Přejít na obsah


Fotka

HANSMATT


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
49 odpovědí na toto téma

#1 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 23:41

je to podvodnik a lhar, ktery loguje kesky aniz by na nich osobne byl ... jeho 7085 nalezu tudiz berte jen s velkou rezervou ... asi si tady tim chlapec jen neco kompenzuje ... prave ted byl jeho log po kontrole logbooku smazan viz. cache GC2QAXB ... je to hlavne nefer vuci ownerum i ostatnim poctivym hracum ... tedy prosim jestli nekdo z vas mate jeho nick zalogovan, tak ho prosim i overte v logbooku ... diky .. je mi tady z tech rychlokvasek, tak trochu blivno ... pokusme se my vsichni ocistit se a postavit se proti takovym podvodnikum a lharum a jejich logy nekompromisne mazat ... diky ... silvermann.


  • 0

#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2014 - 23:50

To je boj proti větrnejm mlejnům. Ať se těma bodama třeba udáví.Ochuzuje jen sám sebe :-D

Tento příspěvek byl upraven od WitkoAWendy: 06 leden 2014 - 23:51

  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#3 silvermann

silvermann

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 0:16

To je boj proti větrnejm mlejnům. Ať se těma bodama třeba udáví.Ochuzuje jen sám sebe :-D

ja bych s timto az tak nesouhlasil ... pokud tedy patrime k te geo-cacherske velmoci a jako ze jo, tak proto abychom ji i nadale zustaly tak s timto nesvarem bojujme ... jak ma byt asi ownerum, kteri pracne vytvareji listingy a ruzne ulohy pro ostatni a pak prijde TEN nekdo a vysmeje se jim tak neprimo do oci??? ... to potom prestane za chvilku bavit kazdeho a tudiz se z nas stane opet na bezvyznamna zemicka, kde kdysi davno nejaky GC prosel a kde i tvurci owneri byly a jen diky prave tem nepoctivym hracum na to vse radeji rezignovali a prestali byt temi tvurcimi a prestali ty zajimave krabicky pro ostatni vytvaret ... a najednou se z tech "xxxxxxx" soucasnych krabicek stane jen male "x" ... neni to skoda???


  • 2

#4 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 8:00

Podívej, všude jsou fajn lidi a všude sígři. Jako v normálním životě. Abys jako zakladatel a majitel kešek měl stále chuť něco zakládat, musíš si brát z těch logů, kteří píšou ti normální a dělat to pro ty, kteří to dělají hlavně pro zábavu a nejen pro body a když logují tak se pak třeba i trochu rozepíší... To, že občas někdo napíše TFTC? Tak holt nemusí být psavec, i když to zamrzí... Tedy, pokud to je pěkná keš na pěkném místě... 

 

A ohledně toho odsuzování, že někde nebyl něčí log - ono plošné odsuzování podle jednoho případu - to bys neměl dělat, popřípadě alespoň hodně dobře rozmyslet...

Už se mi totiž taky několikrát stalo, že se i třeba můj log ocitl u kešky, kde jsem ve skutečnosti zapsaný nebyl. Těch důvodů mohlo být několik - např. jsem se překlikl při značení fieldnotes v mobilu a označil si jako nalezenou jinou keš a pak si ji nahrál do nálezů a po čase se divil, jak to, že ten kostel u kterého jsem určitě byl nemám nalezený, nebo když byl logbook promáčený a já ho už nechtěl více trhat tužkou, nebo jsem prostě zapomněl tužku pod kopcem a v keši žádná nebyla, tak jsem napsal, jestli mi shovívavý autor log uzná... I s rizikem, že mi ho neuzná, ale pro mě je geokešing hlavně o té cestě na to místo a nalezení toho místa, ne o logování...

Krom toho občas se mi stává, že se loguji do různých salátů popřípadě na dodané logbooky nebo něco podobného, kde logy nejdou popořádku, takže dohledání logu může být docela oříšek - klidně 4* mysterka:-). I když chápu, u té tvé to být nemusí, ale často se stává, že ti co spěchají nelogují popořadě, takže může být zalogovaný někde "mimo pořadí" na jiné straně než bys to čekal podle data atp.

 

Nechci nikoho bránit, jen se mi nelíbí ani jedna strana mince - ani podvodné logování se na internetu bez návštěvy kešky, ale ani napadání ostatních jen kvůli jednomu chybějícímu logu.


  • 0

#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 8:31

... tedy prosim jestli nekdo z vas mate jeho nick zalogovan, tak ho prosim i overte v logbooku ...

 

Tak to se zeptej i jeho samotného, zda je ve svém vlastním logbooku, když si na své vlastní keši zalogoval "Found it". ;)

Viz třeba: GC4BZPF


  • 1
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 8:41

Tak to se zeptej i jeho samotného, zda je ve svém vlastním logbooku, když si na své vlastní keši zalogoval "Found it". ;)

Viz třeba: GC4BZPF

Kapso, nazýval bych věci pravým jménem, on si na ni sám sobě udělal betatest a ten si zalogoval jako název. Prý byl ten betatest na žádost reviewera, čemuž se mi nechce vůbec věřit, protože betatest přece nemůže dělat sám owner a keška by tedy nemohla být snad pubilikována:(


  • 1

#7 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 8:41

Hmm, fakt síla.

 

1) Betatestuje si svou vlastní keš (i když to už může být dnes možná z recese)

2) Loguje si nález své vlastní keše

3) Nemá splněnou challenge, protože má nalezené jen 7 cizích challenge keší, (pokud nepočítám tu jeho sérii těch 15 jeho challenge keší)... - viz. ověřovátko.

Opravdu zajímavé....

 

PS.: Jak se tak dívám na projekt-gc, tak má zalogovaných 22 ze svých 26 keší...


  • 0

#8 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 8:44

Myslel jsem, že nikdo horší než Jonea neexistuje, ale Hansmatt jej v pohodě trumfne:(


  • 0

#9 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 8:48

Hele, a co mne napadlo,.... Logovat své vlastní kešky je proti pravidlům. Co mu na tyto kešky posílat NM s žádostí na smazání logu?


  • 0

#10 niximor

niximor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 553 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 9:22

Hele, a co mne napadlo,.... Logovat své vlastní kešky je proti pravidlům. Co mu na tyto kešky posílat NM s žádostí na smazání logu?

Logovat sve vlastni kese proti zadnym pravidlum neni, jen to je pitomost.


  • 3
Správce gcm.cz | cwg.gcm.cz

#11 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 9:29

Mně osobně přišla pitomost logovat i svůj vlastní event (pokud to není týmová práce), když už na něm mám bod za založení, ovšem kdysi někdo řekl, že se to smí a napsal to do wiki, tak se to normálně dělá :-).

Na druhou stranu mohl jsem mít o 5 bodů více :-). (a u každého eventu o jednoho návštěvníka více ;-) )


  • 0

#12 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 9:33

Pitomost je to jen formální. Já mám na své keši DNF, tak proč by jiný nemohl mít Found ? B)


  • 0

#13 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 9:36

Logovat sve vlastni kese proti zadnym pravidlum neni, jen to je pitomost.

Nebyl jsem přesný, budu teď citovat z geowiki, část etika : "Nelogujte si nález své vlastní krabičky, kterou jste si sami založili. To se považuje za neetické, ačkoliv to systém technicky umožňuje, a přinejmenším byste se stali terčem všeobecného posměchu. Když jste si ji sami uložili, tak ji přeci nemusíte hledat. U eventů tohle pravidlo neplatí, tam loguje návštěvu i owner."


  • 3

#14 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 9:45

Mně osobně přišla pitomost logovat i svůj vlastní event (pokud to není týmová práce), když už na něm mám bod za založení, ovšem kdysi někdo řekl, že se to smí a napsal to do wiki, tak se to normálně dělá :-).

Na druhou stranu mohl jsem mít o 5 bodů více :-). (a u každého eventu o jednoho návštěvníka více ;-) )

Logovat vlastní eventy až taková pitomost není, protože občas se stane, že ten, kdo event založil, na něj nepřijde.


  • 0

#15 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 10:09

Logovat vlastní eventy až taková pitomost není, protože občas se stane, že ten, kdo event založil, na něj nepřijde.

:D  ano, to je správná připomínka...třeba protože na něj netrefí, že  ;)


  • 2

#16 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 12:27

Logovat vlastní eventy až taková pitomost není, protože občas se stane, že ten, kdo event založil, na něj nepřijde.

neměl bys být až tak sebekritický... B)  :D


  • 2

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#17 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 12:29

Už jste mu někdo poslal odkaz na toto vlákno aby se k tomu mohl vyjádřit podobně jako jistý pan Nekvapil?
  • 0

Člen odboje proti zdejší vtíravé reklamě


#18 hanska

hanska

    honzak83

  • Members
  • PipPipPip
  • 625 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2014 - 12:34

neměl bys být až tak sebekritický... B)  :D

Já byl mimo asi o 50 m, ale vím o ownerovi, který udělal event v horské chatě, práskl tam hodně přehnanou kombinaci D/T (protože právě ta mu chyběla v tabulce) a když napadlo těsně před eventem několik desítek centimetrů sněhu, tak účast na svém vlastním eventu vzdal a nedorazil na něj:).


  • 0

#19 svatymeluzin

svatymeluzin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 9:27

  • V keši GC1JZ4T jsem šel krátce po něm a jeho jméno v logbooku chybělo. Všiml jsem si toho zejména z toho důvodu, že v logu psal, že spěchá na vlak a ulovit tuto keš znamenalo hodinovou procházku mezi tradičkami a finále daleko v kopci od nádraží.
  • V keši tužka rozhodně byla.

  • 0

#20 Novom

Novom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 9:52

Je zajímavé, že se k tomu samotný Hansmatt stále nevyjádřil, obvykle je jedním z prvních, co plevelí vlákna nesmysly, ale jak se to týká jeho vlastní obhajoby, tak ticho po pěšině, zřejmě se nemá jak hájit. To se potom těm 8 tisícům "nálezů" nedivím. Prstem po mapě možná. :D


  • 3




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama