Přejít na obsah


Fotka
* * - - - 1 Hlasů

a:DrakeSync


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
369 odpovědí na toto téma

#341 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 prosinec 2015 - 17:52

No, tak pokud neni databaze z AD zkopirovana spravne, nemame co resit (na strane AD ani na strane GG). Pro zacatek to zkus prenest po kabelu pokud mozno proverenymi aplikacemi.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#342 stixpunk

stixpunk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 29 únor 2016 - 23:22

Tak sem vymenil telefon a ted mam s adrake sync taky problemy. Po novince s cestama v android 5 se mi povedlo nacist adrake.ini jenze potom prichazi pro me celkem paradox -> nacte se adrake.ini i map-config.xml ale najednou nevidi cachedb.db3 ktery je ve stejne slozce. A tim mi celkem dochazi napady, kde muze byt problem. Kdyz se dostane pro jinej soubor v slozce tak s cestama problem nebude, na opravneni to taky nevypada (rucne se kopirovat da), tak jaktoze ho nevidi? :-/

 

Pro lepsi info pridavam vypis z logu kde je nacteni adrake.ini + map-config.xml a nasledne error pri stazeni cachedb.db3:

29.02.2016 23:02:06 * Načítám nastavení...
29.02.2016 23:02:06   ToCardPath: CardPath = Xperia Z5 Premium:\ : FileName = /storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files/aDrake.ini : AD_CardPath = /storage/emulated/0 : MTP_RootPath = Vnitřní úložiště
29.02.2016 23:02:06   ToCardPath: Result = Xperia Z5 Premium:\Vnitřní úložiště\Android\data\cz.adrake.plus\files\aDrake.ini
29.02.2016 23:02:06 - kopíruji: Xperia Z5 Premium:\Vnitřní úložiště\Android\data\cz.adrake.plus\files\aDrake.ini -->> W:\Geocaching\GeoGet\data\script\aDrakeSync\Data\aDrake.ini
29.02.2016 23:02:06 - soubor přenesen z PDA do PC
29.02.2016 23:02:06   ToCardPath: CardPath = Xperia Z5 Premium:\ : FileName = /storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files/map-config.xml : AD_CardPath = /storage/emulated/0 : MTP_RootPath = Vnitřní úložiště
29.02.2016 23:02:06   ToCardPath: Result = Xperia Z5 Premium:\Vnitřní úložiště\Android\data\cz.adrake.plus\files\map-config.xml
29.02.2016 23:02:06 - kopíruji: Xperia Z5 Premium:\Vnitřní úložiště\Android\data\cz.adrake.plus\files\map-config.xml -->> W:\Geocaching\GeoGet\data\script\aDrakeSync\Data\map-config.xml
29.02.2016 23:02:06 - soubor přenesen z PDA do PC
29.02.2016 23:02:06 - čtu nastavení AD z aDrake.ini
29.02.2016 23:02:06 = Nastavení načteno.
29.02.2016 23:03:24 - kontrola aktualizace pluginu...
29.02.2016 23:03:24 - aDrakeSync 1.1.8a (k dispozici: 1.1.8a)
29.02.2016 23:03:26 * PDA => PC synchronizace
29.02.2016 23:03:26 - uložen profil: DEFAULT
29.02.2016 23:03:26   IsAdOnCard: AD_dbFile = /storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files/cachedb.db3
29.02.2016 23:03:26   ToCardPath: CardPath = Xperia Z5 Premium:\ : FileName = /storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files/cachedb.db3 : AD_CardPath = /storage/emulated/0 : MTP_RootPath = Vnitřní úložiště
29.02.2016 23:03:26   ToCardPath: Result = Xperia Z5 Premium:\Vnitřní úložiště\Android\data\cz.adrake.plus\files\cachedb.db3
29.02.2016 23:03:27   ToCardPath: CardPath = Xperia Z5 Premium:\ : FileName = /storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files/cachedb.db3 : AD_CardPath = /storage/emulated/0 : MTP_RootPath = Vnitřní úložiště
29.02.2016 23:03:27   ToCardPath: Result = Xperia Z5 Premium:\Vnitřní úložiště\Android\data\cz.adrake.plus\files\cachedb.db3
29.02.2016 23:03:27 # Vybraný externí disk neobsahuje databázi aDrake: Xperia Z5 Premium:\Vnitřní úložiště\Android\data\cz.adrake.plus\files\cachedb.db3
29.02.2016 23:03:27   ToCardPath: CardPath = Xperia Z5 Premium:\ : FileName = /storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files/cachedb.db3 : AD_CardPath = /storage/emulated/0 : MTP_RootPath = Vnitřní úložiště
29.02.2016 23:03:27   ToCardPath: Result = Xperia Z5 Premium:\Vnitřní úložiště\Android\data\cz.adrake.plus\files\cachedb.db3
29.02.2016 23:03:31   IsAdOnCard: Result = No

Nemel by nekdo napad kde muze byt zakopanej pes?


  • 0

#343 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2016 - 7:34

Ja ted nevim, zda se to tu nekde zminovalo nebo si to s necim pletu. Mam dojem, ze Ludek dodelaval export zmenenych kesi do GPX souboru. (Priznavam, ze tu funkci ted najit nemuzu, ale podle me tam nekde je.) To je v podstate totez, co dela aDrakeSync. Staci tento soubor vzit (kdyz se podari najit tu funkci) a importovat do databaze.

 

EDIT: Aha, nasel jsem. Takze v nastaveni filtru nastavit vhodne datum, Pak dat menu Hledat a ve funkcich vybrat Export GPX.


Tento příspěvek byl upraven od gord: 01 březen 2016 - 7:38

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#344 mikeant

mikeant

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 341 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2016 - 9:43

To nastavení filtru se jmenuje "Naposledy upraveno". Jen doplním, že pokud při následném importu do GG budeš chtít přepsat nepřepisovatelné WP, použij importní plugin ImportRW


  • 0

#345 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 30 březen 2016 - 20:55

Tak už se nějakou chvíli trápím s nastavením adrakesync a nového telefonu Xperia Z3compact s Adroidem 5.1.1. Připojuji jako MTP, nastavení cest v adrakesync jsem převzal z adrake.ini.  Pokus o načtení adrake.ini selže, jen se ukáže chybová hláška viz. příloha. Při pokusu o připojení jako externí disk mi to tvrdí, že to není datová složka adrake, i když najdu adrake.ini. Adrake mám ve vnitřním paměti. Mapy mi jedou bez problém z SD karty. Předchozí telefon Xperia V s A 4.4 se mi synchronizoval bez problémů, jako externí disk a vše jsem měl na kartě.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#346 hlavsic

hlavsic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)
  • LocationMělník

Publikováno 31 březen 2016 - 7:00

Tak ja mam Z3 s 5.1.1 a potvrzuji obdobne chovani. Vyresil sem to vytvorenim BATky, kterou poustim v Geogetu, a db kopiruji na SD kartu v telefonu.


  • 0

:ph34r: Garmin Oregon 600 - Sony Xperia Z3 - GeoGet - a:Drake  :ph34r:


#347 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 31 březen 2016 - 8:41

Z *.bat souboru kopirujes neco z/na MTP zarizeni? To me zajima! Jak to delas?


Tento příspěvek byl upraven od gord: 31 březen 2016 - 8:42

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#348 MiEvŠe

MiEvŠe

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 22:51

Tak už se nějakou chvíli trápím s nastavením adrakesync a nového telefonu Xperia Z3compact s Adroidem 5.1.1. Připojuji jako MTP, nastavení cest v adrakesync jsem převzal z adrake.ini.  Pokus o načtení adrake.ini selže, jen se ukáže chybová hláška viz. příloha. Při pokusu o připojení jako externí disk mi to tvrdí, že to není datová složka adrake, i když najdu adrake.ini. Adrake mám ve vnitřním paměti. Mapy mi jedou bez problém z SD karty. Předchozí telefon Xperia V s A 4.4 se mi synchronizoval bez problémů, jako externí disk a vše jsem měl na kartě.

 

Ahojte, trapi me stejna chybova hlaska. Poridil jsem si novy telefon Galaxy S5 mini. Vsechny podklady v telefonu jsou na vnitrni pameti, externi SD karta zatim neni instalovana do telefonu. Novy telefon se nehlasi jako externi disk (jak u stare Galaxy S1).

Z vlakna jsem zjistil, ze mudlodcera vyresila problem prepnutim do MTP, jinak mela shodne "priznaky poruchy". Me po prepnuti na MTP vyskoci chybova hlaska:

 

"OLE chyba 80131534, ProgID: "mtp.MTPClient"."

 

Pri odkliknuti na cokoliv, databaze zamrzne a musis se shodit pres explorer / ukonceni ulohy.

 

Cesta k databazi dle pruzkumniku windows je:

"Počítač\Misa S5 mini \Phone\Android\data\cz.adrake.plus\files"

 

Dle adrake.ini v telefonu je nastaveni:

[Options]
DbFile=/storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files/cachedb.db3
CardFolder=/storage/emulated/0
DataFolder=/storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files/
MapFolder=/storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files//maps/
TrackFolder=/storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files//tracks/
FNFile=/storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake.plus/files//fieldnotes/fieldnotes.txt
FNTemplate=[T] #[N]\x0a[L]
Nickname=MiEvŠe
Language=cs
[CurrentVersion]
Version=5.08
[Status]
Running=Yes

 

ADS nastaveni je:

 

Casta ke karte: /storage/emulated/0

Datova slozka: /storage/emulated/0/Android/data/cz.adrake/files

Nastaveni MTP karty: Phone

 

Prosim o radu, co kam napsat, nebo navest na misto chyby. Nerad bych o tuto aplikaci prisel..! Diky.


  • 0

#349 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2016 - 23:03

To vypada, ze neni nainstalovana podpora pro MTP. Jestli jsi predtim pouzival masStorage, tak to muze byt. Jelikoz jsi teoreticky nemusel tu instalaci spustit.

setup naleznes bud v adresari mtp pod plugin a:DrakeSync (typicky %userprofile%\appdata\roaming\geoget\aDrakeSync)

pripadne posledni verze je zde. Doporucuji mit vypnuty geoget. Pri instalaci zvolit umisteni tam kde je soubor geoget.exe.


  • 0

#350 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 6:40

No, ja nevim...opravdu potrebujes aDrakeSync? Na co? Podle me ma pouziti tohoto pluginu jen same nevyhody. Ale delej(te) jak myslis(te) - to neni vykani, ale mnozne cislo. :-)

 

Pokud uz opravdu nutne potrebujes prenaset data z aDrake do GG - ja to zatim nepotreboval -, je v aDrake mozne exportovat kese, u kterych doslo ke zmene po urcitem datu, a toto GPX pak importovat do GG, nekde tu o tom psal tusim MikeAnt. To je v podstate presne to, co dela aDrakeSync. Nejde totiz o plnohodnotnou synchronizaci (jen zmenene polozky, ...) ale opravdu o prepsani vsech informaci o kesi z jedne databaze do druhe, navic se zdrzenim pro zkopirovani cele databaze do PC, aby se z ni mohlo vytvorit to GPX.

 

Jako bonus se nemusis zabyvat s nastavovanim pluginu (na nekterych telefonech se to pry nedari rozpohybovat vubec) a dokonce jej muzes uplne smazat. :-)


  • 2

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#351 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:13

@Gord ano castecne mas pravdu:

1. uznavam ze jsem o moznosti exportovat pouze zmeny do GPX v dobe upravy aDrakeSync na MTP nevedel (nebo to tam pred 2 lety ani nebylo) a v v soucasne chvili to muze byt pro ty co maji problem vhodny workaround:)

 

2. ono to je ale i o komfortu. Vim, ze ty vse pretukavas rucne, jelikoz spoustu veci si tam dodavas nad ramec. Nicmene to by znamenalo:

a) v a:Drake pustit export do GPX

B) rucne to prekopirovat nekam na disk v pocitaci

c) odsud to naimportovat do GG

=> ja jsem ochoten to zpozdeni zatim akceptovat pro DB ve velikosti cca 120-150MB. Ale beru, ze nekteri co maji DB jeste vetsi jelikoz tam maji mnohonasobne vetsi oblasti.

Navic ja si archivuji GPX proslych tras (teda ted moc ne, kvuli padani aDrake a jeho umazavani casti zaznamu trasy pred padem.)

 

 

Dalsi workaround pro ty co maji problem s MTP muze byt simulace mass storage nekde na disku. tj ale to uz se pak podoba exportu GPX.

a) pomoci subst pri spousteni pocitace priradit adresari pismenko disku

B) zkopirovat DB a asi i adrake.ini do teto slozky a pak aDrakeSync v rezimu mass storage s touto slozkou.

 

-------

Ze to je prepis dat v DB? To mi taky nevadi. V dobe kdy pracuji na telefonu, stejne v DB nic nedelam, takze mi to nevadi.

--------

ale uvidime co poresite s HaLuMou a MTP. treba to bude tak pekne zakomponovane v GG, ze to bude lahoda a krasa pouzivat. Treba to bude od Vas darecek k vysvedceni? ;)


  • 0

#352 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:20

No bylo zde už mnohokrát zápaseno s MTP :) a určitě ještě bude. Jestli máš počítač a telefon na stejné síti, použij FTP a vyhni se velkým ztrátám životní energie při zprovozňování této záležitosti. ;)

Já to tak provozuju (ale taky mám zatím jen stomegovou databázi)

 

Teď jsem zapřemýšlel, proč vlastně já přenáším změněné položky z a:Drake do GG a je to kvůli těmto v terénu zadávaným informacím do a:Drake, o které nechci přijít:

 

- poznámky ke keši (proměnné u multin, ale i poznamenávám si třeba, jak byla keš ukryta)

- nové/upravené waypointy (typicky u multin)

- datum/čas nálezu

- nové tagy: "bonus" (pro bonusová čísla), "IN" (vložené předměty), "OUT" (sebrané předměty), "discover" (čísla TB pro pozdější discover)


  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#353 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:23

--------

ale uvidime co poresite s HaLuMou a MTP. treba to bude tak pekne zakomponovane v GG, ze to bude lahoda a krasa pouzivat. Treba to bude od Vas darecek k vysvedceni? ;)

 

Jeste jsem pro to nenapsal ani pismenko, tak nevim, jak to bude s tim vysvedcenim. A vubec, mas same jednicky, aby sis neco vubec zalouzil? ;)


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#354 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:33

Pontiac_CZ: ano, presne tytez informace (a nektere dalsi) si v GG udrzuju take. Ale neprenasim je z aDrake. Pri importu nalezu se mi spusti plugin, ktery me "provede" zadavanim hodnot, ktere u kesi v GG udrzuji a je pro me jednodussi je napsat rucne v tomto "pruvodci" nez importovat z aD a pak nejak poupravovat a doplnit vecmi, ktere stejne v aD nikdy nebudu mit.

 

Ale je to vzdy otazka zvyku, postupu a pohodli kazdeho z nas. Kazdy mame jine priority, neco nam jde lepe, neco hure, neco treba nevime, a podle toho si vytvarime sve postupy. Proto me vetsinou zajima, co a proc nekdo dela. Jednak jestli nedela uplnou zbytecnost a druhak jestli naopak ja nedelam neco nesmyslneho. Cernobily nazor, ze nektery postup je spatne a jiny dobre je v GG vetsinou nevhodny, protoze GG ma obrovske moznosti (a fakt za ne Halumovi denne dekuju) a tak jednoduche to rozhodovani neni.

 

EDIT: Jo, mimochodem, ja davam do aD databazi o velikosti cca 550 MB  :lol:


Tento příspěvek byl upraven od gord: 05 duben 2016 - 7:36

  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#355 MiEvŠe

MiEvŠe

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:56

@ Inavrat:

Dekuji za podnet, vecer zkusim kouknout na tu instalaci podpory MTP a dam vedet. Vubec netusim, zda se neco takove instalovalo ci ne.

 

 

@ Gord:

ADS je uzasna vec, kdy je clovek schopen udrozvat aktualni databazi kesek. Doma si pripravym informace, predlustim a nahraju do telefonu. V terenu vytvorim nove waypointy, predefinuji finalni souradnice, doplnuji informace z multin, loguju FI. Doma pak chci tyto nove informace dostat zpet do GG a zaroven vyuzit FN pro export na logovani denniho vyletu (ikdyz ten mi pod vyprseni premium member uz nejaky mesic nefunguje :wacko: taky).

Jestli existuje jina ci dokonce snazsi varianta prenaseni dat, beru. Pred par lety jsem se o GG doslechl na nejakem eventu a od te doby jsem se snazil sam nejak bojovat a naucit se GG ovladat. Zacatky byly tezke, ale nyni bych si bez GG a hlavne GeoKUK nedokazal keskovani predstavit!

 

@ Pontiac_CZ:

Klidne to mohu zkusit jako dalsi alternativu. Jen uplne nerozumim co myslis tim PC a mobil na stejne siti? Mobil pripojim pres kabel do PC a pristup na net ma PC. Vlastni FTP server ale nevedu, a co teda zadavat do adresy netusim. Pokud bys me vice navedl, necham si poradit. a databaze ma okolo 80MB.


  • 0

#356 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 7:58

Zajímavá myšlenka. Používám po lovu též dopisování různých věcí v GG ručně. Např. bonusová čísla, ukrytí krabičky, rozpracované multi atd. Zaujalo mě to spuštění pluginu při importu. Mohu poprosit o jaký plugin se jedná. Díky :-)


  • 0

Huawei Ascend G630 - a:Drake plus - GeoGet


#357 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 8:29

Poprosit muzes, ale zadny verejny neni. Napsal jsem si to pro svoji konkretni potrebu a neverim, ze bez zasadnich uprav by to nekomu k necemu bylo. Jsou tam napevno kategorie tagu (napr. s kym jsem to odlovil nebo TB) a spoustene dalsi pluginy (napr CwgList). On uz samotny import nalezu je spousten z tohoto pluginu, jako prvni krok.


  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#358 Jarda Hlávka

Jarda Hlávka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 8:36

Díky, budu pokračovat jako dosud. Jen občas koukám, jestli to nedělám tou nejsložitější cestou :-)


  • 0

Huawei Ascend G630 - a:Drake plus - GeoGet


#359 Petman02

Petman02

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 570 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 8:38

Já podporu MTP instaloval opakovaně několikrát, ale stejnak mi to nefunguje. Přitom se vše tváří, že je vše OK a na svém místě, jen do té doby, než spustím synchronizaci. 

Také potřebuji přenést data s terénu (aDrake) do Geogetu, jinak bych to neřešil.


  • 0

#360 lnavrat

lnavrat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 173 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2016 - 8:43

@Petman02 posledni sance je teamviewer/vnc/vzdalena pomoc primo v systemu windows apod. A podivat se na to primo. ale s tim moc zkusenosti nemam. (prostupnost pres ruzne site atd.) V praci to obcas pouzivaji nemci, pokud potrebuji se na nasich PC na neco podivat, kdyz mame problem s jednim systemem. a taky je to samozrejme riziko duvery ve me, ze ti nic v PC neudelam atd.


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama