Přejít na obsah


Fotka

Kniha přání na novém webu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
60 odpovědí na toto téma

#41 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 6:46

Dal jsem někomu omylem u příspěvku "Palec dolů" nebo "Palec nahoru", tzv. "Reputace", uvítal bych možnost, abych to mohl opravit nebo zrušit.

Taky se mě to stalo "nedopatřením"...a i kdyby to bylo záměrně, člověk by měl mít právo na změnu.


Tento příspěvek byl upraven od ssva: 30 říjen 2013 - 6:47

  • 0
Věřme v to lepší, počítejme s tím horším...
Nic není nikdy tak, jak se to zdá.

#42 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 6:57

Taky se mě to stalo "nedopatřením"...a i kdyby to bylo záměrně, člověk by měl mít právo na změnu.

Smůla, systém to neumí. Holt si musíte vystačit s tím, že člověk by si měl nejdřív pořádně rozmyslet, co chce dělat a ne zmateně klikat


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#43 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 10:20

Smůla, systém to neumí. Holt si musíte vystačit s tím, že člověk by si měl nejdřív pořádně rozmyslet, co chce dělat a ne zmateně klikat

 

Tak to je trochu blbé, že to systém neumí. :-(


  • 0

#44 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 18:30

Nevím jak to dopadlo okolo Tapatalku, ale taky bych se za něj přimlouvala. Vesele si brouzdám a diskutuju i s přečerpaným FUP limitem, který mi cokoliv jiného komplikuje a přes Tapatalk to běhá jak na drátkách.

 

B.


  • 0

#45 Onygzz&Pudinka

Onygzz&Pudinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2013 - 4:59

Taktéž se přimlouvám za Ťapatalk ;-)
  • 0

#46 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 15:32

Když kliknu ve vlákně na "první nepřečtečtený příspěvek", hodí mě to na poslední napsaný, ačkoli jsem třeba předtím dalších 5 ještě nečetla. Je to jen můj problém?


  • 0

#47 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 15:53

tož jak to vypadá s tapatalkem? instalace je otázka dvou minut ;-)
  • 2

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#48 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2013 - 16:31

Pepa rikal, ze az se to tu vsechno vyladi, tak teprve se tim zacne zabejvat.


  • 0

#49 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 14 listopad 2013 - 14:01

Omlouvám se, že to píšu do tohodle vlákna, ale to původní "nápovědní" jsem už nevyhrabala, takže to bude kapku OT. Nemůžu přijít na to, jak ze seznamu nálezů na GC.cz, ze kterých se generujou ty mapky s červenejma tečkama, mám smazat keš, kterou jsem tam nahrála chybně. Nálezy nahrávám přes GeoGet, tam už to mám opravené, ale v mapce jsou "chybné" keše pořád. Poradil by, prosím, někdo, jak ty chyby tady smazat ze seznamu? Díky!


  • 0

#50 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2013 - 7:05

Dovolím si poposunout, aby dotaz nezmizel v propadlišti dějin.


  • 0

#51 Hojší

Hojší

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 269 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 8:13

Změna hlasování palec nahoru/dolu:

Smůla, systém to neumí. Holt si musíte vystačit s tím, že člověk by si měl nejdřív pořádně rozmyslet, co chce dělat a ne zmateně klikat

Nejde o "zmatené klikání", ale o to že člověk by měl mít právo na to se rozvíjet a tím pádem i měnit názor.... Bez možnosti změny či smazání to je... no lepší by bylo asi nic :)

...to je ale z hlediska fóra spíše nepodstatné vylepšení, co je důležitější je, že

 

Výpis nových témat:

že témata která nejsou zobrazena v pravém sloupci "Aktivní témata" upadají velice rychle v zapomnění :(

Proto by bylo vhodné, když již ne start na tomto výpisu jako tomu bylo v minulosti, tak alespoň učinit tento nadpis buď klikacím či ještě lépe hned pod ním  nabídka na "zobrazení dalších aktivních témat" . ...

Myslím že by to webu výrazně prospělo.

Ano vím kde a jak si je zobrazit, ale mnozí ne - a také to není na jeden klik.

 

Vtip:

... k zešílení také je, alespoň mě se to tak zdá, koukat se několikrát denně, každodenně několik (mnoho) dní  po sobě na ten jeden a pořád stejný strip (nebo jak se tomu vtipu říká). Ačkoliv jsem je měl rád a vždy čekal na novou dávku, začínám se čím dál častěji přistihovat že je začínám nenávidět :( Rád bych se na ně opět těšil...  Prosím proto o častější obměnu, nebo o střídání více věcí.... možnost vypnutí? ,,, 


Tento příspěvek byl upraven od Hojší: 19 prosinec 2013 - 8:14

  • 0

#52 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 8:22

Jak jsem tak pochopil od Tiskare, nove stripy nejsou kvuli technicke zavade na jeho pocitaci. Tak vydrz.


  • 0

#53 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 8:30

nějakou zásobu stripů mám, akorát jsem zapomněl obměnit


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#54 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 9:44


... k zešílení také je, alespoň mě se to tak zdá, koukat se několikrát denně, každodenně několik (mnoho) dní  po sobě na ten jeden a pořád stejný strip (nebo jak se tomu vtipu říká). Ačkoliv jsem je měl rád a vždy čekal na novou dávku, začínám se čím dál častěji přistihovat že je začínám nenávidět :( Rád bych se na ně opět těšil...  Prosím proto o častější obměnu, nebo o střídání více věcí.... možnost vypnutí? ,,, 

Normálně na to funguje Adblock


  • 0

#55 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 10:34

Uvažuje se o opravě aby to chodilo korektně  i na IE11 ?


  • 0

#56 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 11:48

Teď si nevzpomínám přesně, ale není chyba spíše na straně IE11? Pokud ano, byla by to spíše otázka na Microsoft...


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#57 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 19 prosinec 2013 - 12:33

Problm se objevil az s richodem IE11, takze je to vicemene na strane Microsoftu.  Jestli se s tim da neco delat i u nas je spis otazka na pepu.


  • 0

#58 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 9:41

Docela bych přivítala, když jsem na stránce, kde se zobrazují nové příspěvky na fóru, a já kliknu na "označit celé fórum jako přečtené", tak jednak aby se mi rovnou označilo celé fórum jako přečtené místo co by se mi otvíralo další menu (centrum nahlášení, blogy, obchod....), z něhož musím znova vybírat položku "označit vše jako přečtené", a jednak aby po zakliknutí této volby se vše označilo jako přečtené (přestala svítit vlákna, která nečtu a číst nechci) a přitom jsem zůstala na straně, kde jsem byla. Teď mě to úplně zbytečně hází na úvodní stranu a na stranu nových příspěvků se musím zpátky proklikat. Za úplně nejlepší bych považovala mít tlačítko "označit vše jako přečtené" Nahoře vedle tlačítka "zobrazit nové příspěvky" tak, aby se týkalo jen a pouze fóra, nikolv dalších položek webu (články, blogy, fotogalerie atd.)


  • 0

#59 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 14:27

obávám se, že označení všeho bez výběru by se nemuselo líbit zase někomu jinému a to přesměrování je zase vlastnost systému


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#60 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 15:21

Jacko, ta Tvoje úprava (za 1.) není moc logická a ani (za 2.) o moc pohodlnější, než dnešní stav:

  1. Odkaz na označení celého fóra za přečtené je v patičce webu. Nevztahuje se tedy ke aktuální stránce, ale jaksi k celému webu. Proto se zde následně ještě vybírá oblast, která se má označit za přečtenou.
  2. Celá akce je přesně na tři kliknutí: i. "Označit celé fórum jako přečtené", ii. "Fóra", iii. "Zobrazit nové příspěvky". Tvůj post má 834 znaků. Bilance námahy se Ti srovná po 278-ti označeních celého fóra jako přečtené...  :)

Tento příspěvek byl upraven od kiReGPS: 14 leden 2014 - 16:10

  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama