Přejít na obsah


Fotka

Chyby na novém webu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
310 odpovědí na toto téma

#21 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:23

Tak zatím první postřehy: ať nastavím ve FireFox jakékoli zvětšení, stránka se do okna (velikost HD) nevejde. Dole je vždy posuvník. A přesto je vpravo široký pruh (pod Kešoměrkou atd.)

Edit: Problém zjištěn/opraven: je nutné povolit JS z jiné domény.

Hrozně to plýtvá místem - ohromné mezery mezi řádky.

GeoWiki jsem našel, je v menu až vpravo, schovaná pod "Více".

Nějaká Aktivní témata jsem tu zahlédl, ale už i ztratil. Moje témata také nevidím.

Nemám oprávnění vidět Galerii a Soubory

 

Ta wisiwig editace je ale příjemná. Díky.

 .... Holt každá změna chce čas na doladění.


  • 0

#22 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:31

- U pravého panelu je jen "Regionáln" Někdo tu psal "Regionál" nevím, jestli to už bylo opraveno na špatnou opravu, nebo ještě nebylo opraveno vůbec...

- U projektu Stratocaching není odkaz

- U Projektů - bylo by lepší, kdyby fungoval odkaz na celou buňku, nejen na textový odkaz


  • 0

#23 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:38

Nějak mi chybí na hlavnís tránce určitý celkový přehled dění... i když se o to snaží. Dřív jsem to otevřel, a hned jsem viděl, že někdo něco prodává, že někdo si na něco stěžuje v geodepresivním koutku a že někdo shání společnost na nějaký pt, a to pěkně popořadě podle času a dění, a né jen deset věcí. Zároven jsem viděl seznam budoucích eventů, kdo je online a kdo má narozeniny (i když narozeniny nebyly nijak podstatné).

Ted tam vidím především velký nápis "stratocaching", a pokud chci vědět, jestli někdo něco prodává, musím se překliknout do inzercí nebo obchodu. nejsem na to moc odborník, ale myslím, že by se ta hlavní stránka dala pojmout jinak, aby tam byl jasný přehled co se ted nového děje, posledních třeba dvacet aktivních vláken (nemusí to být tak vlekým fontem a může to být přehledněji jako dřív) a přehled o nového v obchodě a inzercích. Ten pravý sloupec bych dal klidně zase doleva, jak byl dříve. Jinak se mi líbí řešení nových fotek v galerii, to je plus.


  • 1

#24 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:39

- taky nerozumím vyplnování statusbaru, owner id a odkazu na profil, nejen mě to udělá jen výpis vloženého kodu pod avatarem.


  • 1

#25 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:43

- po kliknutí na nějaké téma v "poslední témata" by to asi mělo přesměrovat na konec tématu, na ten poslední příspěvek, jako dřív, což se neděje.


  • 3

#26 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:50

Ondro mohl by jsi mi sem prosím tě  dat tvar ve kterém to tam mám napsat ? Napíšu to ručně ,Ctrl C a Ctrl V mi prostě nefunguje. Díky 


  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#27 frettie

frettie

    Frettie

  • Members
  • PipPipPip
  • 560 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:50

Je hezké mít nové fórum a pocit, že musíme při spuštění zapnout všechny možnosti toho systému, ale 90 % je jich zbytečných, tj. bych měl pár návrhů na vypnutí.

 

Statusy uživatelů - WTF? to tady nemá co dělat a zbytečně to znepřehledňuje profil,

imho je zbytečný mít defaultně zapnutý wisiwyg editor ve fóru,

share ikonky pod fórama, chápu, že je to cool, ale podle mě je to zbytečný a když už, tak v našem světě je téměř úplně zbytečný tam mít Digg (ten u nás zná promile lidí), StumbleUpon, sdílení přes mejl, print link, download link, reddit.

je špatně nastavená či vůbec nenastavená drobečkovka dole (breadcrumbs) (geocaching.cz -> geocaching.cz -> ...)

počítání aktivních lidí je taky zbytečný a zatěžuje to server

shop bych taky vyhodil z menu, ten tady nemá co dělat

víc bych prezentoval poměrně pěknou aplikaci "Geocaching"

video pryč.


  • 0
:)

#28 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 20:53

Aha,maj to rozbitý 


  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#29 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:03

Jsou to jen drobnosti, ale čas udávaný u příspěvků a témat je o hodinu menší než ve skutečnosti a pak když je téma ve fóru na více stránek, tak se po kliknutí na téma přejde na první stránku a ne na poslední jako předtím.


Mám úplně vpravo - zobrazit nové příspěvky, tam se to nastaví podle potřeby 

 

Dík za upozornění. Už se mi pod tím podařil jakýs takýs náhled na dění, tak snad to překabátění, i když mi trhá oči, přežiju. Jinak čas, jak jsem zjistil v nastavení profilu byl defaultně GMT, zkusil jsem tedy naštělovat si GMT+1 (pro letní čas /DST/ je pod tím zatržítko aktivované, tak tu extra hodinu navíc už to snad bude mít správně). .  


  • -1

#30 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:15

Asi už jsem starej. Ale to předchozí se mi líbilo mnohem víc. napsal jsem geocachin.cz a hned jsem viděl, co se ve fóru děje. Teď musím ještě kliknout na Zobrazit nové příspěvky, pak vidím stránku, kde je toho polovina než dřív, zato s velkými mezerami. Pokud se bude víc plkat o blbostech, zajímavé téma zmizí dřív, než ho uvidím. A vrchol nepřehlednosti je, že se ve vláknu dostanu na začátek a ne na konec. Takže to co jsem viděl na první pohled mám teď za třemi rohy.

Nepůjde to alespoň za čas nějak personalizovat?

Nebo to jde už teď a jen já to nějak nevidím?

Takováto stránka by si zasloužila návod.


  • 6

#31 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:31

Tu je pár chyb co jsem objevil, něco jsou jen maličkosti jako je například nepřeložený text a něco může být způsobeno mým prohlížečem. Pár toho bylo před chvílí zmíněno, ale stejně:
 
 
Kdekoliv
- Změna jazyka nefunguje
- Regionální weby ("Regionáln" chybí í)
- Projekty (na Stratocaching se nedá kliknout)
- Pokud najedu myší na uživatele, zobrazí se mi informační tabulka (tabulka není správně naformátovaná, v Chromu něco přesahuje, ve Firefoxu se nezobrazí vůbec)
 
Videa
- Podkategorie > Další ("Dalš" chybí í)
 
Články
- některé věci nejsou přeloženy do CZ (např. View Other Content, Categories, ..)
 
Fóra
- Nepřeloženo (Board Videos)
 
Kalendář
- Měsíční, Týdenní zobrazení (první den v týdnu je neděle)
 
Geocaching
- Mapičky (řádek kde jsou nápisy "Název" a "Mapička" je roztáhnutý až do menu)
- Návod (text občas přesahuje plochu, ve které by měl být)
 
Členové
- Seznam uživatelů (šipka "Přejít na poslední stranu" je špatným směrem)
 
Uživatelské nastavení
- Mé nastavení (něco nepřeloženo)
 
Moderátorský panel
- Má jít opravdu vidět? Někoho to může lákat.  :)

  • 0

#32 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:37

RSS kanály už nebudou roztříděné jako dříve, např. "Garmin", "Frc", "Obecné", "Programy na PC" atd. ? To co jsem zatím objevil je pro mne k nepoužití...

Také mi nějak nejde funkčně vložit GC.com profil a ani statusbar...


  • 0

#33 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:40

Vyhledávání by mělo být trochu inteligentnější - např., když si tam zadam město, mělo by vyběhnou to, co o tom městě kdo psal - prostě fulltext.


  • 0

#34 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:42

Souhlas s mpikem: Nějaký návod k tomu, co se od uživatelů po překlopení čeká by byl býval namístě (nutnost obnovovat ztracené linkování profilů atp.). Staré provedení bylo pro mě přehlednější a nenamáhalo tolik oči. Tam jsem fungoval ve zvětšení 172 % a v pohodě se podstatné věci na obrazovku vešly, jen login, vyhledávání, SZ atp. jsem si musel, když si je příležitost žádala, nascrollovat zooza pravého okraje., Tady po novu jsem musel zmenšit písmo na 100 % aby se ty prostřední sloupce vůbec rozumně ukazovaly. Takže layout ve 100 % jakž takž funguje, ale ta polobledá písmenka mi v té velikosti byl čert dlužen. Ech, kdyby se tak dalo nějak personalizovat písmo na sytě černé a tučné....

 

Jinak zkoušeli už jste se někdo zalogovat do wiki? Mně to hlásí: "Chyba při přihlašování. Vámi uvedené heslo nesouhlasí. Zkuste to znovu." Přitom mám pocit, že heslo jsem zadával správné.., A když jsme tak u ní, též se přimlouvám za její upopředění - jestli je něco pro náhodné návštěvníky grunt, je to ona, proto musí být důrazně na očích, a ne zahrabané někde, kde o ní budou vědět jen stálí hosté.


  • 1

#35 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 21:46

Jinak zkoušeli už jste se někdo zalogovat do wiki? Mně to hlásí: "Chyba při přihlašování. Vámi uvedené heslo nesouhlasí. Zkuste to znovu." Přitom mám pocit, že heslo jsem zadával správné.., A když jsme tak u ní, též se přimlouvám za její upopředění - jestli je něco pro náhodné návštěvníky grunt, je to ona, proto musí být důrazně na očích, a ne zahrabané někde, kde o ní budou vědět jen stálí hosté.

 

Me to jde, ale musim zadat uzivatelske jmeno i s cislem (napr. 74371-GeoKralicci)


  • 0

#36 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:01

Jen drobnosti, kterych jsem si ted na mobilni verzi vsiml:

- Na tlacitku "Predchozi" preteka text mimo tlacitko
- Tlacitko "Dalsi" ma obracene "sipku", spravne bych cekal >>


  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#37 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:04

Me to jde, ale musim zadat uzivatelske jmeno i s cislem (napr. 74371-GeoKralicci)

Ale jo, s číslem je zadávám (resp. prohlížeč mi je předvyplní 4206-Toniczech, takže to je nepochybně v pořádku). Ale heslo, že bych si za 3 nebo 4 dny stačil zapomenout či poplést?

 

Jo a nefunguje vyhledávání  "starých dobrých" vláken. Chci si nalistovat Zaniklé vesnice (o Geodepresivním koutku nemluvě) a tam, kde mi to dřív na dotaz "Zaniklé" vyplivlo nějaké poslední příspěvky/odkazy na to vlákno dneska dostávám výsledek nenalezeno nic.


  • 0

#38 Valicek1

Valicek1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 595 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:16

Jak už se zmínil Jarous, chybí mi tu RSS pro jednotlivé fóra... Odebíral jsem GeoGet formou RSS a nemůžu to nikde dohledat... Zkoušel jsem tomu ten link podstrčit a žádné pokusy nevedly k úspěchu. Jinak, tuto fičuru používá/la i wiki GeoGetu, bylo by vážně škoda o ni přijít :/

 

Valicek1


  • 0
Abych nebyl kačer teoretik, mám si raděj zajet na nějaký PT??

#39 mmartin1977

mmartin1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:24

Jo a nefunguje vyhledávání  "starých dobrých" vláken.

 

Mně to hledání funguje, jen je tam potřeba přepnout vedle té lupy na Fóra...

 

Zaniklé obce tady http://www.geocachin...bookmark/page-9

 

Geodeprese tady http://www.geocachin...tek-iii/page-56  :D


  • 1

#40 mmartin1977

mmartin1977

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 62 příspěvků(y)

Publikováno 14 říjen 2013 - 22:28

Ono je to částečně o zvyku, částečně to půjde polidštit, nechme adminy vyspat, zítra je taky den :)


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama