Přejít na obsah


Fotka

Moč v keši


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 14:29

Po nějaké době, kdy jakési čuně močilo a kálelo do krabek se něco podobného objevilo na mé keši v Brně - Židenicích. Viz http://coord.info/GC2Q9MQ

Přiložil jsem do logu fotky. Pokud je někdo poznáte, dejte vědět.


  • 0

#2 phrkt

phrkt

    věčný rejpálek

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 044 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 14:45

Jo, tohle jsem už taky zažil, s lístečkem "Nas.rat zm.di". Zaplaťbůh to dal owner do cajku. Takovým excesům se asi nedá vyhnout :angry:


  • 0

#3 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 14:50

S takovým obsahem jsem se už taky setkal, a to dokonce v lese, kde to jsou těžko mudlové. Kde jsi vzal ty fotky? Byla by paráda, kdyby se konečně někdo lapil.


  • 0

#4 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 15:06

Na domě jsou kamery. Uvidím, jestli je někdo pozná. Jednou už jakýsi problém byl s odnešením krabky. Po vylepení nočního fota byla krabka za hodinu zpět.


  • 0

#5 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 15:23

Tenhle problem byl s jednou krabkou v Harrachove (u rybnika) a pak na Kladne u vodarenske veze. Obe kesky dost mimo jakykoliv mudloprovoz a obe jsou v archivu, bohuzel


  • 0

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 15:31

Tenhle problem byl s jednou krabkou v Harrachove (u rybnika) a pak na Kladne u vodarenske veze. Obe kesky dost mimo jakykoliv mudloprovoz a obe jsou v archivu, bohuzel

Tak zrovna s tím "mimo mudloprovoz" bych s tebou u GC1WED7 moc nesouhlasil. Potkal jsem tam spoustu turistů a ubytovaných z místních hotelů, kteří se šli k rybníku projít. Stačilo udělat tři kroky do lesa a keš byla vidět.
Ale to sem moc nepatří...
  • 0

#7 see.bee

see.bee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 15:40

Tak zrovna s tím "mimo mudloprovoz" bych s tebou u GC1WED7 moc nesouhlasil. Potkal jsem tam spoustu turistů a ubytovaných z místních hotelů, kteří se šli k rybníku projít. Stačilo udělat tři kroky do lesa a keš byla vidět.
Ale to sem moc nepatří...

bral jsem to ve srovnání s ostatníma krabkama v okolí......


  • 0

#8 zvedavkanocni

zvedavkanocni

    recesistka

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 857 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 16:18

Přidám jedno upozornění s podobným problémem - zapatláním celého zadního skla u auta výkaly:

Někdy v srpnu jsme si byli zaplavat v lomu v Klatovech ( je tam i keš, ale za letního provozu jsme nelovili ) a k večeru jsme se rozhodli, že tam jedno auto 1-2 hodiny nechámě a druhým se vydáme na pár keší. Po návratu docela šok a delší čištění, v horku to zaschlo......prostě hnus a.....Jediní, kdo nás jako pachatelé hned napadli, byla partička výrostků, která se tam podle halekání asi vyskytuje častěji a jediná tam dělala problémy. My jsme si jich sice nevšímali, neznáme je, máme to na místo cca 70 km, ale stejně to auto odneslo. Doporučuji u lomu auto bez dozoru nenechávat.


  • 0

#9 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 16:39

To vypadá na hlubinné ekoaktivisty . Něco jako Earth First!  :D


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#10 panzerstepan

panzerstepan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 304 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 17:18

Držím palce, ať se je podaří vypátrat.
  • 0

#11 shaman3

shaman3

    Advanced Member

  • Banned
  • PipPipPip
  • 2 179 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2014 - 19:14

S takovým obsahem jsem se už taky setkal, a to dokonce v lese, kde to jsou těžko mudlové. Kde jsi vzal ty fotky? Byla by paráda, kdyby se konečně někdo lapil.

Jestli to nabyla ownerova obrana proti vyhrabávání keše zvěří, lidská moč totiž zvěř spolehlivě odpudí.


  • 0

#12 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 15:23

Uzij si zalobicku od kluku, ze na netu zverejnujes jejich fotky + vyhrozovani. :D

 

http://www.zive.cz/c...46/default.aspx

http://www.novinky.c...hod-pokutu.html


Tento příspěvek byl upraven od Destr: 24 leden 2014 - 15:25

  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#13 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 15:35

Taky jsem zjistil, že jsem na facebooku na fotkách spousty lidí, když tam informují svět o tom, co dělali v sobotu. Sám přitom facebook nemám. Teď už vím, jak na ně, aby dali fotky pryč. A jestli z nich vyrazím nějakou tu korunu, tak Destrovi koupím novou navigaci. :-) :-) :-)


  • 0

#14 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 15:51

Huraa dekuji Smrku. :D

Ale nevim zda uspejes, na FB je totiz toto osetreno "bonz klikatkem", takze se proti zverejneni fotky muzes branit.


  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#15 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 18:46

Ale funguje tohle klikatko když nemá fb a navíc když ty fotky dotyčnej bude mít jen "pro sebe a svý kamarády" zveřejněný?

Tento příspěvek byl upraven od mr3ska: 24 leden 2014 - 19:47

  • 1

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#16 slvs

slvs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 19:16

Uzij si zalobicku od kluku, ze na netu zverejnujes jejich fotky + vyhrozovani. :D

 

http://www.zive.cz/c...46/default.aspx

http://www.novinky.c...hod-pokutu.html

Já si to klidně ustojím. Pokud bude někdo ochoten přiznat, že je on to čuně, které močí do keše resp. na logbook, který berou do ruky desítky lidí a může dojít k infekcím, mě to vadit nebude.

Pokud se přihlásí a omluví, tak to klidně stáhnu.

Jsme poněkud pojašená společnost, kdy lumpové mají pocit, že mají větší práva než poškození.


  • 11

#17 jardavera

jardavera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 20:44

Já si to klidně ustojím. Pokud bude někdo ochoten přiznat, že je on to čuně, které močí do keše resp. na logbook, který berou do ruky desítky lidí a může dojít k infekcím, mě to vadit nebude.

Pokud se přihlásí a omluví, tak to klidně stáhnu.

Jsme poněkud pojašená společnost, kdy lumpové mají pocit, že mají větší práva než poškození.

Tohle jsem našel v diskusi na idnes - řešilo se tam vyfocení zlodějů pomocí fotopasti:

Svolení není třeba, pokud se podobizna nebo zvukový či obrazový záznam pořídí nebo použijí k výkonu nebo ochraně jiných práv nebo právem chráněných zájmů jiných osob.


  • 0

Co nevidím, nahmatám . . .


#18 TeamSolaris

TeamSolaris

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 58 příspěvků(y)

Publikováno 24 leden 2014 - 22:04

To když se jeden známý dozvěděl o tom, že jsem kačer tak mi začal s nadšením vyprávět svou historku o tom, jak po nějaké akci s kamarádem našli nějakou měšťanku a tak je nenapadlo nic lepšího, než se do ní, slušně řečeno, vymočit. Čekal, že jeho nadšení budu sdílet, to se nějak nedostavilo .. Je to prasárna, jsme přece lidi -_- 

Asi jinej gang no :D 


  • 0

#19 Jacka

Jacka

    Zlobení je dovoleno :D

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 564 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2014 - 7:37

Jsme poněkud pojašená společnost, kdy lumpové mají pocit, že mají větší práva než poškození.

Asi tak. Zloděj na tebe podá žalobu, že ho v tvým domě pokousal tvůj pes, zatímco se pokoušel zastřelit tvou manželku a v kapsách měl tvoje peníze.


  • 5

#20 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 25 leden 2014 - 9:52

To když se jeden známý dozvěděl o tom, že jsem kačer tak mi začal s nadšením vyprávět svou historku o tom, jak po nějaké akci s kamarádem našli nějakou měšťanku a tak je nenapadlo nic lepšího, než se do ní, slušně řečeno, vymočit. Čekal, že jeho nadšení budu sdílet, to se nějak nedostavilo .. Je to prasárna, jsme přece lidi -_- 

Asi jinej gang no :D

Asi uznávají toto perverzní léčitelské odvětví: http://www.objevtesv...terapie-v-praxi


  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama