Přejít na obsah


Fotka

16.11. 2013 – STRATOCACHING


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
425 odpovědí na toto téma

#41 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 19:43

No, jestli si pamatuji dobře, tak v horních vrstvách atmosféry vanou trochu jiné větry, než u nás "dole" :-) Takže můžou vanout úplně jiným směrem. Sice tam je řidší atmosféra, na druhou stranu zase ty větry jsou co si dobře pamatuji daleko rychlejší :-)

 

I když nevím, jestli triskové proudění zasahuje i přímo nad nás :-)

Jak kdy. Viz: http://www.netweathe...jetstream;sess=

Dívám se tam už pár dní, předpověď se dost měnila, hlavně zpočátku.


  • 0

#42 troschig

troschig

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 20:45

Také jsem hledal aplikaci, nikde nic.... Chtělo by to trochu natrenovat...


  • 0

#43 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 20:55

Momentálně by mě spíš zajímala slíbená mobilní aplikace - skoro bych řekla, že už by na ni byl čas. ;)

Mám takový pocit, že jediná aplikace zatím funguje jako web formulář Stratocaching Tracker (pro přihlášené a registrované). Včera jsem se marně pokoušela najít mobilní aplikaci, ale nikde nic.


  • 0

#44 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 21:20

Co vím i od dvou dalších známých, tak nám všem třem během dnešního dopoledne přišel mail  s naším unikátním kódem, odkazem na tracker jak píše Bubo_CZ a na pravidla. V mailu byla i formulace : "Mobilní aplikace bude ke stažení během příštích dní." Jsem sice blondýna, ale řekla bych, že den zbývá jen jeden a třeba já vyrážím pryč v sobotu hned kolem šesté ráno - používám jen wifi, tak bych měla ráda aplikaci staženou v mobilu už zítra. Kromě pravidel jsem narazila ještě na seznam stratocachí s tím, že telefony na každého konkrétního operátora budou k dispozici až zároveň se souřadnicemi. Chtěla jsem si aplikaci v klidu stáhnout nejpozději zítra, už vidím, jak budu v cizím městě někdy v osm ráno rozespalá a zmrzlá hledat, kde se připojím k wifině, :-(


  • 0

#45 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 22:46

Momentálně by mě spíš zajímala slíbená mobilní aplikace - skoro bych řekla, že už by na ni byl čas. ;)

takových je nás víc .. sice sem dostal mail s nějakým kodem ale to je tak vše .. takže to bude lehce BF :-D


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#46 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 23:27

Co vím i od dvou dalších známých, tak nám všem třem během dnešního dopoledne přišel mail  s naším unikátním kódem, odkazem na tracker jak píše Bubo_CZ a na pravidla. V mailu byla i formulace : "Mobilní aplikace bude ke stažení během příštích dní." Jsem sice blondýna, ale řekla bych, že den zbývá jen jeden a třeba já vyrážím pryč v sobotu hned kolem šesté ráno - používám jen wifi, tak bych měla ráda aplikaci staženou v mobilu už zítra. Kromě pravidel jsem narazila ještě na seznam stratocachí s tím, že telefony na každého konkrétního operátora budou k dispozici až zároveň se souřadnicemi. Chtěla jsem si aplikaci v klidu stáhnout nejpozději zítra, už vidím, jak budu v cizím městě někdy v osm ráno rozespalá a zmrzlá hledat, kde se připojím k wifině, :-(

To asi budeš mít smůlu aplikace, neaplikace. Jak se bez připojení dozvíš souřadnice vrtulek?


  • 1

#47 L@Troj

L@Troj

    L@Troj

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 23:58

To asi budeš mít smůlu aplikace, neaplikace. Jak se bez připojení dozvíš souřadnice vrtulek?

Ze stránek Stratocaching tracker. Zobrazí se tam souřadnice i telefony na operátory. Dostaneš se na ně kliknutím na odkaz pro přihlášení (z poslaného mailu). Tolik dat jí zobrazení určitě nesebere, aby potřebovala wifi připojení.


Tento příspěvek byl upraven od L@Troj: 15 listopad 2013 - 0:08

  • 0

GeoVysočina ...geocaching nejen na Vysočině
Copy - nový klon Dropboxu


#48 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 7:56

Tak nevím, otevření odkazu na ty jejich stránky z Thunderbirdu napsalo mi to podezřelý odkaz... Díky přesměrování přes nějakou "mandrillapp.com/track". (u všech odkazů v dotyčném mailu).

To slouží k počítání přístupů?


  • 0

#49 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 8:04

Orxione, tak si klikni na odkazy v mailu - musíš odkliknout, že souhlasíš s pravidly. Souřadnice spolu s telefony se dají získat po zveřejnění, jak píše L@Troj, z tabulky - jen jsem nečekala, že se vrátíme ke staré dobré tužce a papíru a budeme si je přepisovaz nebo navzájem diktovat v týmu. Podle znění mailu jsem čekala aplikaci pro chytré telefony - osobně už v něm mám díky šikovnějšímu kačerovi pár prográmků, GG databázi a mohu být offline, nepotřebuji být stále připojená. ;) Čekala jsem, že si souřadnice po zveřejnění ( do dopadu nějaký čas bude, to by se wifi už v době provozu hospůdek najít dala - plánovala jsem takticky vyčkat někde u kafča, kde je wifi ) rovnou díky aplikaci stáhnu přímo do mobilu a začnu porovnávat, jestli je reálné někam vyrazit. Spíš ale čekám, že poletí na druhou stranu než bude moje poloha.

Pro PLAJ family - když něco potřebuji a není poblíž wifi, tak si zapnu net na den. Zatím ještě nejsem závislák. ;) Navíc nebudu sama - co vím, tak víc lidí má domluvené týmy, přece jen bývá víc legrace. Mám to s gc tak napůl, ráda se toulám sama, ale třeba na noční keše nebo weriga zatím chodím jen se společností. Stratocaching vidím jako spíš týmovou akci.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 15 listopad 2013 - 8:25

  • 0

#50 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 9:35

to zvedavkanocni: já sice mám na net paušál , ale s limitem, takže jsem na tom podobně (když to jde jedu na wifi). Jen jsem chtěl říci, abys měla aktuální polohu, tak to chce být online.

Jj taky mě zklamalo, že slibovaná aplikace není a budeme se muset vrátit k tužce a papíru. Holt asi vývojáři nestíhají, což ostatně normální, žádný vývojář nestíhá. ;)


  • 0

#51 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 10:04

aktualita z facebooku na téma app

 

 
 
Důležitý update: mobilní aplikaci Stratocaching s velkými nervy dodáme až dnes - Google bude odpoledne, iOS později k večeru. Nakonec se našemu dodavateli nepodařilo stihnout v termínu Windows - veříme, že to omluvíte.

 

 
  • 2
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#52 Pavelsni

Pavelsni

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 10:47

Ahoj, 

nejsem motorizovaný kačer a chtěl jsem se zeptat, jestli někdo nepojede lovit stratocache odsud z jihu a neměl by místo v autě? Jsem z Blatné, ale dokážu se ráno dostat do Strakonic nebo Písku. Předem dík!


  • 0

Důležitější je pro mě poznat zajímavé místo, než se hnát za spoustou kešek. Keš beru jako zpestření výletů, ne jako primární cíl. FTF mě nezajímá. Více času v přírodě, méně na internetu.  


#53 jakubkencl

jakubkencl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 122 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 12:33

dodavateli nepodařilo stihnout v termínu Windows - veříme, že to omluvíte...

ajajaj, jdu nabrousit tužku a sehnat blok. Nevadí, aspoň bude větší sranda :-)


  • 0

#54 Demkes3

Demkes3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 14:56

Já se bojím, že iOS verze taky asi nebude. AppStore má schvalovací proces, který většinou trvá několik dní.

Leda, že by to měli nějak dohodnuté na vedení. Moc tomu nevěřím, ale na druhou stranu všechno jde když se chce.


  • 0

Garmin Etrex H + Samsung Galaxy Pocket
Osobní stránky
Rozšíření do prohlížeče Google Chrome a Opera Seek a Cache.


#55 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 14:59

Já se bojím, že iOS verze taky asi nebude. AppStore má schvalovací proces, který většinou trvá několik dní.

Leda, že by to měli nějak dohodnuté na vedení. Moc tomu nevěřím, ale na druhou stranu všechno jde když se chce.

vidím to úplně stejně .. 


  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#56 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 15:36

Hm, tak aby se dalo alespoň připojit na stránku se souřadnicemi a aby nezkolabovala. Propisek je zásoba, někdo bude diktovat, další zapisovat..... Máte někdo představu, kolik se nás přihlásilo?

FB odmítám, takže některé věci mi unikají - až zjistíte, že je Google k dispozici, šlo by sem dát zprávu? Ale spíš už počítám s variantou tužka+papír a pak po ověření v mapě, kam to vlastně spadlo, jít někam v pohodě na pár jiných keší. :)  ;)


  • 0

#57 Sam Otlik

Sam Otlik

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 17:27

Už jen 15hod. 32 min. 12 sek. :D


  • 1

>>>>>!*FOUND IT*!<<<<<


#58 Kotja

Kotja

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 17:34

A aplikace pořád nikde


  • 0

#59 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 18:02

Což o to, s tím že aplikace nebude, už jsem smířená, ALE ve zprávách na Primě v 17:45 měli moooc pěknou reportáž o vypouštění meteorologických balonů 3x denně se závěrem : přístroje jsou tak jemné, že se při přistání poškodí, proto když během víkendu někde najdete meteobalon, nevracejte ho a klidně si ho nechte!  Mno, už to vidím v barvách - pár desítek kačerů bude sledovat, kam vyrazit a než se někam dostanou, tak si některou strakoteš bude doma prohlížet "stará Blažková z HorníDolní" co šla při dopadu náhodou okolo nebo jí to spadlo rovnou na dvorek! :D  Reportáž v pravou dobu......i když jinak byla zajímavá a povedená.


  • 0

#60 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 18:03

No, ze začátku mě to připadalo, jako docela profesionálně zmáknutý projekt... Teď to vypadá, že je to čím dál víc stloukané na koleně. ;-)


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama