Přejít na obsah


Fotka

Jak ignorovat vybrané téma?


Nejlepší odpověď pepa.z.pocernic , 25 říjen 2013 - 11:05

Existuje plugin na ignorování témat. Jestli funguje podle požadavků netuším, protože je placený a tak jsem ho nezkoušel.

Přejít na celý příspěvek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#21 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 19:44

no vida, kdyz uz tu reklama nese takovej mamon, mohl by provozovatel pustit nejakou kacku na vylepseni, at jsou uzivatele spokojenejsi...

 

to nebyla narazka, jen napad :-) kazdy podnikatel by se preci o svuj podnik mel starat :-) cz na gc.com by asi problem nebyl, ale tam by byl v tematech za chvilku pekny zmatek si myslim :-) podpis jsem dal pryc at nedrazdi :-)

 

Tak mi není jasný o co ti vlastně jde, má provozovatel pustit kačku, nebo se má začít starat o podnik a nevrážet peníze do něčeho na čem nevydělá?


  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#22 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 25 říjen 2013 - 20:01

Takze, drahy chytraku, bud od ty dobroty a prestan vsude zminovat to, jak ti neskutecne vadi reklama. Poradne si nastav adblock a budes mit klid. Jeste jednou to nekde uvidim a prisaham, ze co se bude dit pak, se ti nebude libit.

 

A k tematu: Premluv provozovatele, at na to ty penize da. Nebo si poradne rozmysli, co by vlastne mel provozovatel delat.

Howgh.


  • -3

#23 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 26 říjen 2013 - 7:31

pepa: byl to pouze napad, na vylepseni sluzeb. Ja na nej kontakt elektronicky kontakt nemam, ale snad to neni neco tak spatneho mu napsat "hele franto, je moznost pustit nejakou kacku na vylepseni, jak jsme na tom s korunkama z reklam?" Ja osobne nevim, co je na tom spatneho. Na svych strankach take nevkladam vydelek z dobrovolnych prispevku jen do placeni hostingu.

petulinka: nevim proc bych mel v tehle vecech komunikovat s provozovatelem, kdyz jsem jen radovy clen, s pepou by se asi domlouval lepe. A poprosim bez tech "pulp fiction" vyhruzek. Dal jsem pryc podpis a tohle byl jen napad na zlepseni. Ale jak tak koukam z reakci, tak provozovatel o nas stejne nema zajem, takze to byl napad mimo misu a tohle tema tu ma byt tabu, ok.
Howgh.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama