Přejít na obsah


Fotka

Změna systému dokončena

gc.cz

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
48 odpovědí na toto téma

Anketa: Změna systému dokončena (124 uživatel(ů) vložilo hlas)

Nový systém je

  1. Lepší než starý (18 hlasy [14.52%])

    Procento hlasů: 14.52%

  2. Již jste hlasovali Horší než starý (60 hlasy [48.39%])

    Procento hlasů: 48.39%

  3. Na stejno (3 hlasy [2.42%])

    Procento hlasů: 2.42%

  4. Teprve se uvidí (43 hlasy [34.68%])

    Procento hlasů: 34.68%

Hlasovat Návštěvníci nemohou hlasovat

#21 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 136 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:43

Nějak si zatím nemůžu zvyknout na grafiku. Dá se tady stejně jako to šlo na starém systému použít nějaké přednastavené schéma, se kterým by to vypadalo jinak? Všechno je to zbytečně obrovské, roztahané a se spoustou prázdného místa. Aspoň na starém monitoru s rozlišením 1280x1024px.


  • 1
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#22 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:49

libivejsi vzhled, mene vtirave reklamy a bude to dobry :-).
  • 1

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#23 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:04

Ahoj, můžu se zeptat, kde najdu obchodní podmínky eshopu? Dík.


  • 0

#24 davidb11

davidb11

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:18

Osobně mě to přijde všechno zbytečně moc velké. Na to jak je tam málo textu.

Stačí se podívat jak je velký box tady toho textu :-)


  • 0

#25 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:23

nechapu, proc se vsude porad a stejne prechazi od funkcniho a zavedeno ke stale horsimu a neprehlednemu ???!!! od Windows a Office pocinaje az k tomuto webu??? :o))) ... vim a naucim se ale to neni jenom tohle se naucit, kde co hledat ale je i spousta dalsich, kde se taky ucim, kde co kde fungovalo na par kliknuti a bylo prehledne a naopak se ztraci po aktualizaci pro mnozstvi jinych dalsich ikonek a casti do neznama ... a pak se stale jen sebe ptam, kde je ten muj volny cas ztraceny prave timhle neustralym ucenim se a hledanim??? ... za chvilku uz nebudu pro vsechno tohle ani chodit ven ... budu z toho vseho mit hlavu velkou jak meloun a nozicky zakrnely, protoze budu jen sedet u PeCe a ucit se stale novym funkcim a hierarchiim stale novych a k horsimu se horsicich aktualizovanych rozhrani a vzhledu.


  • 6

#26 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:48

http://www.geocachin...arch_app=forums

 

Vpravo nahoře je Zobrazit nové příspěvky

No ale to je něco jiného než bylo. Z toho se moc nepozná co se za poslední dobu dělo nevého.


  • 1

#27 mmartin1977

mmartin1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:59

No ale to je něco jiného než bylo. Z toho se moc nepozná co se za poslední dobu dělo nevého.

 

Je tam vlevo "Podle času", tam se dá zvolit buď od poslední návštěvy, nebo vybraný časový úsek, pak ten prostředek vypadá podobně jako staré fórum... A zatím se mi zdá, že si to to poslední nastavení pamatuje...


  • 0

#28 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:29

Zažila jsem pár předělávek různých diskuzních fór a většinou na to na začátku všichni nadávají, ale pak si zvyknou. Stejně se to dodělává za běhu. Já bych za sebe viděla tyhle věcné připomínky:

- Odsaďte hlavní okno zleva. Takhle je to strašně nevyvážené. Hlavní okno nalepené doleva, všechno ostatní nacpané doprava.

- Šířka diskuzního okna je zbytečně široká. Oči strááášně dlouho vedou linku a čtenář se v půlce ztratí.

- Hlavní by mělo být okno, kam "spadnou" všechny příspěvky ve fóru. Strukturované rozvržení v téhle době snad už nikoho nebaví (samozřejmě že by tam mělo být, ale ne jako hlavní stránka).

- Proč se věnuje tolik místa pro narozeniny? Zrovna to bych zrušila úplně.

- Vím, že příjem je z reklamy, ale nahoře v hlavičce je fakt moc velká. Mj. to zasahuje do titulní linky (s přihlášením).

- Vyhodila bych tady dole ty ikonky na sociální sítě. Nebo je tu někdo kdo to vůbec využije?

- Je tady možné někde přepínat fórum do stromové struktury? Asi jsem slepá.

- Vyzkoušené je, že na akce funguje dobře klasická struktura kalendáře, nejen seřazené pod sebou. Tak uživatel vidí, kdy přesně se co děje.

- Možnosti volby písma (font, barva, velikost...)=zaručený chaos. :)

- Velmi oblíbený a užívaný je zvracející smajlík, který chybí. ;)

- Jo a je to pomalé, to ale asi víte. :)

Každopádně já to netvořím, takže můžu být ráda za to, co je. :)


  • 2

#29 Modrak

Modrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 401 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 0:15

Teda zatim jsem z toho volaky zmeteny. Vubec se neorientuju, razeny je to nejak naruby, screeny strasne ridky ze nic nevidim. Ale objevil jsem v profilu ignore list na uzivatele. To je vyborny :D


  • 1

#30 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 2:17

Já jsem nadšen, mě se nové moderní fórum líbí, díky. :rolleyes:  Jen bych ještě uvítal nějaké tmavější téma vzhledu a podporu tapatalku.  :)


  • -1

#31 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 3:04

Nějak jsem nepřišel na to, jak smazat svůj příspěvek.  :ph34r:

Tento příspěvek byl upraven od shaman3: 15 říjen 2013 - 3:40

  • 0

#32 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 8:06

Také jsem se těšil na podporu Tapatalku, ale vůbec mi nechybí. Mobilní verze je velmi povedená!
  • 0

#33 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 8:54

Je to hrozně roztahaný, nepřehledný a nešetří se místem. Spousty místa zabírají zbytečnosti.

Přijde mi to ve stylu čím víc pruhů, tím víc Adidas.


  • 0

#34 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 13:54

Předchozí vzhled byl jasný a přehledný. Tady je spousta "nějakých udělátek", které mě osobně jsou k ničemu. Asi tohle směřuje cestou k Facebooku...:-(( Alespoň si myslím, protože nevím přesně jak funguje - nesnáším tyto soc.sítě. Ale rozhodně tohle nové  forum mi přijde zbytečně složité, nepřehledné, nejasné atd...

Nezbývá než si zvyknout a akceptovat to:-((((  Nejspíš to dalo dost práce, ale mě nevyhovuje:-(( No, asi lepší, než ho jen zrušit:-)


  • 0

#35 PeTrTemny

PeTrTemny

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 22 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 14:26

A sakra... Tak hezky přehledné to bylo... Nové funkce jsem ještě nenašel, ta grafika je fakt.... uznávám práci si s tím asi někdo dal, ale je to prostě špatné... Hlasuji pro navrácení k původnímu vzhledu...


  • 0

#36 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:27

Jde jenom o zvyk, za pár dnů si na to zvyknete a ke starému fóru už se nebudete chtít vracet.
  • 0

#37 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 17:31

Funkčně to bude super, zrovna jsem přišel na zajímavou fičuru v nejnovějších příspěvkách, kdy mě to pošle na poslední mnou přečtený příspěvek, ale ten vzhled je opravdu děs, tohle vypadá jak ze začátků internetu.


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#38 GEkOn-cz-

GEkOn-cz-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 72 příspěvků(y)

Publikováno 15 říjen 2013 - 19:09

to vidím dnes poprvé!!...... to je ale změna, co??!! se nějak ztrácím, ale to chce čas. Jinak se mi nový zhled MOC líbí!!!


  • 0

#39 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 14:19

co mi chybí:

- stará favicon - tahle výchozí se mi v oblíbených špatně hledá

- RSS - používal jsem RSS na posledních asi 50 (nebo 100?) příspěvků ve fóru, ale nic takového tu teď není. V seznamu RSS je jen něco na poslednách 10 příspěvků a to stejně nefunguje (stejně jako většina RSS kanálů které se tu teď nabízí)


  • 0

#40 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 16 říjen 2013 - 14:28

 
 
 
 
A také mi chybí možnost editace vlastních příspěvků - prý že na to nemám oprávnění
 
 
PS: šlo by do profilu přidat položku nick na gc.com? Spousta lidí nemá vyplněný odkaz na profil (nebo to neumí) a občas je ten nick jiný (a když už sˇi teď stejně musí všichni všechno vyplnit znovu, tak by to asi nebyl takový problém)

  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:gc.cz

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama