Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Různé verze CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Petrtra

Petrtra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 21:39

Poslední měsíc jsem dvakrát v blízkých keších narazil na různé verze CWG: stejný nick, stejný ročník, různý motiv. To je nějaká nová móda mít více variant nebo jsem jen měl štěstí a je to náhoda?



#2 honza.h

honza.h

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 541 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 23:08

Ne, je to normální. Majitelé aspoň mají pořád co vyměňovat.



#3 Petrtra

Petrtra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2013 - 23:22

Ne, je to normální. Majitelé aspoň mají pořád co vyměňovat.

Tak to možná budu mezi sběrateli CWG za exota - tři ročníky, stejný motiv.



#4 Nemo02

Nemo02

    Nemo02

  • Members
  • PipPipPip
  • 337 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2013 - 8:51

Já jsem měl dva ročníky stejný motiv. Teď uvažuju o drobné úpravě. Ale svoje "N" si nechám navždy.

Jinak na jednom eventu jsem viděl, že měl někdo 5 verzí se stejným rokem a na každém úplně jiný obrázek.



#5 GeoKralicci

GeoKralicci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2013 - 13:40

Velci sberatele uprednostnuji velky pocet verzi, preci jen kolecka co nikdo nema se meni nejlip. Ale nam osobne se taky nelibi kdyz je pocet verzi moc velky. Na druhou stranu by si mel kazdy sbirat kolecka jak chce. Preci jen kdyz nekdo bude mit 10 verzi a bude je menit poctive, tak mi to nevadi tolik, jak vykradani kesi a podobne.



#6 prkin

prkin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 06 listopad 2013 - 9:06

Já jsem začal taky s jedním kolečkem (motiv mám i zde u nicku). Docela brzy jsem se ale začal setkávat s tím, že při eventech jsem moc koleček nevyměnil, protože moje kolečko již dotyčný měl (např. z kešky) a o další zájem neměl. A protože jsem v Praze, kde se zase tak moc koleček v keších najít nedá (klasická situace je, že vyměním pár koleček v nějaké hezké krabičce a když se tam zastavím třeba po měsíci mrknout, není tam ani jedno CWG), jsou eventy hlavní možnost k jejich výměně. Takže mám taky několik variant. Navíc mi po Megáči došly, takže nechám dělat další. Jak psali GeoKralici - 1 nebo 100 variant je méně důležité než "fair trade"



#7 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2014 - 23:32

Zrovna tvoje série patří podle mě k nejpovedenějším, jen lituji, že ji ještě nemám celou. Mám ráda nápaditá, vtipná CWG a tvoje taková jsou. Budeš nechávat dodělávat starší CWG?






0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama