Přejít na obsah


Fotka

Communicator plugin

garmin návod

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
207 odpovědí na toto téma

#201 Zagloba

Zagloba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 327 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 10:30

Mno u mě je to tak, že už to zase funguje. Zcela prokazatelně mi to fungovat přestalo, dneska jsem to na základě zdejších příspěvků vyzkoušel a jen se to zeptalo, zda plugin blokovat či neblokovat. Dal jsem neblokovat a už to zase jede. FF 45.0.1


  • 0

#202 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2016 - 15:38

Mně to nejede už delší dobu, ani v poslední verzi FF... Je to ale tím, že jsem se ve FF nijak nešťoural do nastavení, takže je to vlastně v pořádku :)

Jinak Garmin tímto opět nezklamal, opět se tváří, že "chyba je někde jinde než na jeho straně", viz přiložený obrázek :angry:  To, že se vykašlal na podpis pluginu, že asi nepodporuje SSL přenos dat, to je samozřejmě chyba Mozilly, která to pak kvůli těmto nedostatkům blokuje, že ááááno??? :huh:

 

Garmin_Firefox.jpg


Tento příspěvek byl upraven od Jarous1: 23 březen 2016 - 15:39

  • 0

#203 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 1:59

To o tom budoucím zablokování zprovoznění zakázaných pluginů ve FF 46 Mozilla píše zde . Na stránce úplně dole.

No, ještě chvíli a budu muset začít hledat nový použitelný prohlížeč. Teď ještě vyhrožují, že z FF bude vlastně takový převlečený Chrome (fuj, to je fakt designový nedomrlý hnus, ještě k tomu osekaný o hromadu potřebných funkcí, které u slušného prohlížeče patří už do samotného základu), takže asi zrovna tohle bude ten hlavní důvod ke změně :angry:


Tento příspěvek byl upraven od Jarous1: 24 březen 2016 - 2:01

  • 0

#204 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 7:04

Uvažuju o tom, kdybysme se domluvili a začali hromadně prudit u Garminů, ať ten plugin koukaj podepsat, jestli by to mělo nějakej efekt. Třeba kdyby tam člověk napsal, že jestli to neudělaj, tak příští zařízení si koupí u konkurence. Co to takhle vyzkoušet?


  • 0

#205 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 7:58

A já plus další lidi co jim to funguje / bez jakýchkoliv úprav v FF / mají garminu napsat co?


  • 0

#206 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 8:07

Že jste se dočetli, že od další verze FF (46) už vám to fungovat bez podpisu nebude. Páč to píšou u Fajrfoxů.


  • 0

#207 tomy.22

tomy.22

    Advanced Member

  • Moderators
  • 1 458 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 9:35

To budu psát, až se to stane skutečností.


  • 0

#208 zirafka183

zirafka183

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2016 - 10:07

Já tedy používám GG a Chrome, ale chci-li si nahrát rychle jen jednu kešuli, tak používám Explorer (v Chromu mi to nejde)  a funguje mi to bez potíží (vyzkoušeno před pár dny). Je tedy trochu opruzující, že musím otevírat jiný prohlížeč, než který používám běžně, ale dá se to "vydržet"  :).


  • 0





Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:garmin, návod

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama