Přejít na obsah


Fotka

Nejlépe hodnocený owner světa - DÍKY!!!!!


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
77 odpovědí na toto téma

#1 Alke04

Alke04

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:13

Ahoj,

 

původně jsem přemýšlel, zda to sem vůbec psát, neb v ČECHÁCH se úspěch neodpouští, ale vzhledem k tomu, že mi dnes jaký si "milý člověk" zničil celou sérii jsem si řekl, že si udělám radost a zveřejním to.

 

26. prosince v 11:30 h mě volal kamarád a řekl mi větu: "Blahopřeji nejlépe hodnocený ownere světa." Neb po sériích Žebrácké pověsti, Arabela, Magikon, AGT, GeoZOO a vlastně i Krásné Vánoce jste z mě udělali svými favorite body nejlépe hodnoceného ownera světa.

 

SVĚTOVÉ POŘADÍ:

 

1.  Alke04                         CZECH REPUBLIC       16 889 FAVORITE BODŮ  (odkaz)

2.  die Helden                   GERMANY                   15 271 FAVORITE BODŮ  (odkaz)

3.  Clay4&whtwolfden       USA                              15 095 FAVORITE BODŮ  (odkaz)

 

Po nejnavštěvovanější cache světa má tak ČR druhé světové prvenství.

 

VŠEM BYCH VÁM CHTĚL MOC PODĚKOVAT, PROTOŽE BEZ VAŠÍ PŘÍZNĚ, PODPORY A HODNOCENÍ BY SE TAK NESTALO - DĚKUJÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 


  • 34

#2 Iabbervox

Iabbervox

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:26

Blahopřeji!


  • 3

#3 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:27

A víš co Alke? My ti gratulujeme, protože nám ty keše udělali vždy radost (až na potkana, ale to už je jiný příběh- jenda oteklá  noha:-)). Takže si to zasloužíš. Keše jsou propracované a já pořád obdivujuu, že i když Ti je někdo zničí, že jdeš a uděláš novou. Já bych propadla do geodeprese, že bych asi přestala hrát. Vždyť mě to málem přestalo bavit, když nám někdo ukradl jen krabičku, nijak nepropracovanou a dlouho trvalo, než jsme udělali obnovu.

 

Takže za nás díky.


  • 5

#4 Kačeři z Kačerova

Kačeři z Kačerova

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)
  • LocationPraha, Vimperk, Příbram

Publikováno 08 leden 2014 - 22:41

Velká gratulace!!!

Díky takovým lidem má u nás geocaching úroveň a hlavně nás baví! Komu čest, tomu čest ;-)

Děkujeme a těšíme se na další!


  • 1

#5 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:44

Gratuluji, upřímně.  :) Tys tuhle hru posunul trochu do "jiné dimenze" a všechny body máš zasloužené. Jen mě mrzí, že jich máme stále nedostatek, ani odlovem tvých sérií nezískáme tolik bodíků, abych mohla každé jednotlivé kešce dát po bodíku. A ty velké série typu JTJPT, to není nic pro nás...  :mellow:


  • 2

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#6 brutalniopicka

brutalniopicka

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:44

Přidávám se ke gratulaci a doufám že teď, kdy Aleš dosáhl prakticky maxima, konečně si toho všimne i někdo v tom zaprdělém světě českých revívrů a poprávu se  i Aleš stane revírníkem. Myslím že by byl mnohem lepší než např. ten Sopdet. Určitě si to zaslouží. Díky Aleši za všechny ty krásné chvíle a zážitky které jsi pro nás připravil.


  • -16
IN kinderhracka OUT logbook

#7 Ludvajs64

Ludvajs64

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:47

Aleši, do tebe jsem investoval hodně modrých stužek a uznávám, všechny byly zasloužené. Tajně doufám, že ti jich v brzké době zas pár na konto nasypu. Gratuluju a přeju pevné nervy


  • 2

#8 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:47

Blahopřeji! I když mám o GC poněkud jinou představu, je Tvoje aktivita obdivuhodná!


  • 10

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#9 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 948 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:47

V pár věcech se sice neshodneme ale nikdy jsem nepochyboval o tom, že děláš skvělé kešky a proto si tě velmi vážím a posílám velkou gratulaci!
  • 3
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#10 Ivank

Ivank

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 435 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:51

Také my Ti gratulujeme, uznání si zasloužíš!

Přejeme Ti spoustu skvělých nápadů, spoustu ohleduplných a vděčných návštěvníků Tvých keší, pevné nervy a neutuchající radost z krásné hry zvoucí se geocaching. :)  


  • 0
1.

#11 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2014 - 22:59

Blahopřeji ti k bodovému prvenství.
...ale znáš mě, já radši vše přes procenta :D.
Alke 04 - 111,8 bodů na jednu keš
die Helden - 1018,0 bodů na jednu keš
Clay4&whtwolfden - 3,7 body na jednu keš

Tak tu máš námět na to, v čem předstihnovat zahraniční kolegy dál. Mám za to že když ne ty, moc jiných ownerů z Česka to asi nedokáže.
  • 13

#12 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 0:20

gratulace! zasloužíš si to ;) a dej si pauzu, ty grafy na první stránce projectu-gc začínaj vypadat divně..ať maj kačeři aspoň naději, že tě doženou :D
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 6:27

Taky posílám gratulaci!!! Ale abys neusnul na vavřínech, občas by to chtělo tvé keše, pokud na to máš možnosti, posunout ještě dál. Myslím tím nějaké vychytávky, neotřelé nápady. Třeba u Geoozoo se několikrát opakovalo zvíře v ohradě a v domečku byla keška. Arabela mi přišla mnohem pestřejší, Rumburak nebo Stolečku prostři se jsou už dneska legendární, i když nemají tu zlatou placku (mě utkvěla v paměti mořská pana - panenka v pet lahvi).

Jinak těch bodů byl býval měl mnohem více, ale lidi nemívají tolik FP, aby je dali každé keši v sérii. Takže si ty body ještě minimálně desetkrát vynásob. :-)


  • 0

#14 Roman_Jaromer

Roman_Jaromer

    Roman_Jaroměř

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 739 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 7:11

Gratuluji k prvenství.

Trochu mě mrzí, že nemám moc co posuzovat. Série typu Arabela či Vánoční dárek vypadá to zmizely dříve, než jsem je měl čas odlovit a je pravda, že zatím jsem k Žebráku prostě neměl cestu a jen kvůli sérii kešek 200 km nepojedu...

Ovšem znám spoustu autorů, kteří se starají o spoustu krásných kešek léta, i třeba stejně propracovaných, jen třeba jsou dál od Prahy a nedávají své keše v takových sériích, takže tolik "módně". Což sebou nese méně FP bodů a méně uznání... I to Tiskařovo % je zavádějící - má ho vztažené na kešky, ne na odlovy. Takové procento preferuje městské keše. Ovšem autora, který působí v zapadlém koutku úplně diskvalifikuje, protože mu tam přijde pár kačerů, jen kvůli tomu, že má několik keší vzdálených od ostatních - ne jako Aleš dnes módní série za hodně bodů...

Trochu mě mrzí, že z tohoto ocenění může vypadat, že je normální zakládat keše na 3 měsíce na odiv, ale ne se o ně dlouhodobě starat...

 

Chtěl jsem tím říct, že si vážím práce Alkeho, ale daleko více mě potěší keš, která není součástí série, ale je na opravdu hezkém místě a má mi co sdělit.


  • 36

#15 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 7:22

Sic mám od Alke04 odlovenu pouze jedinou keš a to EarthCache na Broumovsku (necestuji příliš moc po středních Čechách) , ale je fajn, že z toho má radost spousta lidí včetně ownera :-)

 

Tudíž taktéž gratuluji.


Tento příspěvek byl upraven od skurakai: 09 leden 2014 - 7:24

  • 1
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#16 Tranicka

Tranicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 7:48

Také gratulujeme. GeoZOO se nám moc líbilo, děcka byla nadšená a těšili jsme se i na vánoční sérii.


  • 0

#17 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 8:20

Gratuluji, to je uzasny a krasny uspech a taky cest pro nas geocaching. :-)
  • 0

#18 Oddnyx

Oddnyx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 9:12

Moc gratuluji!

Mám odlovenou GeoZoo a obléhání Točníku - obojí skvělé. Mrzí mě, že jsem nestihla Krásné Vánoce, byly krásné opravdu jen chvilku :-(

Já pokud jedu na Alkeho keše beru sebou dítě, neboť jeho baví nápadité keše, které se nemusejí moc hledat - prostě normální chlapeček. A totálně ho nadchl Točník, neb je na zbraně - u kuše bylo štěstí, že tam byl řetěz ;-)

Pokud si chci zalovit v lese a hledat a hledat, jedu jinam a sama nebo s kamarádkou - každého co jeho jest!

 

Aleši, obdivuji Tvůj elán a odolnost s jakými funguješ a odolováš kritikám, do Nového roku i dále přeji nadále nadšení!


  • -1

#19 Pindenko

Pindenko

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 9:14

Přidávám se ke gratulaci a doufám že teď, kdy Aleš dosáhl prakticky maxima, konečně si toho všimne i někdo v tom zaprdělém světě českých revívrů a poprávu se  i Aleš stane revírníkem. Myslím že by byl mnohem lepší než např. ten Sopdet. Určitě si to zaslouží. Díky Aleši za všechny ty krásné chvíle a zážitky které jsi pro nás připravil.

Já myslím, že revírník je málo.

Divím se, že si Alešových schopností už dávno nevšiml Jeremy a nenabídl mu spolupráci. Zrovna teď tam mají dva volný fleky.

 

http://www.groundspeak.com/jobs.aspx

 

Ten by jim prohnal křečky!

 

SIGNÁL s námi,

Pinděnko


  • 2

Geocaching [anglicky džiokešin, česky geokešink] je hra na pomezí komerce a turistiky


#20 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2014 - 9:19

I my mame z Tvoji prace docela dost ochutnano a musim rict, ze nam skutecne chutnalo :-)

Takze gratulace a samozřejmě díky..


  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama