Přejít na obsah


Fotka

Gps xperia x8


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 NiNiGeo

NiNiGeo

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 2 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2014 - 15:15

Zdravím, dá se někde stáhnout GPS a aplikace geocashing (zdarma) pro mobil xperia x8? Zkouším všechno co vygooglim až přes různé fóra a nic z toho nefunguje. Kamarád mi doporučoval handy geocashing, sám to používal, když geocashing hrál, ale to můj mobil samozřejmě zase nepodporuje. Na jiné aplikace co jsem zkoušela zase můj mobil tvrdí: "Aplikace byla nečekaně ukončila, zkuste to znovu". Tak já prostě nevím, nemáte někdo nějakou radu? Můžu vůbec hrát geocashing s SE xperia x8? 

 

Omlouvám se pokud vkládám nevhodný dotaz ale už si vážně nevím rady!


  • 0

#2 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2014 - 15:22

Gecashing asi ne, ale geocaching urcite jo. Co muzes zkusit je Locus (+ addon), a:Drake, c:geo, ... staci zadat heslo geocaching do google play. 

 

X8 je navic trochu starsi model, takze zalezi na tom, jakej tam mas android. Nehlede na to, ze to ukoncovani aplikaci muze ejt treba z duvodu nedostatecny pameti. Ale to se obrat spis na xperia.cz, nez sem ;)

 

A presouvam do spravny sekce.


  • 0

#3 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2014 - 15:24

No, ofiko to ma Android 2.2, takže bych si tipnul, že bude možná problém s kompatibilitou aplikací. Navíc ta xperia má nějaký svoje grafický prostředí a to by mohl být taky klidně problém.


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#4 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2014 - 15:26

O grafice to neni. To garantuju :D Problem tady bude si myslim hlavne v ty pameti. Ona ta RAMka nic moc nema, procesor taky neni nejsilnejsi :) A jestli tam bezi system+ FB+neco dalsiho, co hodne zere, tak je hned vymalovano.


  • 0

#5 mr3ska

mr3ska

    Optimista

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 439 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2014 - 15:33

No mě u jednoho staršího telefonu kde byla nějaká grafická nadstavba například nešly některý widgety, proto mě to napadlo. Když jsem tam nasypal custom rom bez grafickejch nadstaveb a tam ty stejný fungovaly... Ale je fakt, že tenhle telefon konfigurací silnej neni. Už je to veterán.


  • 0

Outdoor: eTrex Touch 35, Colorado 300, fenix3

Zápisník: http://mr3ska.onelove.cz/

(Oregon 6xx jednodušejiVlastní ikonky waypointů i bez .gpi)

Tip na výlet: Kondracké farní muzeum

"Když tu keš tak moc chceš tak si pro ni sakra běž..."

 

Poslední článek: Blackberry nejen na práci


#6 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2014 - 15:51

A hlavne neni jako HTC, ktery si tam cpe to svoje Sense :D Xperie nemaj zadnou graficko unadstavbu ;)


  • 0

#7 drowned

drowned

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 282 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2014 - 16:29

Před 3 lety jsem na X8 s GC začínal. Měl jsem tam tehdy c:geo, ale asi po půl roce vyměnil za Locus. Čert ví jestli X8 zvládne dnešní verzi Locusu.
  • 0

#8 krecek kuba

krecek kuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 29 leden 2014 - 17:16

Možná je to starým androidem. 2.3 ještě většinou bývá podporovaná ale 2.2 možná ne. Ale já používám JB a předtím jsem používal ICS takže se v to moc nevyznám co je čím podporované.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama