Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

CWG program

cwg návod

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 cwghunter

cwghunter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 21:54

Ahoj,mam sbirku cwg a už se neorientuji v tom co mam a co ne. Proto žádám o radu. Je neaky program třeba na mobil, kde by jsem měl takovou virtualni sbirku? diky...
  • -2

#2 GeoRichard_team

GeoRichard_team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 41 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 22:09

http://cwg.gcm.cz
  • 1

Montana 600 + TOPO Czech PRO 2013

iPhone 5 + Geocaching (GS), Geosphere, GCBuddy


#3 sambar439

sambar439

    Hulvát a vesnickej primitiv ;)

  • Members
  • PipPipPip
  • 422 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 22:11

Používám taktéž... V PC i mobilu... ;-)


  • 1

#4 raddino

raddino

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 197 příspěvků(y)

Publikováno 01 prosinec 2013 - 22:41

na webu cwg.gcm.cz a potom v mobilu app https://play.google....s.cwgcollection


  • 1

#5 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 02 prosinec 2013 - 18:27

Díky za odkaz na apku do mobilu - po stažení se přes wifi na cwg.gcm.cz podívám v pohodě, ale když jsem si v místě s wifinou chtěla do mobilu stáhnout CWG, abych se mohla v terénu dívat offline, co už mám, tak mi nadává, že je problém se synchronizací a mám zkontrolovat přihlášení....to je OK. Předpokládám chybu mezi klávesnicí a židlí, ale netuším v čem, poradíte? Původně jsem si myslela, že nemám povolené datové připojení - zapínám jen občas - ale ani to nepomohlo.


  • 0

#6 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2014 - 18:54

Tak malé pokračování: tím samým postupem jsem aplikaci rozchodila v tabletu, vše naprosto OK. Dokonce při použití té samé wifi. Totéž jsem zkusila znovu s mobilem a opět stejný problém jako už několikrát. Proto mě napadlo se mrknout, kam ukládá obrázky nasbíraných CWG a překopírovat soubor z tabletu do mobilu -> třeba začne fungovat. Mno, nepovedlo se. Tak já nevím, tuhle mysterku asi  nedám. :(


  • 0

#7 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 15:47

Díky za odkaz na apku do mobilu - po stažení se přes wifi na cwg.gcm.cz podívám v pohodě, ale když jsem si v místě s wifinou chtěla do mobilu stáhnout CWG, abych se mohla v terénu dívat offline, co už mám, tak mi nadává, že je problém se synchronizací a mám zkontrolovat přihlášení....to je OK. Předpokládám chybu mezi klávesnicí a židlí, ale netuším v čem, poradíte? Původně jsem si myslela, že nemám povolené datové připojení - zapínám jen občas - ale ani to nepomohlo.

Tak se mi stalo presne to same - prihlasovaci udaje souhlasi, ale Android to nerozchodil. Na PC to pouzivam uz dost dlouho, ted jsem si chtela stahnout udaje do telefonu abych to mela offline, a nic.


  • 0

#8 angrod66

angrod66

    v podstate jsem normalni...

  • Members
  • PipPipPip
  • 204 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 15:57

Nepletu-li se, je verze pro PC a verze mobilni. Ja na tabletu pouzivam verzi plnou jako pro PC a na mobilu mobilni, a vse bez problemu.
  • 0

#9 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2014 - 16:52

Aplikace "CWG katalog" od MoriDesse je snad jen ve verzi pro Android? Z cwg.gcm.cz si tahá data. U mobilu mám s aplikací problém popsaný už v prosinci, i jsem apku odinstalovala a znovu stáhla z GooglePlay, pořád to samé. Naopak u tabletu se stejným postupem napoprvé OK. Android je u jednoho 4.1, u druhého 4.2. - čili nic starého, na čem by apka nechodila. Proto stále přemýšlím, co je v mobilu třeba někde v nastaveních špatně. Přístup ( když jsem zrovna na wifi ) na cwg.gcm.cz funguje i u mobilu, přihlášení tedy špatně není. 


  • 0

#10 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2014 - 10:59

A jsem tu znova, ještě ve čtvrtek jsem si na počítači jako obvykle běžně zařadila do své sbírky nově získané CWG. V pátek večer už mi nešlo vyhledávat s oznámením závažné chyby serveru při vyřizování mého požadavku. Zajímavé, že vyhledat jiného uživatele podle nicku jde, ale CWG ne. Když se chci podívat na sebe rozkliknutím z pořadí, místo obvyklého rámečku s nickem a údaji se mi v hlavičce zobrazí jen malý obrázek, čili něco se děje, jen netuším, jestli pouze u nás nebo mají problém i ostatní?

Odhlásit a přihlásit nepomohlo stejně jako vypnout a zapnout počítač.

 

Už to opravili, kolem čtvrté jsem zkusila a vše je OK. :) Díky.


Tento příspěvek byl upraven od zvedavkanocni: 07 červen 2014 - 15:13

  • 0

#11 evidlo

evidlo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 420 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2014 - 13:02

Taky mi nefunguje vyhledávání, takže chyba nebude na tvém přijímači.


  • 0

#12 Tryvet Texas Ranger

Tryvet Texas Ranger

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 07 červen 2014 - 16:35

Také my to nešlo, ale už to funguje


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:cwg, návod

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama