Přejít na obsah


Fotka

GeoZOO ŽEBRÁK - UKONČENÍ PROVOZU


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
19 odpovědí na toto téma

#1 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2013 - 21:46

Vložený obrázek

Hola, hola.
Oznamujeme geocacherskému světu, že v týdnu mězi 2. a 9. listopadem (podle počasí) ukončíme provoz GeoZOO Žebrák.


  • 0

#2 DogVader

DogVader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 8:06

Jako nadobro? To je skoda, slysel jsem na ne jen chvalu, ale uz to nestihnu... :-(
  • 0

#3 premysl cz

premysl cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 44 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 16:02

Tak to si budu muset pospíšit, snad bude ještě trochu pěkné počasí.
  • 0

#4 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 16:12

Necelé tři měsíce provozu? To ti tedy ten elán nějak rychle zmizel...
  • 0

#5 parman16

parman16

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 16:24

Nechceš tu sérii alespoň na poslední měsíc zpřístupnit i pro BM?
  • 0

#6 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 17:27

a to jste si vsichni jisty ze jde o archiv?? nikde jsem nic takovyho nevycetl...
  • 0

#7 martinracek26

martinracek26

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 971 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 17:28

vzhledem ke zkušenostem z předchozích serií to na archiv opravdu vypadá
  • 0

#8 plavcik

plavcik

    plavcik

  • Members
  • PipPipPip
  • 840 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 17:31

ja05 napsal/a:
a to jste si vsichni jisty ze jde o archiv?? nikde jsem nic takovyho nevycetl...

No jo, vypadá to, že máš pravdu. Ještě chvilku a dozvěděli bysme se, že je Alke04 sobec, hnusák a darebák :D:D:D
  • 0
Oregon 650, iPhone5 + Geoget

#9 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 18:10

Mno, určitě by pokračování série na jaře udělalo radost dalším a dalším kačerům, ale když jsem se namátkou podívala na některé keše, tak už mají kolem 800 návštěv. Je otázka, jestli jde o zimní pauzu nebo ukončení podobně jako u Arabely.
  • 0

#10 BellaUH

BellaUH

    ***

  • Members
  • PipPipPip
  • 486 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 18:23

Ukončení provozu rovná se archiv. Nechápete psaný text? Proč tu ještě není nějaký odkaz? Ať se můžem podívat.
  • 0
Pro někoho to už není hra, ale soutěž. Ta ale nebude mít vítěze.

#11 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 19:36

No nevím, série je to skvělá, ale ukončit ji PŘESNĚ po 3 měsících od uvedení do provozu? Tady něco smrdí. :| Kešky by se měly zakládat tak, aby vydržely alespoň 3 měsíce, což ovšem neznamená jenom 3 měsíce a pak je násilně ukončit.
  • 0

#12 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 19:43

A co takhle nějaké obzvlášť oblíbené zvířátko, jedno či dvě, pars pro toto živit dál?
  • 0

#13 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 19:44

Je to halt taková jistá odnož geocachingu.
Netřeba se nad tím rozčilovat, lidi to baví a ukončením se přírodě jen uleví.

Novom napsal/a:
No nevím, série je to skvělá, ale ukončit ji PŘESNĚ po 3 měsících od uvedení do provozu? Tady něco smrdí. :|


  • 0

#14 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 19:59

Jasný no... Keškobraní je něco obdobného, akorát tam není takový provoz a keše drží o něco déle.
  • -1

#15 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 20:11

Nebojte, Alešek je jen narcis, co si potřeboval nahonit svoje fejvríky. To tato série splnila, takže konec a na jaře bude nová, ještě lepší. Ono, kdyby to udržoval vše při životě, taky by si to konkurovalo a bylo by slyšel méně chvalozpěvů. Vždyť i to PMO je jen reklama, aby se zde o tom víc plkalo. PS: PM mám, něco z jeho prvních keší jsem odlovil a jeho i osobně poznal. Nejsem kačer teoretik ;)
  • 0

#16 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 21:09

Jistěže je Aleš Narcis. To není nic špatného. Všichni přece tvoříme keše, aby se lidem líbily. Jen je halt někdo tvoříme pro jiné publikum.
  • 0

#17 fanfulik

fanfulik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 646 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 21:46

Už dlouho jsem nepsala, ale vzhledem k tomu že jsem dnes zoo prošla mi to nedá.Já bych neměla na to tohle udržovat s hovadama co se neumí chovat, morče nemá packu, kolouch u srnce nemá ucho, labuť a papoušek už tam raději nejsou vůbec.Všude rozryto, zdupáno, dálnice že nevim na co jsme měli navigaci. To není nic proti Alkemu, jeho nápad se mi líbí, obdivuji tu práci a provedení, ale s lidma to prostě nejde.
  • 2
Je lepší být blázen a vědět o tom,než být normální a pochybovat.

#18 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 23:12

Děti moje milované,
to je až neuvěřitelné, co tu moje ohlášení vyvolalo takže:

1) Tiskaři, k Vánocům odemě dostaneš kalendář a kalkulačku... aby ses naučil počítat. Série byla spuštěna 6. 8. a tudíž ukončení provozu hlásím po více jak 2 měsících a to ještě měsíc předem, aby nikdo nemohl nadávat, že se mu to zrovna tento víkend nehodí.

2) Uvědomte si laskavě, že lovci samotní svým chováním v lese, kdy někteří zablokovali výjezdy z lesa způsobili to, že jsem celou sérii po 3 týdnech fungování na rychlo přesouval do jiného lesa. Vzal jsem si na to 3 dny volna, abych to stihl co nejdříve.

3) Sérii za 3 měsíce navštívilo 800 lidí, což je stejně jako mou druhou sérii Žebrácké pověsti, kterou za 3 roky navštívilo také 800 lidí.... vůbec nejde o čas provozu, ale o to, kolika lidem udělá keš radost.

4) Série GeoZOO při výrobě stála 20.000,- Kč a její následná údržba přes 10.000,- Kč, další peníze do toho teď opravdu vkládat nechci. Je mezi vámi snad sponzor, který to je ochotný sponzorovat???

5) Samotnou výrobou jsem zabil 2 týdny mé dovolené a další údržba znamená každotýdenní min. jednodenní návštěvu a 5 - 7 hodin v terénu. Je tu snad dobrovolník, který si to chce na 2 týdny vyzkoušet?

6) Kvůli favorite bodům.... to opravdu nedělám. V ČR jsem byl první už před zoologickou a už se opravdu těším, až mě někdo na tom prvním fleku vystřídáte, protože to znamená, že se mohu těšit, že budu lovit krásné keše... skvěle našlápnuto má Kerry_1 se svou Geozemí a přečtěte si tam moje schvalospěvné logy.

7) Co nechápu nejvíce je to, jak si někdo z vás může dovolit hodnotit mě a mou osobu. To je mimo mé chápání. Já nejsem osoba veřejného zájmu a tak mě laskavě dejte svátek a ignorujte mě. Hodnoťte mou práce - to ano, na to máte právo, ale mou osobu... o tom přeci Geocaching není! Navíc - nikdo z Vás nemůže říct, že mě zná - ano, mohli jste mě někdy potkat - ve špatné náladě - naštvaného, vyhecovaného, rozčíleného, protivného... protože kdykoliv jdu na kontrolu svých keší (kde mě máte největší šanci potkat), tak jsem pravidelně otráven, protože vidím, co se s mojí prácí za pár dní od poslední kontroly zase stalo a pro představu - Strašidelný les Magikon - noční keš teď musím stavět celou od znova.

8) Proč sérii končím takto rychle. Protože příroda na to prostě není stavěna. Už teď jsou po lese pěšiny a v místech série musí zimovat zvěř a mít svůj klid.




  • 4

#19 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 23:38

9) Přešel mě elán? Nevím, možná... Jednak mě tvorba keší opravdu baví - bez očekávání jakéhokoliv úspěchu. Ono s tím úspěchem to je hodně velká problém....

... když mi jeden z pořadatelům megaeventu volal, že letos budu vyhlášenej Kačerem roku - jel jsem po dálnici a málem jsem se vyflákal (přesto, že mám hands-free). Řekl jsem, ať mi dá 15 minut, že mu zavolám. Během těch 15 minut mi v hlavě šrotovalo, jaká to je čest, ale hlavně... jakej to je problém, protože tohle mi hodně lidí neodpustí - úspěch se přeci neodpouští a budou na mě hledat každičkou chybu... to zda jsem opravdu v logbooku se správným datumem, to jak jsem poslal odpovědi na EC, to zda mám všechny keše dobře zaměřené atd, atd. a cokoliv se nepovede - schytám to 100x víc než kdokoliv jiný.

Projevuje se to všude - když jsme nedávno ještě s jedním kačerem, který má mimo jiné více nálezů jak já něco napsali k jedné keši a v podstatě jsme psali to stejné... v reakci ostatních jsem to zpět schytal jen já a můj spolulovec... po tom ani neštěkl pes.

Proto jsem požádal organizátory, aby mě ten pohár předali v soukromí mimo hlavní program, aby zase někdo neříkal - jo - to je vejtaha nebo narcis.

Díky svým pracím a pracím týmu, který kolem mě je a kterému děkuji v každé keši, na které se podílí jsem se v komunitě stal známějším než ostatní... ale... to neznamená, že jsem nějaká celebrita či že jsem lepší než ostatní a naopak Vám to nedává právo se do mě pouštět tímto způsobem.

Já si svou známost (narozdíl od politiků či zpěváků, herců, atd) nevybral. Začal jsem dělat kešky stejně jako Kartagoo či jiný owneři trochu jinak a Vám se to začalo líbit.

Kdybych založil více fiktivních nicků - udělal bych asi líp... měl bych klid.

  • 4

#20 KaMo_cz

KaMo_cz

    starej member

  • Members
  • PipPipPip
  • 996 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2013 - 23:43

Ta původní červená příspěvku slušela víc ;) PS: Není od tebe hezké, když lidem píšeš "vole". Já tě nazval květinou a ty mě dobytkem. Smiř se s tím, že si prostě všechna setkání nepamatuješ. Tolik odpověď na tvůj mail.
  • -2




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama