Přejít na obsah


Fotka

TB co s ním


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 ondroj

ondroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 20:38

Našel jsem torzo jednoho TB byl v keši ve které ani nebyl zalogovanej a byl poškozenej měl bejt připevněnej medvídek ale ten tam nebyl. Majiteli jsem psal ale ten nekomunikuje. Co s ním mám dělat, jen tak pohodit do nějáké kešky se my ho pohodit nechce. 


  • 0

#2 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 20:46

Pokud jsi našel pouze štítek bez samotného TB, tak se obávám, že TB je odcizen.

 

Pokud by se ti náhodou ještě majitel ozval, možná by mohl TB obnovit a opět poslat do světa. Takže si štítek zatím nechej.


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#3 ondroj

ondroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 20:51

Pokud jsi našel pouze štítek bez samotného TB, tak se obávám, že TB je odcizen.

 

Pokud by se ti náhodou ještě majitel ozval, možná by mohl TB obnovit a opět poslat do světa. Takže si štítek zatím nechej.

 

Jo jo jen štítek. Majitel nereaguje a jeho poslední aktivita na gc.com je někdy v roce 2012. Není to ani čech je to TB z německa. 


  • 0

#4 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 20:52

Tak bych to asi zabalil a jen ho uvědomil (v angličtině či němčině), že je TB nenávratně ztracen. S fotkou štítku TB.

 

Více bohužel udělat nemůžeš.


  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#5 ondroj

ondroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 20:55

Jasně to jsme udělal ne tedy s fotkou napsal jsem mu v němčině že TB je bez nedvídka a že kdo ví jak dlouho ležel v jiné keši než ve které byl podle gc.com mohu ho já něják deaktivovat či tak něco TB je stále aktivní 


  • 0

#6 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 21:07

Koukám, že owner GC pověsil na hřebík 04/2012. Takže od něj se rady asi nedočkáš. Pokud zbyl ten trackovatelný štítek, tak k němu přihoď nějakou figurku medvídka (i když je asi jedno co mu tam dáš) a pošli jej dál. Bude putovat, dokud se neztratí úplně.


  • 9

#7 skurakai

skurakai

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 513 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 21:08

Bubo navrhl nejlepší řešení, otázka jestli nějakého medvídka máš :-)


Tento příspěvek byl upraven od skurakai: 20 leden 2014 - 21:09

  • 0
Garmin Oregon 550
Sony Xperia Tipo ST21i - aDrake Plus

#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 22:55

Řekla bych, že stačí zajít k nebližším Vietnamcům do obchodu, kde mají přívěsky na klíče a něco se najde.

Je smutné, že tahle móda "odebírat" přívěsky u TB se vyskytuje nějak moc často, Kulíškovi se sovička ztratila hned v první keši, ale operativně jsme doplnili hned dvě.


  • 1

#9 KulisekW

KulisekW

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 038 příspěvků(y)

Publikováno 20 leden 2014 - 23:03

Řekla bych, že stačí zajít k nebližším Vietnamcům do obchodu, kde mají přívěsky na klíče a něco se najde.
Je smutné, že tahle móda "odebírat" přívěsky u TB se vyskytuje nějak moc často, Kulíškovi se sovička ztratila hned v první keši, ale operativně jsme doplnili hned dvě.

To byla akce ten TB se sovičkou... :) Shodou špatných okolností se sovička (přívěšek), kterou jsem od ní dostal přiloženou v poště, ztratila hned v první keši. Avšak hned první kačer, co štítek TB vyzvedl, se mi ozval s tím, jestli by mi nemohl pomoci s opravou, když mu zašlu sovičku novou. Nakonec jsme si takhle na dálku všichni tři pomohli, tedy spíše oni dva a TB teď vesele putuje dokonce se dvěma sovičkami najednou. :) TB4D7GP


  • 0

#10 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 0:53

Mně se to taky už asi dvakrát stalo, jednou chyběla píšťalka, tak jsem napsala ownerovi a po domluvě mu štítek poslala dopisem do Belgie. Podruhé TB putoval do Říma a měl u sebe mít přivěšený kříž. Tak jsem podobný dle fotky v listingu vytáhla ze svých zásob, přivěsila a poslala dál. K logu jsem přidala fotku nového TB. Nato jsem dostala asi stránkový dojatý děkovný email nějaké zbožné Američanky, která byla u vytržení nad faktem, kam to její TB zabloudil :D.


  • 1

#11 prazskychytrak

prazskychytrak

    Rendy

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 670 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 7:09

taky jsem kdysi našel jen zmuchlanej papír s TB kodem, tak jsem udělal novej štítek a dal k němu tématicky prasátko. ownerka poslala nadšenou a děkovnou zprávu a TB se ještě dostal daleko do světa :)
  • 0

Bookmarky: 2.gif Zajímavé osudy kešek world.pngKešky výletovky hint_icon.pngHinty
Web: geopraha.eu regionální web Prahy
prazskychytrak.cz
web o zajímavostech Prahy


#12 MikiHamza

MikiHamza

    MikiHamza

  • Members
  • PipPipPip
  • 539 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 8:06

Jak říká klasik: Máte-li medvídka, dejte tam medvídka, když nemáte, dejte tam jiné zvířátko, a když nemáte ani to, tak tam nedávejte nic, aneb i samotný štítek s číslem může vesele cestovat po světě a dělat radost nálezcům.

PS: taky už jsem párkrát k putujícímu TB s odcizeným předmětem dával náhradu. Jako perličku si pamatuji pár TB, které to měly dokonce jako úkol, tj. nálezci měli připojit neplatnou minci, korálek, knoflík či vršek od piva.


  • 1

#13 ondroj

ondroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 19:22

Díky za radu, přiváži tam medvídka, těch je doma dosta ale jen plyšovejch tak něco u větnamců koupím a pošlu ho do světa nechá se tam do toho popisu někam vložit poznámka že jsem te TB opravil a přidat tam novou fotku?  myslím tím někam ke všeobecnejm informacem ne jen do logu. 


  • 0

#14 Bubo_CZ

Bubo_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 302 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2014 - 20:08

Díky za radu, přiváži tam medvídka, těch je doma dosta ale jen plyšovejch tak něco u větnamců koupím a pošlu ho do světa nechá se tam do toho popisu někam vložit poznámka že jsem te TB opravil a přidat tam novou fotku?  myslím tím někam ke všeobecnejm informacem ne jen do logu. 

Editovat to místo ownera nepůjde. Můžeš to maximálně připsat do logu. Ale ono to není zas tak důležitý to tam psát. Fotku můžeš přiložit k logu a automaticky se nahraje do galerie tohoto TB.


  • 0

#15 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 17:32

Ano, vloŽit log se zprávou o změně privesku a fotku nového stavu.To je úplně ok.
  • 0

#16 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 19:53

Můj táta kdysi poslal TBčko s hokejovým pukem s logem Bílých Tygrů. Asi doputoval k nějakému sběrateli puků, protože byl docela brzy nahrazený žlutočervenou gumovou lentilkou.


  • 0

#17 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 23:03

Našel jsem torzo jednoho TB byl v keši ve které ani nebyl zalogovanej a byl poškozenej měl bejt připevněnej medvídek ale ten tam nebyl. Majiteli jsem psal ale ten nekomunikuje. Co s ním mám dělat, jen tak pohodit do nějáké kešky se my ho pohodit nechce. 

 

Sežeň někde nějakého medvídka a pošli to dál, ne ?

 

I kdyby to měl být vytištěný a zalaminovaný obrázek původní podoby TB.


  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama