Přejít na obsah


Fotka

Nový odolný foun

android

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
32 odpovědí na toto téma

#1 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 12:51

Některé e-shopy už inzerují tehle nový telefon :

 

http://www.evolveo.e.../strongphone-q4

 

Nemáte někdo nějaké podrobnosti, zejména co se týká kvality GPS a kompasu,

tedy celkové použitelnosti pro geokešing ?


  • 0

#2 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2013 - 13:24

Na tohle jsem poslední dobou koukal. Kluk co to prodává se pěkně na můj dotaz ušlíbl ;) .

 

Dříve Evolve ... teď EvolveO  ... co na to říct ... asi byly problémy.  Výbava pěkná, ale kvalita tam moc nebude .... myslím teď na chod telefonu. Zpracování nevím - nedržel jsem jej v ruce. Jinak je to android tak použitelnost jako u ostatních ne?

 

Budu rád až někdo tohle vyzkouší na vlastní oči a napíše sem jak foun šlape. Nebo sem dejte někdo odkaz na recenze a testy.


  • 0

#3 marbes

marbes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 12:46

EvolveO Strongphone Q4 mám asi týden. Zkusím udělat malou recenzi a pak ji sem dám...Zatím pište, co by koho zajímalo.


  • 1

#4 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 17:36

EvolveO Strongphone Q4 mám asi týden. Zkusím udělat malou recenzi a pak ji sem dám...Zatím pište, co by koho zajímalo.

Inu dobrá, ptám se:

- jaké je to dostat se k baterii?

- jak je svižnej systém?

- jak je na tom GPS s přesností ... např pokud máš garmina a dáš je vedle sebe tak jaká je odchylka StrongFounu?

atdatdadt........

 

 

..... jo a pokud jej máš společne s EVOLVEO Gladiator RE100 (vodotěsný externí akumulátor 3 000 mAh) tak je ten akumulátor velký?


Tento příspěvek byl upraven od tomozzy: 13 leden 2014 - 17:40

  • 0

#5 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 19:48

Zkouším teď mobil s Androidem značka Discovery Land Rover. Telefon má certifikaci IP 67(vodotěsný,nepoškrabatelný,narazuvzdorný). ale to je zatím tak všechno co jsem o něm zjistil. Nevěděl by někdo něco? Na netu mi hledání moc nejde. Zajímá mě především typ a velikosti procesoru. Díky za každé info
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#6 VladoTA3

VladoTA3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 82 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 19:59

Medzi takzvané odolné Android smartfóny patrí aj Samsung Galaxy XCOVER 2.
Tiež má udávaný stupeň krytia IP67 ako u EVOLVEO StrongPhone Q4 a Discovery Land Rover.
Máte niekto dobré/nedobré praktické skúsenosti so Samsung Galaxy XCOVER 2 ???


  • 0

           ╔══════════════════════╗

           ║ Zem je moje ihrisko. ║

           ╚══════════════════════╝

 

VladoTA3.png

 


#7 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 20:04

Zkouším teď mobil s Androidem značka Discovery Land Rover. Telefon má certifikaci IP 67(vodotěsný,nepoškrabatelný,narazuvzdorný). ale to je zatím tak všechno co jsem o něm zjistil. Nevěděl by někdo něco? Na netu mi hledání moc nejde. Zajímá mě především typ a velikosti procesoru. Díky za každé info

Už to vidím,Discovery nemá GPS. Takže k ničemu.
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#8 mirdis1

mirdis1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 118 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 20:20

A co toto?

http://www.alza.cz/c...b15-d406464.htm


  • 0
Jdu na sever.... a už jdu na jih

#9 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 20:27

Koukal jsem na to než jsem kupoval telefon a bohužel Samsung XCOVER2 má slabý hardware i baterku a ten Caterpillar za ty peníze taky žádná sláva. :(


  • 0

#10 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 20:30

Koukal jsem na to než jsem kupoval telefon a bohužel Samsung XCOVER2 má slabý hardware i baterku a ten Caterpillar za ty peníze taky žádná sláva. :(

Navíc pozor na absenci Ekompasu
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#11 marbes

marbes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 21:26

Inu dobrá, ptám se:

- jaké je to dostat se k baterii?

- jak je svižnej systém?

- jak je na tom GPS s přesností ... např pokud máš garmina a dáš je vedle sebe tak jaká je odchylka StrongFounu?

atdatdadt........

 

 

..... jo a pokud jej máš společne s EVOLVEO Gladiator RE100 (vodotěsný externí akumulátor 3 000 mAh) tak je ten akumulátor velký?

K recenzi se snad dostanu během víkendu, ale už teď můžu odpovědět na tvé dotazy:

- k baterii se dostanes pomoci sroubovaku nebo prilozeneho "klicku" - neni to tedy hned, ale zase se telefon pri padu nerozleti na x kusu :)

- System mi pripada dost rychly, svizny, vse se otevira rychle, reakce telefonu jsou okamzite. Za vic jak tyden dostal telefon uz dost zabrat  :) a zatim bez jedineho spadnuti systemu, zamrznuti atd.

-  Sem tam nekdo na webu napise, ze GPS a WI-FI je pomala, ale ja mam opacny nazor. Wi-fi se chytne hned (i na mistech, kde jine telefony, co mame doma ne) a GPS nastartuje take celkem rchle.

- na lovu uz jsme byli jak ve meste, tak v prirode a zkouseli jsme jit s Garminem 450 a se StrongPhone Q4 a presnost totozna, takze spokojenost.

Akumulator jsem k tomu uz bohuzel nedostal, ale kdo ma zajem, tak jsem zahledl (zrejme vraceny kus) na mall.cz, ktery ma i tu baterku...nicmene zatim ji nepotrebuju - i kdyz davam telefonu zabrat jako prase (gps, wi-fi, multimedia atd.), tak baterie v pohode vydrzi 2-3 dny. Pocitam, kdyz budu telefon pouzivat normalne a nebudu s nim blbnout jako ted, kdyz se s nim seznamuju, tak by ta vydrz mohla opravdu byt nekde mezi 3-5 dny a to je bezkonkurencni (tedy pokud vim)

Vice v recenzi :)


  • 1

#12 tomozzy

tomozzy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 55 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 22:06

K recenzi se snad dostanu během víkendu, ale už teď můžu odpovědět na tvé dotazy:

- k baterii se dostanes pomoci sroubovaku nebo prilozeneho "klicku" - neni to tedy hned, ale zase se telefon pri padu nerozleti na x kusu :)

- System mi pripada dost rychly, svizny, vse se otevira rychle, reakce telefonu jsou okamzite. Za vic jak tyden dostal telefon uz dost zabrat  :) a zatim bez jedineho spadnuti systemu, zamrznuti atd.

-  Sem tam nekdo na webu napise, ze GPS a WI-FI je pomala, ale ja mam opacny nazor. Wi-fi se chytne hned (i na mistech, kde jine telefony, co mame doma ne) a GPS nastartuje take celkem rchle.

- na lovu uz jsme byli jak ve meste, tak v prirode a zkouseli jsme jit s Garminem 450 a se StrongPhone Q4 a presnost totozna, takze spokojenost.

Akumulator jsem k tomu uz bohuzel nedostal, ale kdo ma zajem, tak jsem zahledl (zrejme vraceny kus) na mall.cz, ktery ma i tu baterku...nicmene zatim ji nepotrebuju - i kdyz davam telefonu zabrat jako prase (gps, wi-fi, multimedia atd.), tak baterie v pohode vydrzi 2-3 dny. Pocitam, kdyz budu telefon pouzivat normalne a nebudu s nim blbnout jako ted, kdyz se s nim seznamuju, tak by ta vydrz mohla opravdu byt nekde mezi 3-5 dny a to je bezkonkurencni (tedy pokud vim)

Vice v recenzi :)

Díky za info!

 

A ještě prosím tě .... na tom Mall.cz jsi to viděl kde?


  • 0

#13 marbes

marbes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2014 - 22:37

Díky za info!

 

A ještě prosím tě .... na tom Mall.cz jsi to viděl kde?

Aha tak koukam, ze uz je fuc...takze to byl zrejme vystaveny nebo vraceny kus...minuly tyden tam totiz bylo, ze je total vyprodany a to same je tam i ted: http://www.mall.cz/m...-strongphone-q4

Kdyz mrknes na diskuzi u toho telefonu na mall.cz, tak to tam nekdo resil s prodavacem...jeste odpoledne tam byl jeden kus na prodej.


Tento příspěvek byl upraven od marbes: 14 leden 2014 - 22:39

  • 0

#14 PatPlusMat

PatPlusMat

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 310 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 10:36

Nějaké nové info ohledně EVOLVEO StrongPhone Q4 není?

 

Co jsme četl je hodně stížností hlavně kolem dotykové plochy a nemožnosti zamknout HW tlačítka.


  • 0

#15 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 11:03

Zkouším teď mobil s Androidem značka Discovery Land Rover. Telefon má certifikaci IP 67(vodotěsný,nepoškrabatelný,narazuvzdorný). ale to je zatím tak všechno co jsem o něm zjistil. Nevěděl by někdo něco? Na netu mi hledání moc nejde. Zajímá mě především typ a velikosti procesoru. Díky za každé info

 

IP67 neznamená vodotěsný. nepoškrabatelný, nárazuvdorný. Pozor na to. Znamená to že, pokud zařízení splňuje stupeň krytí IP67, je odolný vůči vniknutí prachu do přístroje a je chráněn proti vniknutí vody až do hloubky jednoho metru po dobu 30 minut . Takže i přístroj s IP67 utopíš.


  • 0

#16 MadDogTeam

MadDogTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 357 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 11:03

Koukal jsem na to než jsem kupoval telefon a bohužel Samsung XCOVER2 má slabý hardware i baterku a ten Caterpillar za ty peníze taky žádná sláva. :(

Nepouzivam jej ja, ale pritelkyne, myslim ze ten HW neni az tak strasny teda ... baterie je taky celkem OK, ale mozn aje to proto ze ja osobne jsem zvykly nabijet S4 denne, respektive jsem to tak resil vzdy ale pritelkyne nabiji tak jednou za 2-3 dny, pravda nevyuziva data, pouze wifi, kterou ma ale porad zaplou a diky tomu ze neuziva nonstop data, tak jede jen GSM a ne 3G, pac je to zbytecne. Ma jej zatim relativne kratce, ale spokojenost je, nejakejch zaskubu atd jsem si nevsim kdyz jsem si s nim hral a nastavoval, zvladne i v pohode narocnejsi hry atd.


  • 0
Galaxy SII + search dogs Phalko a Ela :)

#17 Parkis

Parkis

    Parkis

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 838 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 12:45

Taky mám Xcover2 a jsem naprosto spokojený. Baterka mi běžně vydrží 2-3 dny a HW...nevím v čem je slabý, nenarazil jsem na žádné limity. Nevýhoda může být poměrně malá vnitřní pamět (aplikace se nedají přesunout na kartu), ale zatím jsem se vešel.


  • 0

#18 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 12:53

Taky mám Xcover2 a jsem naprosto spokojený. Baterka mi běžně vydrží 2-3 dny a HW...nevím v čem je slabý, nenarazil jsem na žádné limity. Nevýhoda může být poměrně malá vnitřní pamět (aplikace se nedají přesunout na kartu), ale zatím jsem se vešel.

Když jsem vybíral, dal jsem si nějaké požadavky a tenhle se do nich nevešel. Myslím, že jsem chtěl větší a kvalitnější displej a větší a přitom vyměnitelnou baterku. Ale je klidně možné, že jsem vybíral až jsem přebral :) . Ale zatím si celkem nestěžuju, telefon se mi neseká.


  • 0

#19 LudaL

LudaL

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 199 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 12:56

Co jsem četl, tak ta paměť je naprosto zoufalá, snad pro uživatele zůstává jen 300MB a aplikace nejdou přesunout na kartu (i ty co na jiných tlf. jdou). A další věc bude, až se začnou aktualizovat ty aplikace od výrobce (co samo nejdou smazat) a začnou ukusovat už z takto malého prostoru. Podobnou sitaci jsem zažil na ZTE Blade a nakonec po ročním boji s tím, že mě pořád hlásil málo paměti, jsem to vzdal a koupil nový telefon.


  • 0

#20 Evca.N

Evca.N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 543 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 13:35

já mám starší verzi xcoveru http://www.gsmarena....-review-641.php

 

Už to bude skoro rok. Za tu dobu je nabíjení závislé na tom, co s ním dělám. V průměru tak 2 dny. Odolný opravdu je. Nevím, jak pod vodou-to jsem fakt nezkoušela.   ;)  Ale několikrát spadnul-odnesl to jen kryt, ale to je jasný. Displej není nepoškrabatelný, ale je to velice těžký poškrábat. Párkrát se ocitl displejem dolů a je tam jen velice nepatrná čárečka, která je vidět jen při vypnutém displeji, takže v provozu absolutně nijak nevadí. Co je ale opravdu pravda, je ta paměť. Byl to můj první chytrý telefon, tak jsem o tom neměla až takové povědomí, ale ty aktualizace a nemožnost přesouvat na kartu mě fakt štve. Ale přežiju to. Naštěstí mi stačí jen pár funkcí navíc, takže to pro mě až tak zásadní problém není.


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama