Přejít na obsah


Fotka

CWGs, Wood Geocoins Pro - android

android cwg geocoin

  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 ASharp

ASharp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 0:55

Představujeme vám naši novou aplikaci CWGs, Wood Geocoins, určenou pro geocaching.
Co nabízí?

    1. Svoji databázi stále při sobě bez nutnosti připojení k internetu, ať jsi kdekoliv!
    2. Stále aktualizované oficiální databáze.
    3. Import a export oficiálních či vlastních databází.
    4. Podporu světových wood geocoinů (ceg, cle, cwg, seg, sle, swg).
    5. Automatické označení série.
    6. Možnost vyfocení xWG a následné zařazení do sbírky.
    7. Dvojjazyčné prostředí (čeština, angličtina).
    8. Nastavitelný vzhled aplikace (barevné prostředí)

Těšíme se na vaše reakce!
S pozdravem, A#sharp team

 

STAŽENÍ APLIKACE PRO ANDROID

 

01CZ.png02CZ.png03CZ.png04CZ.png011CZ.png022CZ.pngCZ.png


  • 0
Vložený obrázek

#2 ptychozoon

ptychozoon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 1:51

Hezke, ale cena bratru 143,- Kc mi pripada hodne prestrelena...
  • -1

#3 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 7:57

lol, 143,- :D člověk aspoň hned ví, za jakým účelem byla vytvořená..
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#4 Chytasek

Chytasek

    ▬ CHYŤASEK ▬

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 10:29

Graficky je to pěkné ale nevím jestli si to někdo stáhne, když je i jiná appka za 0,- ;)


  • 0

Chyťasek

lovím v Olomouckém kraji


#5 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 10:59

gwg.gcm je lepší, hezčí a zadarmo


  • 0

#6 stanny_Tigo

stanny_Tigo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 294 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 11:09

gwg.gcm je lepší, hezčí a zadarmo

Smazáno, nemluvil jsem o mobilní verzi, sorry. :-)


  • 0

#7 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 11:33

gwg.gcm je lepší, hezčí a zadarmo

 

Vida, jsem ani nevěděl, že má cwg.gcm mobilní aplikaci...a za 19kč "pro" verzi...tak jsem si ji rovnou zaplatil (pozval ho na pivo), podpořil autora a vytvořil mu úsměv na tváři


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#8 ASharp

ASharp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 13:04

Hlavní rozdíl mezi naší app a ostatními app je OFFLINE databáze uložená v mobilním zařízení. I v momentě, kdy se nemůžete připojit na internet (což u jiných podobných app musíte, jakmile chcete přidávat, ...) svoji db vidíte, můžete editovat, přidávat, ....Nejste závislí na připojení a to ani v cizině.

V momentě, kdy požadované kolečko není zavedeno v db a vy si jej na místě potřebujete přidat, jednoduše si jej vyfotíte a zařadíte a to velmi jednoduše a bez nutnosti připojení k internetu, což jak všichni víme, v lesích opravdu moc nebývá dostupné.

 

Oficiální db pro vás udržujeme aktualizované a vždy se o nich dozvíte. Záleží pak na vás, kdy provedete synchronizaci a aktualizaci.

 

A#Sharp team


  • 0
Vložený obrázek

#9 ASharp

ASharp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 13:13

lol, 143,- :D člověk aspoň hned ví, za jakým účelem byla vytvořená..

Dnes existuje spousta serverů a k nim vytvořeních mobilních app, které jsou založené na "dobrovolnosti". Velmi často se ale právě proto stává, že přestávají být udržované, aktualizované a za nějaký čas i funkční. Již není chut tomu věnovat spousty volného času.

 

My se touto cenou zavazujeme k tomu, že vše bude udržované, na chyby budeme pružně reagovat a budeme se snažit vycházet vstříc uživatelům a jejich nápadům. Zkrátka, že nenecháme aplikaci ve finále žít vlastním životem.

Nikoho nenutíme aplikaci zakupovat. Naopak DOPORUČUJEME vyzkoušet nejdříve DEMO verzi, která je omezena pouze v počtu uloženích xWG.

 

A#Sharp team


  • 0
Vložený obrázek

#10 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 15:16

Touto cenou byste se měli zavázat, že najmete schopného grafika ať aplikaci zkrásnější. Ještě furt to vypadá jako dětské omalovánky.

 

Jinak k tomu ukládání koleček do databáze v lese... Nevím jak jiní, ale zadávám cwgčka až po zalogování keší doma přímo do geogetu. Potom synchronizuji s webem a následně aplikací v telefonu. V telefonu mi slouží aplikace pouze ke kontrole zda kolečko již náhodou nemám. Nedělal bych si moc velké iluze o kolečkách v keších. Je jich tam velice poskrovnu.

 

Takhle pro mě ušetřené peníze za tuto apku raději pošlu HaLuMovi jako poděkování za báječný geoget  :)

 

P.S. Navíc duplikujete vlákno, který už tu je. Spíš si zde zaplaťte inzerci.


Tento příspěvek byl upraven od drowned: 12 leden 2014 - 15:20

  • 2

#11 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2014 - 20:48

Tak apku co jsem stáhnul, podle všeho taky pracuje offline k nahlížení. A platit o 120,- víc, protože budu moct cwg do databáze přidávat, je hloupost :) sice se k něčemu zavazujete, ale tuhle cifru vám zaplatí max pár lidí. Nevím, kdo u vás dělal ekonomii, ale bylo by mnohem lepší nastavit cenu shodnou s konkurencí. Ted vám dá 143,- pár lidí, takových 20,- by dalo už mnohem víc, protože v tom vidí právě třeba "jen" to jedno pivo a těch 143,- získáte vícekrát.


Tento příspěvek byl upraven od prazskychytrak: 12 leden 2014 - 20:49

  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#12 Alf Gang

Alf Gang

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 734 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2014 - 23:41

3. Import a export oficiálních či vlastních databází.

 

Chápu to dobře, že pokud si někde dělám vlastní databázi CWG - např. na http://cwg.gcm.cz/ , že mohu odtamtud převést svojí databázi do téhle aplikace?

Pokud ano, tak do toho asi půjdu, protože mobilní verze k cwg.gcm.cz se mi odmítá v mobilu synchronizovat. Bohužel jsme zatím ani s autorem aplikace nepřišli na to, proč tomu tak je.

 

Edit: Aha, tak i tady mám smolíka:

Vyžaduje Android
2.3 a vyšší
A já mám jen 2.2.  :wacko:
 
No, asi zůstanu bez evidence CWG v mobilu... :(

Tento příspěvek byl upraven od Alf Gang: 13 leden 2014 - 23:44

  • 0

Sony Xperia Z3 Compact - (v záběhu), HTC Desire (v záloze) + c:geo; Oregon 450 odešel do věčných lovišť :-(

 

 

 


#13 ASharp

ASharp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 20:08

Aplikace je nyni za akcni cenu!

 

Nevahejte a stahujte.V blizke budoucnosti do ni chystame vychytavku v podobe scanningu kolecka a automatickeho vyhledani a zarazeni = jen vyfotite a vse ostatni se udela za vas ;-))
APP zde:
https://play.google....roid.CWGs&hl=cs

 

S pozdravem, A#Sharp team


  • 0
Vložený obrázek

#14 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2014 - 20:45

Upřímně řečeno, moc se mi nelíbí, že je tohle fórum využíváno jako reklama. Pokud chce autor reklamu na komerční produkt, měl by si zaplatit jako jiní.


  • 3

#15 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2014 - 20:10

Tak jsem ji za akční cenu testnul a nevím, kde udělali soudruzi chybu :) databáze se stahuje, stahuje, obrázky rozbalují a v 90% procentech to zahlásilo chybu pro nedostatek místa...což je divné, v telefonu mám 110Mb a na SD ještě víc. Když chci databázi znovu zaktualizovat, tak se tváří, že je vše v pohodě a aktualizuje mi jen nějaké 1 cwg...no a po kliknutí na "moje xwg" vzduchoprázdno :) Možná by bylo také supr, když by šla aplikace přesunout na SD a snad se databáze nestahuje do interní paměti telefonu, ty jsou jak jak je známo titěrné. Tak snad tu přistane nějaká ta podpora :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#16 ASharp

ASharp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2014 - 18:53

Tak jsem ji za akční cenu testnul a nevím, kde udělali soudruzi chybu :) databáze se stahuje, stahuje, obrázky rozbalují a v 90% procentech to zahlásilo chybu pro nedostatek místa...což je divné, v telefonu mám 110Mb a na SD ještě víc. Když chci databázi znovu zaktualizovat, tak se tváří, že je vše v pohodě a aktualizuje mi jen nějaké 1 cwg...no a po kliknutí na "moje xwg" vzduchoprázdno :) Možná by bylo také supr, když by šla aplikace přesunout na SD a snad se databáze nestahuje do interní paměti telefonu, ty jsou jak jak je známo titěrné. Tak snad tu přistane nějaká ta podpora :)

Dobrý den,

v současné době se databáze stahuje a rozbaluje do úložiště, které systém nabídne coby externí; u telefonů, které obsahují kromě klasické "externí" karty ještě interní úložiště, které se tváří navenek také jako karta, bývá nabídnuto bohužel právě toto interní úložiště. Tak se nejspíš stalo i ve vašem případě. Google neposkytuje standardní způsob jak se dostat z aplikace na sd kartu v takovém případě (resp. poskytuje, ale až od verze systému 4.4); v současné době pracujeme na řešení kterak toto zpřístupnit na co největším počtu telefonů, neboť v tomto ohledu se každý telefon chová jinak ).

 

Aktualizace jsou na našem serveru uloženy ve formě zip souborů (momentálně 3 kusy), každý z nich se nejprve stáhne, poté rozbalí a nakonec smaže, i když není rozbalen zcela; proto to vypadá, že v paměti je místa dost, nicméně po stažení zip souboru nezbývá již mnoho místa pro jeho rozbalení.

 

Předpokládáme, že jste si před zakoupením a stažením plné verze vyzkoušel Lite verzi, jak o několik přístupů výše doporučujeme, můžete tedy místo uvolnit smazáním této Lite verze a příslušných adresářů v úložišti. Cesta je následující: Úložiště\asharp\, v tomto adresáři je možné vidět data nainstalovaných aplikací od nás. Smažete-li Lite verzi aplikace CWGs, mělo by být v paměti dost místa pro aktualizaci plné verze aplikace.

 

Kliknutím na Moje CWG se vám zobrazí CWG, která jste vložil do aplikace. Vzhledem k tomu, že se jedná o novou instalaci, tak jste tam nejspíš ještě žádná nevložil, proto ono zmíněné "vzduchoprázdno"

 

Děkujeme vám za zakoupení, za reakci i za trpělivost, v nejbližší době se pokusíme problém s ukládáním na kartu vyřešit a budeme vás informovat.

 

S pozdravem A#Sharp Team


  • 0
Vložený obrázek

#17 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2014 - 19:21

Bylo by dobré, aby databáze fungovala z SD karty. A také by bylo dobré, v případě ztráty mých uložených cwg v aplikaci, aby byla aplikace nějak propojena s online databází, nejlépe s cwg.gcm.cz, aby to tam člověk nemusel znova zadávat růčo. Každopádně díky za reakci.
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#18 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2014 - 21:26

...propojena s online databází, nejlépe s cwg.gcm.cz

No ona tam je moznost manualniho importu a exportu. Bohuzel jen .csv a ten je navic jiny, nez leze z http://www.svetgc.cz...ections/my/link nebo http://cwg.gcm.cz/users/export/ , takze se te bez dalsi rucni upravy neobejde. Lepsi by bylo XML ve formatu svetgc.cz, ktere podporuje i cwg.gcm.cz. A uplne idealni online export a import techto webovych aplikaci. U cwg.gcm.cz je situace navic zjednodusena existenci API http://cwg.gcm.cz/cwg-main/api/

Tento příspěvek byl upraven od bender-king: 04 únor 2014 - 21:27

  • 0

#19 ASharp

ASharp

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 12 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2014 - 22:24

Dobrý večer,

děkujeme za konstruktivní připomínky, jsme rádi, že si i zde aplikace nakonec našla i své příznivce. V nejbližší době vyjde aktualizace, ve které již bude možné hned po instalaci aplikace zvolit, do jakého úložiště se mají data stahovat, to půjde změnit i později za chodu, tedy i u vás, kteří jste si již aplikaci nainstalovali. Zapracujeme i na exportu a importu. Co se komunikace s cwg.gcm.cz prostřednictvím API týče, to je také časem v plánu.

Ještě jednou děkujeme!

Váš A#Sharp Team


  • 0
Vložený obrázek

#20 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2014 - 22:49

No až bude komunikovat s cwg.gcm.cz, bude to zajímavé :) zatím ji nechám spát, ťukat se mi do ní celá kolekce moc nechce :)


  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy






Také označené jedním nebo více z těchto klíčových slov:android, cwg, geocoin

0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama