" B)
  • 0

#5 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:45

Podle mého je první otázka úplně mimo. Když jsou všechny otázky povinné, tak je bezpředmětné se ptát "Znáte hru Geocaching?" Lidi, kteří odpoví, že neznají, stejně musí odpovědět na otázky typu "Odkud jste se dozvěděli o této hře?" atd. Takže buď se na dotazník úplně vykašlou a neodešlou ho, nebo něco naklikají a odešlou blbosti.
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 18:58

Začal jsem dotazník vyplňovat, ale pak jsem přestal. Dělal ho člověk, který hru nehraje a je to na něm znát. Navíc co má diplomová práce přinést za nový objev? Podle otázek bude hypotéza znít, že geocaching ovlivňuje podnikání v turistickém ruchu. Autor nemusí psát diplomku, rovnou mu odpovím, že turistický ruch ovlivňuje.
  • 0

#7 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 19:02

To Smrk: to ale předpokládáš, že tento dotazník je jediný zdroj infromací pro diplomku. Pokud je to jen verze pro kačery a má ještě x-dalších pro jiné sporty a zábavy, může jít o porovnání, co má jaký vliv. I tak je to na diplomku málo podrobný dotazník, ale hodotit jen podle jednoho dotazníku je trochu málo.
  • 0

#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 19:24

Mě nejvíc pobavilo "odkud pocházíte". Já tedy "odjinud, než kde teď bydlím".:D A důvodů, proč se GC bavím je taky víc.;) Už z uvedených bych zaškrtla dva a další přidala. Skoro bych řekla, že před sepisováním dotazníku by bylo dobré jít s nějakým kačerem na pivo.
  • 0

#9 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 19:37

Dělám teď výzkumnou činnost pro CVVM a v musím říci, že tenhle "dotazník" je opravdu hooodně stručný. :) V porovnání s těmi mými 97 otázkami... :D EDIT: Mé dotazníky od CVVM se nijak netýkají GC ;)
  • 0

#10 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 19:56

No ty vole,vyplněno :o Na co ji tyhle odpovedi budou?
  • 0

#11 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:00

Dotazník je - bohužel - o ničem. Ale je fakt, že v tomto praktickém studijním oboru asi nelze jinak… :(
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#12 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:07

Tak to je opravdu světu přínosný dotazník, který jsem ovšem pečlivě vyplnil. Jen pochybuji, že si kačer na dovolené půjde půjčit GPS :-) To mě fakt rozesmálo. Myslím, že téma "Vliv jízdy na koloběžce na cestovní ruch" by bylo zajímavější.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#13 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:14

Neuveritelny.
  • 0

#14 kromanonec

kromanonec

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:20

Trhac napsal/a:
Dotazník je - bohužel - o ničem. Ale je fakt, že v tomto praktickém studijním oboru asi nelze jinak… :(


Ke kvalitě dotazníku se vyjadřovat nebudu.

Vadí mi, tvoje blbý keci ohledně studovaného oboru tvůrce dotazníku. To si jako myslíš, že by to šlo i bez vysokoškoláků?To by šlo pak říct úplně o každém oboru. V každém branži jsou zapotřebí jak méně tak i více vzdělaní pracovníci.
  • 0

#15 zdenys64

zdenys64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:30

kromanonec napsal/a:

Trhac napsal/a:
Dotazník je - bohužel - o ničem. Ale je fakt, že v tomto praktickém studijním oboru asi nelze jinak… :(


Ke kvalitě dotazníku se vyjadřovat nebudu.

Vadí mi, tvoje blbý keci ohledně studovaného oboru tvůrce dotazníku. To si jako myslíš, že by to šlo i bez vysokoškoláků?To by šlo pak říct úplně o každém oboru. V každém branži jsou zapotřebí jak méně tak i více vzdělaní pracovníci.

Souhlasím,ale témata bakalářských prací jsou občas hodně mimo mísu-ostatně co nového stále vymýšlet,že:D:D:D
  • 0

#16 Guest_Paprikas(i)_*

Guest_Paprikas(i)_*
  • Guests

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:32

dotazník: Znáte hru Geocaching?*
Ne, neznám

dotazník: Odkud jste se dozvěděli o této hře?*


  • 0

#17 lemrousek

lemrousek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 77 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:45

Dotazník je fakt o ničem, navíc odfláknutej. Jinak chápu, že obor studia vzbuzuje mírný úsměv. Chodila jsem na vejšce na nějaký přednášky s rekreologama a taky to stálo za to... některý měli hodně velkej vítr v bedně, ale byla s nima sranda:) Většina z nich skončila jako prodejci outdoorového oblečení a podobně, tak na to podle mě nemuseli studovat VŠ. Jinak já jsem jako doplňkovou službu, která mi výrazně chybí, napsala hlídání děti. Zn. ideálně i s kojnou;)
  • 0

#18 pavouci

pavouci

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:48

Tak jsem Ti to nevyplnil...
  • 0

#19 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 20:50

Takových dotazníků už tady bylo mraky. A je jeden stejný jako druhý. Snad jen jeden byl opravdu poctivý, měl desítky otázek, kde se navzájem vylučovaly odpovědi a dala se z toho vyčíst spousta věcí. Tohle by bylo tak na seminárku na střední škole. S odřenýma ušima.
  • 0

#20 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 02 říjen 2013 - 21:01

Tak ale zase rekreologie má s geocachingem určitě více společného než ta geocachingová diplomka na fildě...
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama