Přejít na obsah


Fotka

Aukce CWG a 4 geocoinů pro Petru Slavíkovou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 19:18

Ahoj všichni,

tímto vláknem navazuji na dřívější vlákno o Petře Slavíkové zveřejněné během tohoto týdne.

Bohužel se ukázalo, že najít vhodného dárce kostní dřeně není jediný problém, který brání Petře v uzdravení. Testování vzorků potenciálních dárců totiž z poloviny financuje Nadace pro transplantaci kostní dřeně, jejíž finanční prostředky jsou ale omezené a tak se může stát, že vhodný dárce sice odevzdá svůj vzorek krve, ten ale zůstane neotestován uložen v lednici :(
Dalším problémem je zvýšená finanční zátěž spojená s Petřinou léčbou, které je vystavena její rodina zvláště s ohledem na výchovu její čtyřleté dcerky a cestování do nemocnice na trase Zlín-Brno.

Z tohoto důvodu jsem se rozhodl uspořádat aukci své sbírky CWG.
Jedná se o cca 310ks CWG nasbíraných v průběhu posledních 4 let.
Seznam CWG je ZDE a fotografie koleček jsou TADY.

Výtěžek z této aukce věnuji osobně přímo Petře na pokrytí osobních nákladů spojených s její léčbou. Zájemcům o aukci, kteří nakonec nezvítězí, ale nic nebrání přispět jakoukoliv částkou na konto výše uvedené nadace.

Konec aukce stanovuji na čtvrtek 17.10.2013 na 20:00.
Přihazujte prosím přímo prostřednictvím tohoto vlákna.

Všem zájemcům předem z celého srdce děkuji. Petra bude vděčná za jakoukoliv pomoc.


Aktuální rozsah aukce je tedy:

1) 383ks dřevěných (FOTO a SEZNAM) koleček, které věnovali lalos, Bo.T.L, Jacka.dominikánka a Leneh obsahující
-369ks CWG
-4ks neoficiální CWG
-2ks PWG - Polsko
-1ks SWG - Slovensko
-5ks GWG - Německo
-2ks QWG - Kanada/Quebec

-Nejvyšší nabídka......Libor.29........3000Kč

2) Neaktivovaný geocoin 12-12-12 Multi Event South Bohemia, Czech Republic - věnoval Bo.T.L. FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

3) Neaktivovaný geocoin Leap into Caching 2012 Multi-Event South Bohemia - věnoval Bo.T.L. FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

4) Neaktivovaný geocoin Gladiator Geocoin Antique Gold - věnoval Skywalker V FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

5) Neaktivovaný geocoin Geojih regions geocoin - Český Krumlov - věnoval Skywalker V FOTO

-Nejvyšší nabídka......Leneh........350Kč
  • 0

#2 Skywalker

Skywalker

    "kašpar"

  • Members
  • PipPipPip
  • 973 příspěvků(y)

Publikováno 10 říjen 2013 - 21:17

Rád bych to s dovolením otevřel - symbolicky 1500 Kč
  • 0

*


#3 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 6:21

Měla bych takový nápad: Já třeba to dříví nesbírám, přesto mi tu občas nějaké přistane, například z eventu, kde je součástí nějakého "vstupního balíčku" a podobně. Teď zrovna tu mám asi 4, která čekají, až je dám někomu známému. Takových lidí je určitě víc, navíc kdekdo má CWG vlastní a byl by ochoten "pustit chlup". Jestli máš čas a energii se věcí zabývat, co třeba vyhlásit sbírku CWG ve prospěch té nadace, pak sestavit ze získaných koleček nějaké ty kolekce a ty vydražit? Strčit pár kousků dřeva do obálky a obyčejně to poslat na stanovenou adresu zvládne každý. Chtělo by to ale vést stránky se seznamy a dárci, aby to bylo aspoň kapku průhledné a důvěryhodné.
  • 0

#4 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 6:52

Cca 30 kousku bych poslal ...
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#5 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 7:32

Jacka_dominikanka napsal/a:
Měla bych takový nápad: Já třeba to dříví nesbírám, ...


Také CWG nesbírám (cíleně) a mohl bych nějaká svá poskytnout do balíku.
Moje CWG nejsou mezi sběrateli moc rozšířená (moc nekešuji), takže by je třeba někdo do své sbírky chtěl.
Galerie mnou realizovaných CWG zde: http://botl.rajce.id...ins_Collection/
Zároveň mám od jednoho kamaráda cachera z Německa jisté množství German Wood Geocoin, které by také mohly být pro sběratele zajímavé.
Za jistých okolností bych mohl poskytnout do dražby i několik eventových geocoinů.

Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0

#6 Libor.29

Libor.29

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 243 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 8:20

Nějak se k tomu nikdo moc nemá, tak když je to na správnou věc, přihodím na 3000,- Kč.
  • 0

#7 dílna u mnicha

dílna u mnicha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 285 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 9:20

Jacka_dominikanka napsal/a:
Měla bych takový nápad: Já třeba to dříví nesbírám, přesto mi tu občas nějaké přistane, například z eventu, kde je součástí nějakého "vstupního balíčku" a podobně. Teď zrovna tu mám asi 4, která čekají, až je dám někomu známému. Takových lidí je určitě víc, navíc kdekdo má CWG vlastní a byl by ochoten "pustit chlup". Jestli máš čas a energii se věcí zabývat, co třeba vyhlásit sbírku CWG ve prospěch té nadace, pak sestavit ze získaných koleček nějaké ty kolekce a ty vydražit? Strčit pár kousků dřeva do obálky a obyčejně to poslat na stanovenou adresu zvládne každý. Chtělo by to ale vést stránky se seznamy a dárci, aby to bylo aspoň kapku průhledné a důvěryhodné.


Ahoj
určitě dobrý nápad něco takového mě napadlo také a realizuji to již od 1.5.2013 TB505AN
V případě vyhlášení sbírky bych samozřejmě také přispěl nějakými cwg z eventů které jdem pořádal ;)
  • 0

2yxqhqq.gif


#8 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 11:45

Díky moc všem za příhozy a také za reakce.

Jelikož nejvyšší nabízená částka již téměř dvakrát překročila nominální hodnotu nabízených CWG v dnešních cenách (z čehož jsem nesmírně šťastný), nemá už podle mě smysl aukci rušit a vyhlašovat jinou sbírku.

Protože si ale moc vážím ochoty pomoci alespoň přispěním svých osobních CWG a protože by byla škoda nevyužít JAKOUKOLIV nabízenou pomoc, dovolil bych si navrhnout následující:

Pokud má kdokoliv chuť se do této aukce zapojit formou přispění svých osobních CWG, ať mě prosím kontaktuje. Já bych průběžně sbírku pojmenovanou CWG pro Petru doplňoval, čím bych také zvedal její atraktivitu a snad i přilákal další zájemce. Pokud žádní jiní nebudou, bude to bonus pro nejvýše přihazujícího Libora.29, pokud s tím tedy bude také souhlasit.

Každopádně už teď díky všem za podporu.
  • 0

#9 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 12:45

Nabízím k rozšíření dražené kolekce tato CWG:

Bo.T.L. LIVES HERE (SEZIMOVO ÚSTÍ)
12-12-12 Multi Event (South Bohemia)
Bo.T.L. was here (GCF Europe 2013 - Prague)
Vložený obrázekVložený obrázekVložený obrázek

Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0

#10 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 19:11

Tímto bych velmi rád poděkoval Bo.T.Lovi, který pro aukci na pomoc Petře věnoval několik speciálních CWG a také dva své geocoiny. Tímto tedy bude aukce rozšířena a já se budu moc těšit na vaše příhozy.
  • 0

#11 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 19:19

Aktuální rozsah aukce:

1) 325ks dřevěných (FOTO a SEZNAM) koleček věnovaných mnou a Bo.T.Lem obsahující
-311ks CWG
-4ks neoficiální CWG
-2ks PWG - Polsko
-1ks SWG - Slovensko
-5ks GWG - Německo
-2ks QWG - Kanada/Quebec

-Nejvyšší nabídka......Libor.29........3000Kč

2) Neaktivovaný geocoin 12-12-12 Multi Event South Bohemia, Czech Republic FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

3) Neaktivovaný geocoin Leap into Caching 2012 Multi-Event South Bohemia FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč
  • 0

#12 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 říjen 2013 - 20:58

Ke třem CWG již dříve zobrazeným v tomto vlákně přikládám přímo náhledy zminěných pěti German Wood Geocoin a dvou Quebec Wood Geocoin. Čtvrtý GWG v první řadě obsahuje kartičku s trackovacím číslem na geocaching.com. Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0

#13 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 6:36

Díky dalším kolegům můžu rozsah aukce opět trošku rozšířit. Jacka.dominikanka se rozhodla do aukce zaslat několis svých CWG a Skywalker V věnuje dva ze svých neaktivovaných geocoinů. Mám hroznou radost z toho, jak se to rozjíždí. Doufám, že se najde někdo, komu se budou uvedené věci líbit.

Aktuální rozsah aukce:

1) 328ks dřevěných (FOTO a SEZNAM) koleček věnovaných mnou,Bo.T.Lem a Jackou.dominikánkou obsahující
-314ks CWG
-4ks neoficiální CWG
-2ks PWG - Polsko
-1ks SWG - Slovensko
-5ks GWG - Německo
-2ks QWG - Kanada/Quebec

-Nejvyšší nabídka......Libor.29........3000Kč

2) Neaktivovaný geocoin 12-12-12 Multi Event South Bohemia, Czech Republic - věnoval Bo.T.L. FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

3) Neaktivovaný geocoin Leap into Caching 2012 Multi-Event South Bohemia - věnoval Bo.T.L. FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

4) Neaktivovaný geocoin Gladiator Geocoin Antique Gold - věnoval Skywalker V FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

5) Neaktivovaný geocoin Geojih regions geocoin - Český Krumlov - věnoval Skywalker V FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč
  • 0

#14 Leneh

Leneh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 13:19

Ok, proč nepodpořit - 350,- na 5 (krumlovský coin) Jestli ještě rozšiřuješ balík dražených suků, taky mám pár v nesbírce, které by nebyl problém poslat..když dáš vědět kam :)
  • 0

..podle mapy jsme támhle na tom kopci..


#15 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 18:57

Všem, které tato aukce a zajímá a stejně tak všem které zajímají Petřiny pokroky bych rád představil Petřiny nové webové stránky www.thepetraproject.com, kde se bude možné dočíst vše podstatné.

Nějaké změny jsou také v aukci samotné. Chtěl bych moc poděkovat geokolegyni Leneh za její příhoz a také za ochotu přispět dalšími svými CWG do sbírky. Ta se nám pěkně rozrůstá, tak doufám, že cena za celou sbírku snad ještě nebude konečná.

Aktuální rozsah aukce je tedy:

1) 383ks dřevěných (FOTO a SEZNAM) koleček, které věnovali lalos, Bo.T.L, Jacka.dominikánka a Leneh obsahující
-369ks CWG
-4ks neoficiální CWG
-2ks PWG - Polsko
-1ks SWG - Slovensko
-5ks GWG - Německo
-2ks QWG - Kanada/Quebec

-Nejvyšší nabídka......Libor.29........3000Kč

2) Neaktivovaný geocoin 12-12-12 Multi Event South Bohemia, Czech Republic - věnoval Bo.T.L. FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

3) Neaktivovaný geocoin Leap into Caching 2012 Multi-Event South Bohemia - věnoval Bo.T.L. FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

4) Neaktivovaný geocoin Gladiator Geocoin Antique Gold - věnoval Skywalker V FOTO

-Vyvolávací cena........250Kč

5) Neaktivovaný geocoin Geojih regions geocoin - Český Krumlov - věnoval Skywalker V FOTO

-Nejvyšší nabídka......Leneh........350Kč
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka