Přejít na obsah


Fotka

Je Ti zima? To nic nie je :) Pod s nami na GCYV9V a zazi skutocne geosialenstvo :)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
180 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 13:25

Ahojte, 12.11. ideme s Haggaeom splavit Sazavu a najst GCYV9V. Pozyvame aj inych sialencov s vlastnou lodou, pytlom dobrej nalady, teplym oblecenim, flaskou niecoho dobreho, odvahou v srdci a zatmenim mozgu, aby do toho isli s nami :))) Napiste mi a dohodneme podrobnosti :)

Motivacna fotka Haggaea usilujuceho o FTF pocas CZDEUSA odlovu baltskej cache je tu:
, nebude to vyzerat moc odlisne :)

pre menej odvaznych chystam v kvetnu oficialny vodacky event na Sazave s moznostou pozicat si lod :)

HESLO: KTO NEPADLUJE S NAMI, PADLUJE PROTI NAM :)))
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 13:49

Sakrys, sel bych do toho rad, cim silenejsi GC akce, tim lepe. Ale v nedeli 12. dobiha event v Beskydech, to smrdi zurivym hektickym prejezdem atd.. nevim nevim. Je to jediny mozny termin? dalsi vikend je prodlouzeny, he? zima bude jen o trosku vetsi,..,, ? :]]
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 13:53

No skutocne sialenstvo by to bolo az na veteranovi odlovu hydrocache. ;]]]

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 14:02

[...] nebude to vyzerat moc odlisne :)

akorat ?????????? ?????? uz dosel, nahradi ho rum.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 10:38

Ahojte, 12.11. ideme s Haggaeom splavit Sazavu a najst GCYV9V. Pozyvame aj inych sialencov s vlastnou lodou, pytlom dobrej nalady, teplym oblecenim, flaskou niecoho dobreho, odvahou v srdci a zatmenim mozgu, aby do toho isli s nami :))) Napiste mi a dohodneme podrobnosti :)

Hmm sice bych mel všechno potřebné vybavení, jenže 12.11. se běží Velká kunratická. Takže se geoplavby bohužel nemůžu zůčastnit:-(( Proč se nejede v sobotu???

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2006 - 22:56

Zdravim vsechny, uz jsem se natolik odhodlal a vyhecoval, ze jsem odhodil pochybnosti a zacal se jen a jen tesit. Ale nakonec ani na tuto akci nepojedu. Tento vikend proste nepojedu uz nikam, nevim, kdo a kde (nahore?) a hlavne proc o tom rozhodl, nicmene je to tak :[. Pri navratu z odpoledni prochazky, po ktere jsem mel v planu dat si sprchu a jit na autobus do Prahy, mi nejaka baba na prechodu pro chodce sestrelila psa. Neslo o to, ze bychom tam nejak znicehonic skocili, byli jsme uz na druhe strane, skoro uz na chodniku. Kdyz jsme vchazeli na silnici, bylo to auto tak sto metru od nas, a 'muselo nas videt'... pani 'ridicka' ovsem evidentne koukala vsude jinam, jen ne na cestu pred sebou. Podotykam, ze bylo neco mezi ctrvtou patou hodinou, jeste normalne svetlo. Nevim presne proc a jak se to semlelo, ale zhruba tak - jak jsem sledoval, ze auto nezpomaluje, spis naopak, pridal jsem do kroku, abychom stihli ze silnice zmizet... par metru pred nami se zenska asi konecne podivala a dupla naplno na brzdy, uz skoro ani nemusela, asi bychom to opravdu stihli... bohuzel pes (a vetsina zvirat) ma uplne opacne reakce nez civilizacnich nebezpeci znaly clovek. Zatimco ja pri tom skripeni brzd podesene poskocil a zrychlil jeste vic, takze jsem se fakt dostal na chodnik, Fin (jak je to proste u zvirete bohuzel normalni) ztuhl na miste a jen se prikrcil. Takze dostal hodne surovou ranu do zadni poloviny tela. Dalsi detaily radsi vynecham, neni mi z toho vubec dobre. Misto na autobus do prahy jsem jel na pohotovost na veterinu. // Tam nas nastesti docela uklidnili - Fin se po nejake dobe vzpamatoval z soku, zacal jakztakz normalne reagovat a prestalo to vypadat, ze se kazdou chvili sesype na hromadku (v tech prvnich chvilich... to se neda moc popsat, ale nebylo to hezky, byl totalne dezorientovanej a myslim ze me ani nepoznaval..) Eh. No doktor ho prohlidl, zlomenyho pry asi a snad nic nema, nejaky rozsahly vnitrni zraneni snad taky ne, nezvraci krev (jen tak 'normalne', z soku), nema krev v moci atd, cosi podle prokrveni sliznic v hube pry slibuje, ze asi nedoslo k nejake (vnitrni) ztrate krve... takze snad dobry. Nejaky zakerny plizivy vnitrni zraneni, ktery se projevi po delsi dobe, to vam samozrejme na stoprocent nikdo neslibi, ze nemuze byt... dostal nejaky psi analgetika a odvezli jsme ho domu. Jak rikal veterinar - kdyby se to stalo me, nechaji si me rovnou ve spitalu na pozorovani, i kdybych jim rikal, ze jsem v pohode a dobry... takze to ted delame, 'pozorujeme'.Fin lezi v jidelne na dece a poslouchame kazdy zamruceni. Ani zejtra rano samozrejme na autobus do Prahy nejdu, jednak jsem momentalne doma jedinej ridic, kdyby neco, jednak nemam rozhodne naladu nekam jezdit. A je mi z toho blbe jeste ted, obcas si tak uvedomim, ze se Fin mohl svalit pod kola, misto odletet, ze mohla stejne dobre prerazit hnaty me (kdybych se taky dival jinam, treba normalne rovne pred sebe, a ne ze zvyku sledoval auta co na me jedou (a obvykle prinejmensim nezrychlujou, ze..), nebo kdyz me napadne, co kdybych tahle vedl za ruku misto psa jedno z nasich deti (ktery nejsou obaleny chlupama tak jako kolie a tak vubec, v jaky vysce maji hlavu...) / uz jsem toho asi napsal az dost. Tak si to uzijte a davejte na sebe pozor, furt, celej den, nebezpeci na vas neciha jen v perejich, ale vsude, i kdyz si to normalne nepripoustime, ze jo... jinak by clovek asi ani nevylezl z baraku... uprimne doufam, ze priste budu mit nejakou vtipnejsi historku.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 14:41

Ahoj,

Pokud bude v sobotu 13.1.2007, dva měsíce o hromadného DNF (viz. http://www.geocachin...17-b8e777004bb5 ), alespoň tolik vody co minule, tj. 62cm v Nespekách, ( http://stavy.pvl.cz/...e4/cz/index.htm ) tak bych vzal vyvětrat nový GeoAquaBus pro 6ks.

Co kdo na to?

Moharela & spol.

  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 13:58

Sakrys, sel bych do toho rad, cim silenejsi GC akce, tim lepe. Ale v nedeli 12. dobiha event v Beskydech, to smrdi zurivym hektickym prejezdem atd.. nevim nevim. Je to jediny mozny termin? dalsi vikend je prodlouzeny, he? zima bude jen o trosku vetsi,..,, ? :]]

dalsi vikend pustam draky na Sumave :)
asi by som to neposuval na ine terminy, ked tak potom bude ten oficialny event na jar.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2006 - 14:30

akorat ?????????? ?????? uz dosel, nahradi ho rum.

coze? event bez kvasu?
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 12:43

Hmm sice bych mel všechno potřebné vybavení, jenže 12.11. se běží Velká kunratická. Takže se geoplavby bohužel nemůžu zůčastnit:-(( Proč se nejede v sobotu???

pretoze je v sobotu ina geoakcia :)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 0:16

v pohode, Bbbubaku, su dolezitejsie veci ako geocaching, nech sa Finovi dari vylizat sa z toho a stretneme sa niekde inde za priaznivejsich podmienok :0)
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 15:07

Tak za prve doufam, ze Fin uz je v poradku a za druhe jsem rada, ze ste akci vsichni prezili. Bohuzel momentalni stav mych zad mi takovehle strestenosti nedovoluje, coz mne je velice lito. Celou nedeli jsem na vas myslela, jak si "uzivate" a doufam, ze na jare se k vam budu moc pridat, vsechny vas zdravim, Asteris
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 14:46

hlasim se jako zajemce o reparatrum v grogu protentokrat asi nahradim mravenecnanem ethylnatym....

Ahoj,

Pokud bude v sobotu 13.1.2007, dva měsíce o hromadného DNF (viz. http://www.geocachin...17-b8e777004bb5 ), alespoň tolik vody co minule, tj. 62cm v Nespekách, ( http://stavy.pvl.cz/...e4/cz/index.htm ) tak bych vzal vyvětrat nový GeoAquaBus pro 6ks.

Co kdo na to?

Moharela & spol.


  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2007 - 14:49

Ahoj,

Pokud bude v sobotu 13.1.2007, dva měsíce o hromadného DNF (viz. http://www.geocachin...17-b8e777004bb5 ), alespoň tolik vody co minule, tj. 62cm v Nespekách, ( http://stavy.pvl.cz/...e4/cz/index.htm ) tak bych vzal vyvětrat nový GeoAquaBus pro 6ks.

Co kdo na to?

Moharela & spol.

ze to znie dobre, len si este musim premysliet vikend, ale predbezne sa hlasim v pocte 1 :)
  • 0

#15 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2007 - 12:06

Zni to velice lakave, zacinam o tom vazne uvazovat, pokud by bylo misto, rada bych zkusila vodni cestu, Asteris
  • 0

#16 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 listopad 2006 - 9:18



  • 0

#17 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 10 listopad 2006 - 14:37

Takze namornici: mame 5 lodi, ide Haggaeus, ja, Pitris, Kacas, Moharela, adp., Volfi, La.ker.do a BBBubak vodou, Jirina ako autodoprovod.

Odchody aut: 1. zraz severozapadnej sekcie v nedelu o 8.30 pred Delvitou na Sidlisti Cerveny vrch (Evropska) - zatial Pitris, Kacas, Haggaeus a ja).

2. Zraz severnej sekcie - Volfi a adp. (podla ich dohody)

3. zraz jihovychodnej sekcie podla ich dohody (Moharela, Jirina aka spol. a Lakerdo).

BBBubak, mas mail s mojim cislom v schranke, zavolaj mi kde budes v Prahe spat a podla toho budes zadeleny do prislusnej sekcie a auta.

Zraz vsetkych posadok je v nedelu o 9.30 v Tynci pri Bisporte (na prvych suradniciach cache).

Damy maju zabezpecene neopreny, budu aj nejake kusky naviac, takze si to medzi sebou podelime, budu aj nejake volne vesty a viac padiel na vyber.

Co so sebou - jedlo a pitie, teple oblecenie (aj prezlecenie), 2 pary bot (do vody a na prezutie), a veselu naladu :))), no a samozrejme listing cache a GPS.

Takze ahoooooooj v nedelu :)))

  • 0

#18 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 12 listopad 2006 - 7:33

jak tak koukam z okna tak jen spekuluji o svem dusevni zdravi., Bbbubaku, at je Finn co nejdriv vporadku a zas nekdy na nejake akci.

PS pozor na batoh

v pohode, Bbbubaku, su dolezitejsie veci ako geocaching, nech sa Finovi dari vylizat sa z toho a stretneme sa niekde inde za priaznivejsich podmienok :0)


  • 0

#19 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2006 - 11:29

Tak, mile deti, nevim, jestli to nekoho bude zajimat... ale mam tak nejak pocit, ze bych k te blbe historce mel priplacnout jeste stastny konec. Zvlast takhle ke konci tydne se dobre zpravy vzdycky hodi, ne? Tedy zaver k historce o srazeni Fina autem - kdyz jsem dnes rano prisel na dvur (vytahnout kolo z garaze), prinesl mi Fin balonek a ze budeme hrat nasi tradicni kopaci/aportovaci hru... no a vyrazel po tom balonku s razanci a rychlosti jako vzdycky. Lehounce jeste pokulhava, ale opravdu lehounce, neznaly pozorovatel by si toho mozna ani nevsiml. Nicmene to, ze ma uz zase naladu blbnout, je nepochybna znamka, ze je v poradku. :] No a to je vse. Tesim se na akci Skutocne geosialenstvo - Sazava II.
  • 0

#20 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 listopad 2006 - 15:24

Moharela krasne popisal cele dobrodruzstvo v logu. btw musim sa priznat, ze pri pohlade na adp. stabilitu som si dal cigaretu, a to vobec nekourim :)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama